Jump to content

Moto Zajednica

Sportski motor

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ако убрзам до 100 за мање од 10 секунди, а немам R у називу мотора, ја нисам дивљак, јел да? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VF 750 SABRE

Moj snimak... nista posebno niti kul, najnormalnija voznja i nista bitno ali potpisujem da su vozaci R-ova nijansu bahatiji od ostalih... ja prvi :D Da vozim nekog copera npr sigurno se ne bih ponasao ovako :) Svejedno, oci su sirom otvorene i pazim debelo, jeste u nekim kadrovima i zona skole ali nocu kad nema dece... provlacenje je vec normalna svakodnevna voznja, cemu motor ako vozim u kolonama sa automobilistima :)

 

 

 

Ako voziš sa ovako iskrivljenim vratom kao mi koji snimak treba da gledamo, divljanje je još i najmanji problem.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 877 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: BMW S1000R

Nije problem dal ubrzas do 100 za 5 ili 10 sekundi, vec stil voznje na mestima gde to nije prikladno... neka zelja za dokazivanjem i bahacenjem, ne generalizujem i ne kazem da su svi drugari na R-ovima takvi, ali definitivno takvih vozaca najvise ima na R motorima, jer su definitivno najpogodniji za tako nesto, a i zenske se najvise okrecu za njima :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

eee moj bocca_bastard, da vidis samo koliko se "obicnih" riba lozi na motore... ono fora, dodjes po nju ispred fakulteta ili srednje skole. a ona jedva ceka da je drugarice vide sa bajkerom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ne znam brate, normalno ima ih koje se ne loze na motor i da vise vole kad imas neki dobar auto :) Mislim, mnogo vise njih se lozi na bolji auto nego na motor. :) VeljkoM ne znam sta je za tebe "vredan" komad, daj neki primer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

U onaj ponižavajući-naguženi položaj na zadnjem sedištu "R" motora sam viđao samo neke skuletine, nikad iole vredan komad. Najjadnije je kad vidim muškarca kao suvozača na "R", siđi jado...

Na tom motoru nikad ne bih stavio: devojku, ženu, ćerku, majku, nikog koga cenim bar procenat.

Eto koliko smo svi mi različiti, ja nikada nisam obraćao pažnju na to, niti šta vidim loše. Više mi smeta kada vidim lika na tako nekom motoru koji vozi u šorcu(što kraćem, pomalo ženskom, a pritom ne mislim na boju) majici na one tanke tanke bratelice i naravno bez kacige, pa još kada džudža dođe ispred nekog mesta za prikazivanje pa turira

Ja se izvinjavam ako se neko pronašao u ovome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

U onaj ponižavajući-naguženi položaj na zadnjem sedištu "R" motora sam viđao samo neke skuletine, nikad iole vredan komad. Najjadnije je kad vidim muškarca kao suvozača na "R", siđi jado...

Na tom motoru nikad ne bih stavio: devojku, ženu, ćerku, majku, nikog koga cenim bar procenat.

Ja nista gluplje u zivotu nisam cuo."ponižavajući-naguženi" polozaj. :lol3: Isprozivao si sve ljude koje voze R-ove kao i njihove saputnike/saputnice.Zato ti lepo vozi svog MZ-a a nas sto se vozimo na ponižavajućem-naguženom motoru pusti na miru. ;)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

eeee, da sam imao ove gedžete kad sam bio mlađi i luđi. Od Kosovske do Vranića (iza Lipovice, posle Meljaka desno) u 16h na Sv.Iliju za 16 minuta GPZ-om. Znači, Takovska, Kneza Miloša, Sajam, Radnička, Žarkovo, ibarska, Rušanj, Lipovica...Zovem tektku pre polaska, ona kaže da li da me čeka ili da postavlja kafu gostima. Ja joj rekao,napravi meni nes, stižem. I stvarno, ona držala poslužavnik, ja došao.

 

 

Letos, zaustavlja me marsovac kod Buvljaka na Nbg, kaže juri me od TC Ušće,ne može da me stigne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Mrle sta pises to,oces u Padinjak.. ? Vidis da mi hitamo ka zapadu i njigovom pravosudju i svemu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2111 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

 

U onaj ponižavajući-naguženi položaj na zadnjem sedištu "R" motora sam viđao samo neke skuletine, nikad iole vredan komad. Najjadnije je kad vidim muškarca kao suvozača na "R", siđi jado...

Na tom motoru nikad ne bih stavio: devojku, ženu, ćerku, majku, nikog koga cenim bar procenat.

Ja nista gluplje u zivotu nisam cuo."ponižavajući-naguženi" polozaj. :lol3: Isprozivao si sve ljude koje voze R-ove kao i njihove saputnike/saputnice.Zato ti lepo vozi svog MZ-a a nas sto se vozimo na ponižavajućem-naguženom motoru pusti na miru. ;)

 

...retko komentarisem postove ali ovo moram...

 

@VR46...e neka si mu rekao... :lol3:  :lol3:  :lol3:(plus je od mene)

@VeljkoM...znaci svima koji voze R-ove su devojke,zene,majke ili sestre ''skule'' a sinovi ''gejevi'' jer se nekada voze pozadi...?

...''Na tom motoru nikad ne bih stavio: devojku, ženu, ćerku, majku, nikog koga cenim bar procenat.''...  :zbunjen: 

...decko,ti imas ozbiljan problem u mozgu ako zaista ovako razmisljas... :neznam: 

p.s...pravopis necu ni da komentarisem...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Знате како, овима што се не свиђају девојке на моторима у као неком "понижавајућем" положају, гарант ни поред мотора нису кадри смувати неки "комад" па им наравно смета што неко други може.

Други разлог не видим...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

 

 

U onaj ponižavajući-naguženi položaj na zadnjem sedištu "R" motora sam viđao samo neke skuletine, nikad iole vredan komad. Najjadnije je kad vidim muškarca kao suvozača na "R", siđi jado...

Na tom motoru nikad ne bih stavio: devojku, ženu, ćerku, majku, nikog koga cenim bar procenat.

Ja nista gluplje u zivotu nisam cuo."ponižavajući-naguženi" polozaj. :lol3: Isprozivao si sve ljude koje voze R-ove kao i njihove saputnike/saputnice.Zato ti lepo vozi svog MZ-a a nas sto se vozimo na ponižavajućem-naguženom motoru pusti na miru. ;)

 

Ovo ti je prvi post?   cvrc.

attachicon.gifWR 41 sa ortakom.jpgattachicon.gifKeva i sestra od R.jpg

 

A kakve veze ima ako mi je prvi post?Tvoj post je apsolutna nebuloza,ja ne volim copere ali nikad nista ne bih rekao za ljude koje voze i koji se voze na coperima.Coperi me ne zanimaju pa i postove vezane za njih ne citam niti komentarisem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2111 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

 

 

 

U onaj ponižavajući-naguženi položaj na zadnjem sedištu "R" motora sam viđao samo neke skuletine, nikad iole vredan komad. Najjadnije je kad vidim muškarca kao suvozača na "R", siđi jado...

Na tom motoru nikad ne bih stavio: devojku, ženu, ćerku, majku, nikog koga cenim bar procenat.

Ja nista gluplje u zivotu nisam cuo."ponižavajući-naguženi" polozaj. :lol3: Isprozivao si sve ljude koje voze R-ove kao i njihove saputnike/saputnice.Zato ti lepo vozi svog MZ-a a nas sto se vozimo na ponižavajućem-naguženom motoru pusti na miru. ;)

 

Ovo ti je prvi post?   cvrc.

attachicon.gifWR 41 sa ortakom.jpgattachicon.gifKeva i sestra od R.jpg

 

A kakve veze ima ako mi je prvi post?Tvoj post je apsolutna nebuloza,ja ne volim copere ali nikad nista ne bih rekao za ljude koje voze i koji se voze na coperima.Coperi me ne zanimaju pa i postove vezane za njih ne citam niti komentarisem.

 

...bato,sutra prodajemo masine i kupujemo MZ-ove...pa necu ja vise da vozam kojekakve skuletine... :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja od motora očekujem, to kod njega volim: Ubrzanje, upravljivost, kočenje, onaj osećaj kada se katapultiraš, onaj zvuk visokog broja obrtaja...

"volim zvuk motora i kad škripe gume"  a ozbiljne motore voli onaj ko razume :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

 

 

U onaj ponižavajući-naguženi položaj na zadnjem sedištu "R" motora sam viđao samo neke skuletine, nikad iole vredan komad. Najjadnije je kad vidim muškarca kao suvozača na "R", siđi jado...

Na tom motoru nikad ne bih stavio: devojku, ženu, ćerku, majku, nikog koga cenim bar procenat.

Ja nista gluplje u zivotu nisam cuo."ponižavajući-naguženi" polozaj. :lol3: Isprozivao si sve ljude koje voze R-ove kao i njihove saputnike/saputnice.Zato ti lepo vozi svog MZ-a a nas sto se vozimo na ponižavajućem-naguženom motoru pusti na miru. ;)

 

Ovo ti je prvi post?   cvrc.

attachicon.gifWR 41 sa ortakom.jpgattachicon.gifKeva i sestra od R.jpg

 

Ovo je prvi put da vidim (citam) fiksaciju na forumu  :stabre: 

Svaka cast  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

- Prva stvar, motori se ne dele na one koje vozis u ponizavajucem polozaju i na one ostale.

- Drugo, ja motor iskljucivo koristim kao ventil za svakodnevne frustracije. Kad sam nervozan i nisam za drustvo, sednem lepo na motor, odvezem jedan "krug" od 100ak km, vratim se bistre glave, jer me voznja odmara i sklanja misli sa mracnih tema.

- Trece, ja na motoru vozim onoga ko hoce da se vozi sa mnom, a tu ocigledno spadaju osobe sa kojima sam dobar i koje mi veruju, jer u principu svoj zivot daju meni na cuvanje dok se voze.

- Cetvrto, malo je glupo raspravljati se na tu temu, R vozi neko ko uziva u sportskom motoru isto kao sto neko vozi copera ili touring jer voli tu neku udobnost za duzu voznju.

 

Nemojte se raspravljati oko takvih stvari, nema smisla i tu niko ne moze izaci kao pobednik. O ukusima se ne raspravlja, tako da samo se opustite i vozite one motore koje volite

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Iskreno, mene kod R motora privlači ubrzanje i osećaj kontrole koju ima, upravljivost, kočenje...Skoro svaki put kada sam kurčio, dolazio sam u neprijatne situacije, što bi se reklo da nevidjeno brzo može da te uvali u problem. Divljanje po gradu je nešto što izlazi iz kuće, nema veze da li je R ili nije R. Divljaju kreteni i skuterima i opet dolazimo do kurčenja, jer se sve svodi na to...100ks bih davao vozačima iznad 30 godina, kada se hormoni malo stišaju i nema potrebe za kurčenjem...

 

Čemu snimak vožnje 200+ po Ibarskoj, ako nije kurčenje koje možeš da pokažeš nekome. Snimanje na stazi podržavam, jer možeš da uvidiš greške koje praviš, koje kasnije možeš da ispravljaš ili već...Da ne pričam da sam ja dobrica koja poštuje sve ovo, imao sam dosta žutih minuta, sa 220 izlazim iz jedne blage krivine i na 100ak metara čoban prelazi put sa 30ak ovaca...Stao sam, ali šta da je bio bliži, leto bih i ja i ovce...Isto je sa psima koji pretrčavaju, a ima ih mnogo...

 

Što se tiče lepka za ribe, jeste...Mene su stratovale da ih povezem, iako sam srećno oženjen i nemaju pojma kako izgledam ispod kacige, što bi se reklo da radi posao onome kome je do toga stalo, mada bih ja za takve napravio neki od 125cc sa ramom od R1 i 190 zadnjom, da ne može makar da ubije nekog drugog i da ne može da se kurči...

 

Oko vožnje saputnika, ne volim nikoga da vozim, nebitno koji je motor, jer ako se umlatim, umlatio sam se sam, ne bih voleo nikog da nosim na duši...Ćale mi je imao ozbiljan udes 80ih, čovek koji vozio trke, pa se  spucao, jer mu je oduzeto prvenstvo. Od njega sam dosta naučio o vožnji i o kurčenju koje je poenta cele priče.

 

Kurčenje=Problem 

 

Off

Meni su veći problem ovu što voze automoblie i ne obraćaju pažnju na motore generalno, eno Miloš, jedva pretekao momak, jer mu je debil izleto na debelo crveno, što bi se reklo nebitno na kom motoru je bio...VIše nas oni umlate, nego što se ljudi skrše sa R motora.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja