Jump to content

Moto Zajednica

E ovako se vozi :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd-Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: Kawasaki Versus 650

Kad smo već tu duvanje guma vaša preporuka 130/80/17 i 90/90/21  da ne otvaram novu temu. Mix off i asfalt.  trenutno me intetresuje hladnoća od 4-14 stepeni mokar asfalt idem na dedamrazijadu 26.12. Nikad nisam vozio zimi al kažu da će biti lepo vreme. Fala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1458 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Bio je neki klip ranije o liku koji se na nekom GIXER-u provlaci kroz gradsku guzvu, a usput i neretko ocese nekog na semaforima. Ne mogu da pronadjem taj klip, ali je izgledalo bas bolesno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Al' vozi baja CRF-a, mada i ovaj sa mrcinom od Varadera (da se ne ljute vlasnici istog, to mu ja vise tepam jer je to jedan od 2 motora koji mi je u uzem izboru za sledeci (enduro, al' litra):

 

P.S. Mislim da obojica ne hvataju bas najidealnije linije za krivine, mada ovaj sa CRFom je za nijansu, mislim, bolji/ludji :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1124 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Ovaj sto vozi Varadera je potecijalni samoubica....u prevodu nije bas dobar vozac. Ili ulazi usko u krivinu...ili izlazi siroko...agresivno dodavanje gasa i pre apeksa krivine...klizanje zadnjeg pri kocenju itd...

 

Ne kazem da lose vozi....samo kad se lozi moze da bude jako jako opasan em po sebe em po druge...  

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Nesto me nisu impresionirali , ni ovaj sa Varaderom a ni ovaj sa Super-moto masinom...... poznajem ljude koji Hard enduro motore, agresivnije voze sa enduro gumama po asfaltu nego ovaj baja ovog CRF-a. 

 

Pretposatvljam da ovo nisu izvlacili maksimum, vec je jedan slucajan bajk susret na drumu uz peglanjac ....

 

Nisam video na Varaderu klizanje zadnjeg tocka, ali mi je izgledalo, kao da stedi masinu i da namerno nije koristio idealnu putanju, zbog snimanja.

 

A za "malog" ;) , svako ko ima iskustva u voznji sa laganim SM i Hard enduro motorima, zna da je drift zadnjeg/pogonskog na asfaltu , a narocito na off-u sasvim normalna pojava.... ja se samo pitam, sto je pruzao nogu, bez nekog narocitog nagiba.

 

Sve u svemu, lepo je videti, da neko uziva u voznji.... a put...a krivine..... ih,miline.....kad ce to lepse vreme da zagrejemo asfalt  :)

 

I da, ako hocete da vidite nesto zaebato :staa2: .... pogledajte snimak naseg drugara iz Slovenije, njegova pobednicka voznja na proslogodisnjem Xrossu u kategotiji Super Teskasa, vozio je KTM950....snimak je bio u Xross2015 temi...  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 969 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ludilo u svakom slučaju, ali imajte na umu i to da na snimku uvek izgleda malo dramatičnije nego uživo zbog manjeg vidnog polja snimka.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Svaka cast sudiji i sudstvu. 2g zatvora iz cuga, skoro kao kod nas pokusaj ubistva, silovanje i sl. Za ova druga dela zatvor se nikad nije presudio. Kod nas ovakve dijabole umesto toga dobijaju lakjkove..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

UH, da znaju kako boli, ne bi ovako vozili. Čuvajte se, jedan je život.  :)

 

 

Lijepa vožnja. Nešto mi je drag ovaj crf 250l. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja