Jump to content

Moto Zajednica

18. MotoGp Valensija 2015

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Pa prvo je Rosi krenuo da kmeči posle ostrva Filip. "Joj, svi su protivu mene, ne daju mi da osvojim". 

 

Pa realno i jeste tako, i sta ako je on to osjetio u sta ne sumljam, zar nije bolje da to kaze nego da to vuce u sebi?? 

A jel moguce da svima pamcenje tako kratko traje, pa ko je mogao Markeza da zaustavi? Markez je bio dvije klase ispred svih i trebalo ga je pobjediti, pa malo spustati na zemlju. Da nije slucajno Horhe taj koji je samo mlatio onom glavom kad ga malac otrese, ili Pedrosa koji se ukaki kad god Markez pozeli, ili mis Dovi? Sve ove pi*kice treba da dedu nose na ramenima jer da ga nije bilo sad bi Marko orao drumove a oni kupili zrna naokolo.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Svako na provokaciju (bila ona stvarna i umisljena) reaguje na svoj nacin i price o kmecanju, pucanju zivaca i sl. su besmislene.

 

Jedino MM i Rosi znaju sta je istina a mi o tome mozemo beskrajno da tupimo u svojoj zaslepljenosti.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 ... E, zato bih voleo da padne.

 

 

Ja rekoh juče nekom: ko drugom jamu kopa...

 

 

 

 

 

 

 

...i danas pade Rossi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ako, neka je pao. Bio sam srećan što je pao. Ove sezone je imao najmanje padova (nijedan, svojom greškom, ako se ne varam). Znači, to smo prebrinuli, dobro je što je danas pao, a ne sutra (nadam se)

 

A kada je Rosi u pitanju, naš dragi Lalajko već godinama ima vrlo selektivno pamćenje :D :D :D Ne voli Rosija, pa bog :P

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Lorenzovi navijaci nicu kao pecurke posle kise.

Ali ja jedno znam, pre ce Rossi do 10 titule nego ostali do seste. 

A placipicka Stoner je vec davno prdnuo u cabar.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

 

 

A to sto se deda zalio na zalbu je ok? Kao nisam ja majke mi sutno Markeza ili sta?

 

Nije lijepo sto je Lorenzo uradio na podijumu. Ni ja to ne podrzavam, ali nije bilo potrebe ni da cestita dedi jer isti nije zasluzio da bude na tom istom podijumu. Diskvalifikacija je bila pravedno rijesenje i sutra da se bore kao pravi ratnici.

 

Sad vam cak i Markez utjeha kako da se stigne negdje sa zacelja.

 

 

Svi sad dobri samo Lorenzo ne valja jer on je jedini koji na putu stoji velikom starom magu.

E, zato bih voleo da padne.

E ja to ne zelim nikome. Zamisli se samo kako padovi izgledaju pri njihovim brzinama. Nema sta, pravi ljubitelj sporta ili ipak samo izvlacitelja gaca iz supka.

 

Ako me citiraš, citiraj me u potpunosti. A ne da izvlačiš iz konteksta samo ono što ti se dopada i daješ potpuno drugačiju konotaciju mom pisanju. Dakle, voleo bih da smrda Jenifer Lopez padne jer je ispao govno k'o Hrvati u Atini 1995-e. Takve stvari se ne rade. Nije pristojno. Zašto to isto nije uradio Pedrosa? Kao da je on prisustvovao Markezovom padu pa ga je strašno pogodio Rosijev postupak. Smrda ostaje smrda, ma za koga ja navijao.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ladno se pojavili navijači Lorenza, vrsta za koju se verovalo da je izumrla. Neki tvrde da nikad nije ni postojala. :ups:

 

Verovatno se uz kartu dobija zastava i kacket 99 kao i 100 eura pride.

 

 

Lalajko, imam osecaj da se Rosi i ti licno poznajete i da ti je u mladosti skinuo neku ribu ili sta god.

 

 

Ps. mene vec trese groznica nedeljnog popodneva.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Vidim ima i gorih od mene :jee1:

Svu noć sam sanjao trku, a imao sam i noćne more - u snu je Lalajko bio predsednik Rosijevog kluba obožavalaca :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Lagano se protegao i spustio na doručak pa da sve razjurim od TV-a i zauzmem poziciju. A onda posle trke u radne pobede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Osvanuo konačno Mitrovdan :)

Nek je srećan svima i #ForzaVale

 

Mitrovdan je i hajdučki rastanak, poklopila se simbolika.

 

Vidim ima i gorih od mene :jee1:

Svu noć sam sanjao trku, a imao sam i noćne more - u snu je Lalajko bio predsednik Rosijevog kluba obožavalaca :lol: :lol: :lol:

 

Jeste vala veliki podsvesni uticaj. Mislim da je po prvi put intersovanje za Moto GP izjednačeno sa F1 GP prevashodno Rosijevom postojanju.

 

Lorencu svaka čast, postići takvo vreme i to na treningu i bez zeca je odličje vrhunskog i zrelog trkača, tu nema zbora, ali na žalost to su i njegovi ljudski limiti nasprot Niku Hejdenu koji je postao legenda za svog moto života bez obzira na relativno skromne trkaće rezultate i to je razlika među pobednicima.

 

Ne očekujem čudo il nesreću pa da Rosi osvoji titulu, al verujem da će se nadmetati do krajnjih granica što je uostalom pokazao padom juče.

 

Kentu i Oliveiri svu sreću, biće to trka dana.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Rosi nemora ni da uzme titulu on je vec pobednik on je kralj on je ROSI,VALE.Lorenco da je pametan da padne sam da se nebruka vise.Da osvoji sampionat i da ga izvizdi publika i to njegova,da postoji i najmanja sumnja da mu je neko pomagao da osvoji sampionat,zar takav da osvoji svetski sampionat.Bruka i sramota takav nezasluzuje da bude svetski sampion.Neka je i brz i zato lorenco gledaj da danas bar pokvaris tu jamahu da se nelomis nepotrebno.Za par godina se niko nece secati lorenca,markeza kao i mnogih drugih brzih koji su pali u zaborav.Rosija pamte generacije prosle a i buduce.Kod mene i malu decu kad pitas ko najbolje vozi motor oni svi u glas ROSI,ROSI

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Rosi nemora ni da uzme titulu on je vec pobednik on je kralj on je ROSI,VALE.Lorenco da je pametan da padne sam da se nebruka vise.Da osvoji sampionat i da ga izvizdi publika i to njegova,da postoji i najmanja sumnja da mu je neko pomagao da osvoji sampionat,zar takav da osvoji svetski sampionat.Bruka i sramota takav nezasluzuje da bude svetski sampion.Neka je i brz i zato lorenco gledaj da danas bar pokvaris tu jamahu da se nelomis nepotrebno.Za par godina se niko nece secati lorenca,markeza kao i mnogih drugih brzih koji su pali u zaborav.Rosija pamte generacije prosle a i buduce.Kod mene i malu decu kad pitas ko najbolje vozi motor oni svi u glas ROSI,ROSI

E bas tako!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Meni je nešto da je bila druga krivina.

 

Izgleda da je tako... 

The Italian crashed at Turn 2 right at the end of the session,... (http://www.motorsport.com/motogp/news/valencia-motogp-lorenzo-grabs-pole-for-title-decider-rossi-crashes/)

 

Zanimljivo da je i 2006 god. bilo tako,

 

- The rush of pressure then caused Rossi to make a fatal mistake at turn two where he fell, remounting to take 13th. 

 

- As he applied the power at the apex of the slow turn two, Rossi... (copy & paste pa google)

 

znači izgleda da Emet nije bio u pravu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Kent izgleda kao poplašeni zec...neverovatno koliko jedan vozač može psihički da padne u drugom delu sezone. Ako sad uspe da izgubi titulu onda bolje da ide da peca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

 

 

Meni je nešto da je bila druga krivina.

Izgleda da je tako...

The Italian crashed at Turn 2 right at the end of the session,... (http://www.motorsport.com/motogp/news/valencia-motogp-lorenzo-grabs-pole-for-title-decider-rossi-crashes/)

 

Zanimljivo da je i 2006 god. bilo tako,

 

- The rush of pressure then caused Rossi to make a fatal mistake at turn two where he fell, remounting to take 13th.

 

- As he applied the power at the apex of the slow turn two, Rossi... (copy & paste pa google)

 

znači izgleda da Emet nije bio u pravu.

Ahahaha bolji sam stručnjak od Emeta :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja