Jump to content

Moto Zajednica

Odjavni izlet za ovu sezonu... :)

Recommended Posts

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Lagana tura...divan dan...dobro raspoloženje... :)

 

Pijem kafu, duvam drindžu na muštiklu i razmišljam o bivšoj devojci koja je iz jednog seoceta između Loznice i Šapca...JBGA, znam da treba tuda da prođem i đavo mi ne da mira...ponos ne da na neku drugu stranu nego baš tuda kuda sam zacrtao...malo pre nego što sam krenuo delovalo mi kao da će kiša ovde u BG-u ali rekoh "baš me briga...idem...oproštajni izlet za ovu sezonu...sledeći servis mi je za koju stotinu km, taman da se približim cifri i ostavim vranca u zimovnik posle."

 

Tura je ovako izgledala...

 

putopis-1.png

 

Smaranje na Ibarskoj do izlaska iz grada...mislim se "sad kad ga spičim" kad pored mene proleteše dvojica, jedan na BMW-u 1200 a drugi neka trkalica. Gužva jbte oni kao da ne voze između dve kolone...piče žestoko...povukoše i mene na kratko ali rekoh sebi "a nećeš ga majci...tako se gine." i naravno unormalim vožnju.

 

Isključujem se sa Ibarske kod Lajkovca...vozim i odjednom cvili stomak da se nešto pojede...sedam u prvu pekaru koju sam ugledao i uzimam doručak.

 

screenshot2015-10-04-11-.png

 

Tu se vrzma neka sumnjiva mi mačka...sedoh napolju da jedem kad ona poče da mi protrčava između nogu...isprva sam se štrecn'o bio jer sam se skoncentrisao na burek, a posle samo ostadoh zbunjen. Ne staje samo piči! Ne traži klopu...ništa...samo jurca...mislim se "šta 'oćeš koji moj?!" :stabre:

 

  img20151004113214.jpg

 

img20151004111943.jpg

 

img20151004112507.jpg

 

img20151004112520.jpg

 

U pekari radi žena...a sinčić trčkara okolo i pravi neka sranja :D :D Nisam video šta radi tačno jer sam sedeo napolju i cepao se od smeha jer žena malo-malo pa vrisne...pa drekne...pa se smeje...i tako...uzbudljivo bilo. Mali je izgleda pravi đavolak... :D i jogurt koji sam prosuo, prosuo sam zbog njih i smejanja...nisam obratio pažnju da je na sredini stola ona rupa kroz koju prolazi šipka od suncobrana...jeste, prekriva je stolnjak ali se vidi udubljenje...e pa ja sam u toku smejanja samo spustio flašicu jogurta tu koja se za sekund prevrnula i isprskala i sto i jaknu i malo tu mačku koja se smirila bila i legla pored...pa poče ponovo da trči! :D (nisam je uhvatio da je slikam isprskanu od jogurta)

 

img20151004112756.jpgimg20151004112801.jpg

 

Dobro...završih..."dobar burek... :) ...hvala-doviđenja i sve najbolje." Kaže ona "srećan put". Idemo dalje... :)

Lepi su to krajevi, sa lepim putevima...mada se dosta asfalta popravljalo i na svakih par stotina metara je montažni semafor koji reguliše saobraćaj naizmenično zbog tih radova.

 

img20151004111948.jpg

 

img20151004111939.jpg

 

img20151004112935.jpg  img20151004113014.jpg

 

(kupio sam i novu moto obuću..."v quattro"...neki članovi su me prozivali kako moram da imam takvu obuću...znam-znam...evo...nije se imalo kinte jbga)

 

img20151004115859.jpg

 

img20151004115930.jpg

 

img20151004120014.jpg

 

Stajem na jednom od tih semafora da zapalim pljugu i osmotrim okolinu...sviđa mi se.

 

img20151004121635.jpg

 

img20151004121630.jpg

 

Eto i jogurta od doručka... :D nema veze...opraće se...ne dam da mi se ukvari raspoloženje na ovako prelepoj vožnji.

 

img20151004121653.jpg

 

Posle izvlačenja iz tih deonica sa radovima, prema Valjevu, put je extra i piči se muški. Pandura nigde nema...stanem i zduvanim drindžu s' vremena na vreme i slikam malo.

 

img20151004124728.jpg

 

Vozim ka Valjevu u kojem se ne zadržavam pa nema ni slika...tamo sam bio na osnovnoj pešadijskoj obuci pa me mrzelo da stajem.

 

Stižem u Loznicu...nikada ranije nisam bio tamo iako imam jednog dobrog druga baš iz vojske koji je rodom iz Loznice. Stajem kafu da popijem, nemam pojma da li je to centar, verovatno nije...zovem druga, u nekom je putu i javiće se večeras kada dođe kući...ok. Sam ispijam kafu i koka kolu, uživam u danu i energiji koju nosi ovaj izlet...preplavila me pozitiva. :)

 

screenshot2015-10-04-13-.png

 

img20151004132030.jpg

 

img20151004132026.jpg

 

img20151004132021.jpg

 

img20151004132957.jpg

 

Kafić ima neki kinesko ime - nisam zapamtio...a ovaj iza mene stoji nepomično...deluje mi i da ne diše. :D

 

Krećem dalje...prolazim seoce odakle je bivša i mislim se da odem na Cer...što da ne...pitam lokalce ima li asfalta preko Cera, kažu samo makadam. Dobro...ajd' da vidim - možda i prođem.

 

img20151004144616.jpg

 

img20151004144645.jpg

 

Ipak ne...nemam skid plate...neću da rizikujem...zduvanim drindžu i odoh nazad.

 

img20151004144400.jpg

 

Put ka Šapcu je regularan...verujem da ga većina dobro poznaje, nema se šta tu puno reći. Od Šapca idem ka Obrenovcu, neću ovako lep izlet da kvarim sa autoputnom završnicom i na brzinu i bezlično.

Uživam u vožnji do BG-a...ne stajem nigde...prolazim Obrenovac...stižem u BG...pravac u Ušće u "Dva štapića" da jedem kiselo ljutu supu i tofu sa povrćem...ne sećam se kada sam to poslednji put jeo.

Posle pičim da iskuliram pored reke a i pripišalo mi se odjednom a tamo znam da ima onaj plastični wc ispod mosta...zduvanim par drindži...iza Sava male klinci pevaju nešto, neka manifestacija za njih...lepo pevaju, umirujuće..."divan kraj dana i izleta i uživanja...odoh kući da sredim i operem vranca i napišem svoj prvi putopis." :)

 

  img20151004172249.jpg

 

Pesma koja mi je povezala ceo izlet sa dešavanjima sa bivšom i lokacijama itd...a inače omiljena mi pred maltene svaku vožnju i inače... :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=LatorN4P9aA

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Moram i ja da kupim cizmice,neke ovako "kezual" da moze coek i da sidje sa motora sa njima :)  lepo si ovo dokumentovao, drinu si pominjao kao da je saputnica :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Hteo sam ja da uzmem malo ozbiljnije čizme ali su me žuljale (ubijale mi levu nogu) jer imaju ojačanja za zglob itd...jbga. Drina je objasnila... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kafić ima neki kinesko ime - nisam zapamtio...a ovaj iza mene stoji nepomično...deluje mi i da ne diše. :D

 

 

Shangrila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Shangrila...tako je :) sinoć dok sam pisao mi se stalno motao po glavi feng shui...ali nešto mi se tu nije uklapalo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Ma mrda ona ali ništa dalje od mrdanja, tako je maltene od samog početka bilo...i nisam ja išao kod nje juče...išao sam kod njene najbolje drugarice iz detinjstva...ŠALIM SE. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja