Jump to content

Moto Zajednica

БЈБајкерс радионица за надоградњу скутера

Recommended Posts

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Zasluzeno, ovoliku aktivnost nemaju ni oni pravi. Nadam se da ce upravljati strogo ali pravedno. O:-)

 

Послато са ME173X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Bolje i vise otvori covek tema za par dana , nego ja vrata u kafani.

Nemojte molim vas kolega, ne znam imate li dovoljan broj postova, da budete "buntovnik" i kazete svoje misljenje i ne budete povrsni i procitate sve konfuzne postove kolege Fahrudina.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

Kolega Cedo032, zaista Vas nisam razumeo sta ste vi u stvari hteli da kazete? Shvatio sam samo u jednom delu da smatrate da nemam "dovoljan broj postova"? Izvinite , ali za sta nemam dovoljan broj postova? I , koja je to kolicina postova koja bi mi omogucila da izrazim svoje nesmetano misljenja?  

P.S. Na stranu moje misljenje , da je kolega Farko ovde dosao sa jednim jasnim ciljem, da  se "sprda". Cuj , u N. Pazaru voziti skuter zimi? Tacno da to uradi , bio bi odmah gost kod Rade u B.G. Hronici. Dajte ljudi molim Vas , pa budite malo ozbiljni. Vide li neko nekad nekog da vozi skuter u zimskom periodu na Kopu, Zlatiboru? A tek Pesterskoj visoravni na -30?  Ili, u Sjenici, Tutinu  ili N.Pazaru?

Ovo sa kolegom Farkom i njegovim idejama, kao i nasim odgovorima istom zaista prevazilazi mastarije i prelazi u ludost. Bez namere da uvredim kolega Farka ili nekog od ostalih kolega sa foruma. Pozdrav i svako dobro..

P.S.S Kolega Cedo 032, uvidom u forum, procitah sve iza nas , te shvatih da je ocigledno doslo do zabune . prvo sa Vase strane prema meni, a odmah i moje prema Vama. Ocigledno je da identicno mislimo. :cirka1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Kolega Cedo032, zaista Vas nisam razumeo sta ste vi u stvari hteli da kazete? Shvatio sam samo u jednom delu da smatrate da nemam "dovoljan broj postova"? Izvinite , ali za sta nemam dovoljan broj postova? I , koja je to kolicina postova koja bi mi omogucila da izrazim svoje nesmetano misljenja? Mislite li da je u redu , ako eticki pogledamo, da Vi delite takve lekcije o nekoj kolicini postova , u Vasem tek 5. PETOM postu?

P.S. Na stranu moje misljenje , da je kolega Farko ovde dosao sa jednim jasnim ciljem, da se "sprda". Cuj , u N. Pazaru voziti skuter zimi? Tacno da to uradi , bio bi odmah gost kod Rade u B.G. Hronici. Dajte ljudi molim Vas , pa budite malo ozbiljni. Vide li neko nekad nekog da vozi skuter u zimskom periodu na Kopu, Zlatiboru? A tek Pesterskoj visoravni na -30? Ili, u Sjenici, Tutinu ili N.Pazaru?

Ovo sa kolegom Farkom i njegovim idejama, kao i nasim odgovorima istom zaista prevazilazi mastarije i prelazi u ludost. Bez namere da uvredim kolega Farka ili nekog od ostalih kolega sa foruma. Pozdrav i svako dobro..

Kolega, ovo je bila šala, zao mi je što niste tako shvatili.A ja samo i dalje smatram da se ovo neko sali sa nama, nista više.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

Cedo 032, procitaj ponovo moj post, dok si ti slao poruku, ja sam u medjuvremenu izmenio moju zadnju poruku, ali sa zakasnjenjem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Jawa CZ 175/450 •||• Sprint FVision 125cc

ja mislim da bi bilo izvodljivo ukoliko se na prednje vile umesto točka stave sanke a na zadnje vile se lancom sa agregatom povežu gusenice sa T34 tenka da skuter bez problema donosi sir sa Peštera u Beograd. Šta vi mislite?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Ili da umesto prednjih vila stavimo haskija, a pozadi polarnog medveda da gura, mislim da bi bilo izvodljivo mozda...

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Jawa CZ 175/450 •||• Sprint FVision 125cc

Pa verovatno bi bilo...tako nešto je i đed Mraz uradio za upotrebu na severnom polu, samo umesto haskija ima nekoliko irvasa a i medveda je zamenio sankama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Suzuki Sepia ZZ 50cc

То је добро решење. Треба допунити на следећи начин. Погледајте гуме ицеман сцхвалбе, са спикес, тј спајковима. Тако направити распоред и употребити такве шарафе, с тим што се са спољње стране завију шајбне, да не би спајкови попадали и оштетили гуму. Код нас су забрањени јер наводно оштећују друмове. За мале моторе у пракси то је бесмислена констатација. Уосталом, за малу лову поручиш оригинал швалбе спајкове, челичне, за мотор никако алу. Добијеш и завртањ па постављаш и скидаш по вољи и стављаш и на обућу и бицикле. Још важније, зимске гуме са адекватним шарама и легурим силиконском за мразеве. Швалбе не производи више мото гуме, али се може наћи вероватно нека бар приближна замена. Код нас су цене тих гума троструке. Толико о православљу у овој земљи кад имаш проватнике који деру свој народ а држава то толерише. Имате цене на нету. Сигурно се некако може поручити из еу. Свако добро.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Suzuki Sepia ZZ 50cc

Ако неко хоће да се посаветује са мном о куповини ових гума на радполагању ѕу личне поруке. Сматрам да је адекватан пнеуматик исто што и сам мотоцикл. Заправо, приоритет још важнији. Возити без идеалних зимских гума је боље је немати мотор уопте. Ми смо функционално неписмен народ кад то не схватамо и не примењујемо. Није довољно знати. Знање је кад се примењује. Поштовање свима који се опходе у складу са функционалношћу и практичним потребама.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Jawa CZ 175/450 •||• Sprint FVision 125cc

Farko ne padaj na provokacije, još samo 36 poslatih poruka i moći ću ravnopravno postavljati teme a tada mi više nećeš biti potreban! Samo napred i stavljaj te spikove ili kako već zoveš to što zoveš i neka ti bude baš kako ti paše...ili age ili kadije... Šta te već interesuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5692 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja