Jump to content

Moto Zajednica

BMW??????

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

posto mislim da sam prevazisao ovu moju tandrkalicu mislim da je vreme za neki MOTOR u pravom smislu te reci, e sad ovako odlucio sam se za BMW definitivno, probao sam par razlicitih modela i nekako mi lezi i pored svoje masivnosti i tezine, e sad nastupate vi :D tj. treba mi vasa pomoc da se odlucim izmedju dva modela a u istu ruku i dve vrste motora

prvi je r 1100 s a drugi r 1100 rt (pandurski :roll: ) nije mi cilj da zvucim ''bezobrazno'' kad kazem da ocekujem savete tipa prednosti i mane i jednog i drugog motora i slicno

i da zaboravio sam da napomenem oba su izmedju 97 i 00 god i sa oko 30000 km

unapred zahvalan

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

ne znam jeli se ovdje registrovao, ali na sajtu motori.hr imas tipa pod nickom "Pudla", on ima R110S i mislim da ce te najbolje savjetovat od svih nas jer u zivotu je samo BMW vozio. inace prosle godine smo zajedno vozili i pravili ture i motor ne da mi se svidja nego... ludnica. odlicno izgleda, masivan je a upravljiv, ide ka djavo... sve najbolje mogu ti rec. a sto se pandurskog tice modela... nebi ga policija uzimala da ne valja, to budi siguran ;)

uglavnom imas na www.mobile.de dosta ponuda za BMW motore pa mozes tamo vidjet najrealniju cijenu.

sa srecom u svakom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

rt(pandurski ) je krmaca koja terba da ume da se vozi jer ti neces voziti zujku vec mali autobus sa sve koferima , doduse lepi su motori i mislim da je stvar tebe licno sta ti se vise svidja , ja licno sam proslu sezonu provela na k100 i jednom sela na k100LT kao pandurski samo redna masine (nema boxeve ) i motori su perverzija , sad sve zavisi od tebe al nemac je nemac :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

....sve zavisi, šta tražiš od motora..... R1100S je sportska stvar i mislim, da nekako nije baš praktièna za duge ture....a i cena polovnog jaaako brzo pada (nekako nisu popularni).....

R1150 RT je po mom mišljenju prava stvar.....jeste, da je glomazan, ali je upravljanje njime deèje lako....usto jako dobro drži cenu polovnog ( pored r1150GS i R1200GS najpopularniji BMW...)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

uopste nisam pametan, rt sam probao i mnogo mi se svidelo kako se vozi jedino mi se ucinilo da je menjac malo bucan pri promenama ali sve u svemu mi je extra

sto se s-a tice on mi se mnogo vise svidja sto se estetike tice a i ima 8 konja vise ali to i nije toliko bitno, jedini problem je sto nemam priliku nigde da ga probam :?

motor bi trebalo da kupujem u naredne 2 nedelje a planirao sam da ga nadjem preko mobile.de odem kupim pravac bmw servis uradim komplet servis sednem i pravac Bgd :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
mnogo mi se svidelo kako se vozi jedino mi se ucinilo da je menjac malo bucan pri promenama ali sve u svemu mi je extra :D8)
Menjac trazi samo malo vezbe i odlucan pokret nogom, inace je OK... Stvar vezbe i navike, jbg nije to Honda 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
mnogo mi se svidelo kako se vozi jedino mi se ucinilo da je menjac malo bucan pri promenama ali sve u svemu mi je extra :D8)
Menjac trazi samo malo vezbe i odlucan pokret nogom' date=' inace je OK... Stvar vezbe i navike, jbg nije to Honda 8)[/quote']

 

mislim da je generalno malo bucniji na sim bmw, al i to sto dex rece nije to honda ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja