Jump to content

Moto Zajednica

Mali seronjica na prodaju

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jedan od retkih muskaraca koje sam zaista zavoleo.   :jee1:  :care:  :takoje:  :na_glavi:

 

Medenjak. 2.5 meseca. Macka u kuci, renoviranje u dvoristu, 100 obaveza kod svih u porodici, pa eto, ovaj malisa ce morati da nadje topao dom. Zenin brat ima odgajivacnicu mastina. Staford ima dobro poreklo.

 

Ako je neko eventualno zainteresovan nek mi se javi na pp. Vlasnici su moja zena i njen brat, staford je kao lutka, muzjak, ali ce kupac morati da mi obeca da ga nece koristiti za borbe i slicne idiotarije. Ovo naj ozbiljnije mislim.

 

Nije da se manekenisem ali je toliko lud da ne mogu da ga uslikam u jednom mestu ;)

post-87-0-26305600-1444600146.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

"....ali ce kupac morati da mi obeca da ga nece koristiti za borbe i slicne idiotarije. Ovo naj ozbiljnije mislim...."

 

SVAKA CAST NA OVOM !!! :care:   :care:   :care:   :care:   :care:    :care:   :care:   :takoje:    :takoje:   :takoje: 

Kome je do borbe, neka navuce rukavice pa neka sam udje u ring ! 

Inace, kucov presladak i deluje kao pravi blenton (blesavko u onom najpozitivnijem smislu)   :takoje:  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

E pa ovako: Blentavko se vise ne zove tako nego KRIS (CRIS) ! 

Trenutno malo ljudi na ovom svetu je srecnije od moje cerke. Kada su se videli, to je bila ljubav na prvi pogled. Malisa je uzivo jos sladji i lepsi, i dobio je topli dom gde ce ga moja cerka razmaziti, pa sve nade polazem u zeta    :D   Imaju i nesto dvorista, pa ce Kris da uziva!   :aha:   

Sad jos cekamo da dobijemo njegov rodoslov posto mali nije bilo ko, jel`te, nego je potomak baronalordagrofaprincasira nekog i uvazene mame sa isto tako dugackim pedigreom. 

Sve u svemu, ovaj oglas je jedna lepa prica sa hepiendom.   :BJB-love2:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Alal nam vera! Otisao u najbolje ruke. Tasta kaze da je cera med medeni.

 

Voleo bih da ga makar jedanput vidim kad izdziglja i cmoknem;) a mi pijemo fuka...;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2894 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Nemaš pojma koliko mi je drago. Što zbog Seronjice... ups, Krisa, što zbog tvoje ćerke. 

Milina za sve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Alal nam vera! Otisao u najbolje ruke. Tasta kaze da je cera med medeni.

 

Voleo bih da ga makar jedanput vidim kad izdziglja i cmoknem;) a mi pijemo fuka... ;)

Naravno, nikakav problem  :takoje:

Jedino ako ti Zemun nije predaleko? Sin koji nije mogao da odoli da ne podje sa nama da ga vidi celo vece je ponavljao "pa vi niste svesti koliko cesto cu da visim kod vas da bih se igrao sa njim (Krisom)"   :lol:   :lol:   :lol:

Inace poslednji izvestaj od pre par sati kaze da je lepo vaspitani cistunac, i da je jedna pametnica koja je, kao i vecina danasnje omladine :popovanje: , prespavala celo prepodne    :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja