Jump to content

Moto Zajednica

Elefantentreffen 2016,zimski moto skup

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Pozdrav drustvo,vec par godina mastam da odem na ovaj skup,i kolko vidim,mozda se kockice sloze da odem na sledeci skup.Nekad sam procitao na nekom forumu,dal na ovom il drugom da su neka dva lika is Srbije isla tamo,al nikako da nadjem tu temu.Tako da otvaram ovu temu u nadi da se prikljuce ljudi koji imaju volju da krenu,ili imaji iskustva sa zimskom voznjom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2355 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Isao je Zoltan iz Cantavira V-rod-om i njegov drugar sa nekom Hondom CBR. Skije sa strane i gas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

Poz ! U Sloveniji imas isto neko tako verziju -- zimsku ..  zove se MAMUTOVANJE ... IDES NA MOTOSVET -- FORUM -- ( slovenski bjbbikers ) , onda MOTO DOGODKI -- stran 6 .. lp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Tenere 600 3AJ, Varadero XL 1000V

Велика традиција! Чини ми да се одржава од 1956 год.

Причао ми је Сци да је те године кад је ишао на скуп, у шатору у кампу било -17ц под свећом. 

Велики доживљај. Продају се дрва за огрев. Ложи се ватра да се угреје вода за пиће! Ту је трактор да повуче ако неко не може да упали или нешто друго! Долазе људи са свих страна! И слике мотора са скупа што сам видео су невероватне! То су неке лудачке прераде! Стављао је скије на Тенеру са стране да би могао да се попне! Ако не можеш да се попнеш, ником ништа!

Ако Сци види овде ову тему сигурно ће  написати своје утиске и поставити слике!

То једноставно треба доживети!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Mislim da sci nije vec duze vreme na ovom forumu,da li neko zna gde je?Voleo bih i da saznam ko je iz Srbije isao sa vfr-a,posto i ja planiram tim motorom.Najvise me zanimaju koje gume su imali za voznju po snegu,oprema itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sve je to lepo, al pošto se kod nas skupovi prave uglavnom preko leta i to po tri skupa u isti vikend - mislim da je krajnje vreme da neko organizuje i jedan zimski moto skup . Kad mogu drugi - zašto ne bi i mi napravili . Planina i šuma imamo - treba samo izabrati jednu i organizovati se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ja sam za,bitno je da bude neka planina,i da bude snega,bez njega nije to to,takodje bitno je da su putevi prohodni,da se ciste od snega,sve ostalo moze delimicno lako da se organizuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja