Jump to content

Moto Zajednica

Koji su po vama (Outofstyle)motocikli

Recommended Posts

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

 

Gledam i ne verujem da se niko nije setio ovog lepotana koji, po meni, kao da je pravljen za takmicenje za najruzniji motor ikada. Voleo bih da znam na kojoj hemiji su bio dizajner i onaj ko je odobrio da se proizvodi. Ovo je ruznije cak i od onog legendarnog ELF eksperimenta bez klasicne teleskopske viljuske napred.

A meni jedan od lepsih nakeda :)

 

Kao sto rekoh, ukusa ima raznih rece Djavo i sede golom guzom u koprive!!! :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Suzuki RF 600R je svakako out of style motor, ali to ne znaci da je ruzan, vec naprotiv, meni je jedan od najlepsih motora ikad, samo jednostavno njegov izgled nije svako umeo da ceni, ali uprokos svemu, svidelo se nekima ili ne, RF serija je bila popularna i proizvodila se citavih 8 godina, i to u 3 verzije od 400-600-900 ccm

 

 

 

RF bas i nije nesto bio popularan. RF600 su mnogi zaobilazili jer je imao izgled koji nije legao svakome,mehhh ogibljenje i kocnice,performanse mu nisu bile vrh za to vreme etc etc,dakle ni touring ni sport motocikl vec nesto izmedju,a za skoro istu cenu konkurencija je bila prilicno jaka u to doba. Pritom i sam Suzuki je imao u ponudi GSXR za one koje hoce top performanse za tepsiju bureka vise i GSXF za one koji hoce touring motor za dosta manje novca. Agregat kao derivat od GSX750R je prilicno pouzdan dok su neki vlasnici imali problema sa menjacem zbog supljih osovina koje su znale da pucaju u odredjenim okolnostima. Vrlo specifican model. RF900 je vec druga prica i bio je prilicno ozbiljan konkurent u (sport)touring segmentu pa je samim tim i bolje prosao. Izgledao je malcice lepse od RF600 (mada su sitnice u pitanju),ali ne dovoljno da dobije vecu popularnost. I danas je dosta cenjen pogotovo RS2 varijanta koja se retko nalazi u oglasima uz prilicno lepu cifru. Koliko je meni poznato prodaja RF400 je bila ocajna (sem agregata i nalepnica nema razlike u odnosu na RF600).

 

Mogao bih nasiroko da kuckam,ali necu da "zagadjujem" temu za zimsku razonodu. Posto posedujem RF6 mogu da potvrdim da je out of style motor bas kao i njegov vlasnik i sledeci korak u mojoj evoluciji je RF9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

 

Suzuki RF 600R je svakako out of style motor, ali to ne znaci da je ruzan, vec naprotiv, meni je jedan od najlepsih motora ikad, samo jednostavno njegov izgled nije svako umeo da ceni, ali uprokos svemu, svidelo se nekima ili ne, RF serija je bila popularna i proizvodila se citavih 8 godina, i to u 3 verzije od 400-600-900 ccm

 

 

 

RF bas i nije nesto bio popularan. RF600 su mnogi zaobilazili jer je imao izgled koji nije legao svakome,mehhh ogibljenje i kocnice,performanse mu nisu bile vrh za to vreme etc etc,dakle ni touring ni sport motocikl vec nesto izmedju,a za skoro istu cenu konkurencija je bila prilicno jaka u to doba. Pritom i sam Suzuki je imao u ponudi GSXR za one koje hoce top performanse za tepsiju bureka vise i GSXF za one koji hoce touring motor za dosta manje novca. Agregat kao derivat od GSX750R je prilicno pouzdan dok su neki vlasnici imali problema sa menjacem zbog supljih osovina koje su znale da pucaju u odredjenim okolnostima. Vrlo specifican model. RF900 je vec druga prica i bio je prilicno ozbiljan konkurent u (sport)touring segmentu pa je samim tim i bolje prosao. Izgledao je malcice lepse od RF600 (mada su sitnice u pitanju),ali ne dovoljno da dobije vecu popularnost. I danas je dosta cenjen pogotovo RS2 varijanta koja se retko nalazi u oglasima uz prilicno lepu cifru. Koliko je meni poznato prodaja RF400 je bila ocajna (sem agregata i nalepnica nema razlike u odnosu na RF600).

 

Mogao bih nasiroko da kuckam,ali necu da "zagadjujem" temu za zimsku razonodu. Posto posedujem RF6 mogu da potvrdim da je out of style motor bas kao i njegov vlasnik i sledeci korak u mojoj evoluciji je RF9

 

Licno meni Rf ima skroz ok izgled,u odnosu na konkurenciju tog doba, nikako ga ne bih svrstao u outofstyle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Za motor ne znam, ali za auto znam. Fiat multipla, moj cale dok ga je imao nisam seo uopste u njega, samo sam cepao jugica tad.

 

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

ER-6n: Gledam i ne verujem da se niko nije setio ovog lepotana koji, po meni, kao da je pravljen za takmicenje za najruzniji motor ikada. Voleo bih da znam na kojoj hemiji su bio dizajner i onaj ko je odobrio da se proizvodi. 

 

 

 

 

onaj Honda skuter gore je pored fiata 500l definitivno u top 10 najruznihih vozila koje sam video

 

Buhahaha ja razumem da svako ima svoj ukus i svoje viđenje estetike, ali ER-6n i 500L su remek-dela industrijsklog dizajna. ER-6 je radio dizajner koji je radio u Mazdi i oblikovao ikoničnu Mazdu Miatu (ako se potrudim naći ću ime), a 500L, jednako kao i manji brat 500, je vanvremenski klasik koji će biti svež i za 20 godina. Za razliku od nemačkog "velika trojka + Škoda" namrštenog kičeraja sa led-lampionima u farovima koji su uvreda za oči i mozak. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

500L je razuman auto za pristojan svet bez kompleksa. Po ceni nemačke kršine dobiješ nov auto pun opreme i mesta i svetla u kabini

 

Sent from my ASUS_T00P using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

 

 

Suzuki RF 600R je svakako out of style motor, ali to ne znaci da je ruzan, vec naprotiv, meni je jedan od najlepsih motora ikad, samo jednostavno njegov izgled nije svako umeo da ceni, ali uprokos svemu, svidelo se nekima ili ne, RF serija je bila popularna i proizvodila se citavih 8 godina, i to u 3 verzije od 400-600-900 ccm

 

 

 

RF bas i nije nesto bio popularan. RF600 su mnogi zaobilazili jer je imao izgled koji nije legao svakome,mehhh ogibljenje i kocnice,performanse mu nisu bile vrh za to vreme etc etc,dakle ni touring ni sport motocikl vec nesto izmedju,a za skoro istu cenu konkurencija je bila prilicno jaka u to doba. Pritom i sam Suzuki je imao u ponudi GSXR za one koje hoce top performanse za tepsiju bureka vise i GSXF za one koji hoce touring motor za dosta manje novca. Agregat kao derivat od GSX750R je prilicno pouzdan dok su neki vlasnici imali problema sa menjacem zbog supljih osovina koje su znale da pucaju u odredjenim okolnostima. Vrlo specifican model. RF900 je vec druga prica i bio je prilicno ozbiljan konkurent u (sport)touring segmentu pa je samim tim i bolje prosao. Izgledao je malcice lepse od RF600 (mada su sitnice u pitanju),ali ne dovoljno da dobije vecu popularnost. I danas je dosta cenjen pogotovo RS2 varijanta koja se retko nalazi u oglasima uz prilicno lepu cifru. Koliko je meni poznato prodaja RF400 je bila ocajna (sem agregata i nalepnica nema razlike u odnosu na RF600).

 

Mogao bih nasiroko da kuckam,ali necu da "zagadjujem" temu za zimsku razonodu. Posto posedujem RF6 mogu da potvrdim da je out of style motor bas kao i njegov vlasnik i sledeci korak u mojoj evoluciji je RF9

 

Licno meni Rf ima skroz ok izgled,u odnosu na konkurenciju tog doba, nikako ga ne bih svrstao u outofstyle.

 

 

Meni licno se RF serija svidja zato i posedujem RF6,ali ako pogledas njegovu prodju na trzistu vecina je odlucila da su rep i skrge na bocnim oklopima previse i out of style pa zato i nije nesto posebno trazena roba

 

500L je razuman auto za pristojan svet bez kompleksa. Po ceni nemačke kršine dobiješ nov auto pun opreme i mesta i svetla u kabini

 

Sent from my ASUS_T00P using Tapatalk

 

Radim u fabrici koja proizvodi delove za 500L (izmedju ostalog) pa imam malo blize iskustvo sa proizvodnim procesom samog auta i mogu reci da je ovo sto si napisao skroz tacno na papiru,u praksi se pokazalo da se kupci okrecu alternativama. Zasto necu komentarisati,ali kompleksi nisu u pitanju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Radim u institutu koji kontroliše kvalitet svih delova na svetu i to nije tačno

 

Sent from my ASUS_T00P using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Ti kaži u kojoj fabrici radiš, ja ću da kažem u kom institutu radim. Čekamo...

 

Sent from my ASUS_T00P using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Gugl ti je prijatelj,imas sasvim dovoljno informacija da sklopis sliku gde radim. Ja,zbog ugovora koji sam potpisao,tu informaciju necu javno izneti. Uostalom delovi koje mi proizvodimo nemaju problema sa kvalitetom ako ti je toliko bitno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

A ovo čudo?

14ba679c20929aeccbb4d2797a118db4.jpg

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Posle mesec dana sve mu se oklembesi...za ne poverovati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Necu reci koliko je prosta tema za razbribrigu,ali uvek se nadju Grgolji koji sve u zivotu dozivljavaju kao neku mrznju,ili atak na same sebe.Kakve gluposti pisete,koje nemaju veze sa temom.Ukusi su razliciti,to je normalno,i sad neko mora da mraci sa djavolima i ostalim glupostima.Poenta ove neberibrigu teme je da kenjuckamo o licnim dozivljajima manje lepih motocikala(promasaja).Naravno svako ce imati svog favorita,negde cemo se sloziti negde necemo.Aj majke vam mracite kuci kod keve,zene...vasih zidova.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

 

A ovo čudo?

14ba679c20929aeccbb4d2797a118db4.jpg

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Uzas! Skuter sa krizom identiteta! 

 

Ima jedan u Leskovcu, uvek mi se smuci kad ga vidim, uzivo je jos ruzniji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja