Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore Montenegro Vision

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

 

Nikola,sve pohvale na opisima i fotografijama...nemam reci zaista koliko mi se dopadaju...a sto se tice severa Crne gore ...iskreno mislim da spada u jedne od najlepsih predela sveta...to je moje licno misljenje...dosta ovoga sam obisao u svojim putovanjima ali cu ispratiti ovaj tvoj putopis i obici i sve ono sto nisam...desi se nekad da sednem i spustim se do Durmitora samo da provedem pola sata sedeci na onoj klupi na vrhu Curkovac,naspram koje se nalazi najvisi vrh...Obzir ili tako nekako...gde je kanjon Djurdjevica Tare najdublji...oko 1300m...ko nije bio na ovom mestu... treba da ga poseti...nesto najlepse sto sam video u zivotu...jos jednom hvala na trudu koji ulazes u sve ovo...sve pohvale...postavicu par slika sa svojih tura po ovom kraju...

 

Послато са LG-E460

Veliko hvala brate,drago mi je da mogu da pomognem koliko mogu i da prenesem ono sto ja vidim i uslikam koliko toliko,a slazem se sa tobom Sjever CG je tako prelijep da se to ne moze ovako rijecima opisati a nasa drzava navodno kao neka drzava nista ne ulaze u sjever gdje bi mogla da postane nekad i svetska destinacija gdje bi vrvjelo od turista i slicno...a drago mi je da si posjetio nekih od predjela koje sam ja objavio i hvala ti mnogo sto si podijelio sa nama tvoje fotografije,nadam se da ce svi tako postavljati ovdje da vidimo i da komentarisemo ;) Zivio veliki pozdrav,uskoro ce biti jos destinacija malo sam slab sa vremenom pa ne mogu sve da ispratim...;)
Potrudicu se da postavim jos svojih fotografija vezanih za ove krajeve ....a o samom zalaganju drzave da se iskoristi potencijal ove lepote se potpuno slazem...nema zalaganja...nema koncepta....nema sadrzaja...Zabljak ima takav potencijal koji se ne moze zamisliti....a nekako je siv,neiskoristen...a okolina njegova sama nekako deluje razbacano bez ideje i sl...takodje ima jedna stvar koja mi je nekako odbojna i kada bih mogao dati savet tim ljudima dole bio bi to bratski savet...a radi se o tome da prilikom moje poslednje posete vidikovcu Curkovac ciju sam sliku postavio gore...iz obliznje kafane mi prilazi covek u maskirnom odelu koji iz dzepa izvadi gomilu tiketa i kaze ako hocu da se popenjem na tu stenu treba da platim tri eura nas dvoje to je 6eura...nije stvar u novcu,ni u tih 6 eura...vec u osecaju...dosao sam da vidim bre prirodu,imam osecaj da sam nekom usao u njivu,u dvoriste...hocu bre da dodjem na jezero da budem slobodan,na vrh da se popenjem da budem slobodan...a naplati mi rucak koji si spremio u restoranu jer jedem tamo,naplati mi pice koje si mi posluzio,naplati mi nocenje u svom apartmanu koji si izgradio...platicu i castiti te...al nemoj mi naplacivati nesto sto je bog stvorio za sve ljude...zemlju kojom hodam,sumu koju gledam jezero pored kog sedim...jer ces me oterati i vise ti necu doci...tako razmislja veliki broj mojih prijatelja i saputnika...mislim da je tim ljudima dole to velika greska,ogradi livadu i naplati prolaz...odbija to ljude...tako da bi ovakvo misljenje trebalo doci do njih...ljudi koji dole zive...trebaju docekati goste,biti domacini...eto to je jedina primedba...

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

 

 

Nikola,sve pohvale na opisima i fotografijama...nemam reci zaista koliko mi se dopadaju...a sto se tice severa Crne gore ...iskreno mislim da spada u jedne od najlepsih predela sveta...to je moje licno misljenje...dosta ovoga sam obisao u svojim putovanjima ali cu ispratiti ovaj tvoj putopis i obici i sve ono sto nisam...desi se nekad da sednem i spustim se do Durmitora samo da provedem pola sata sedeci na onoj klupi na vrhu Curkovac,naspram koje se nalazi najvisi vrh...Obzir ili tako nekako...gde je kanjon Djurdjevica Tare najdublji...oko 1300m...ko nije bio na ovom mestu... treba da ga poseti...nesto najlepse sto sam video u zivotu...jos jednom hvala na trudu koji ulazes u sve ovo...sve pohvale...postavicu par slika sa svojih tura po ovom kraju...

 

Послато са LG-E460

Veliko hvala brate,drago mi je da mogu da pomognem koliko mogu i da prenesem ono sto ja vidim i uslikam koliko toliko,a slazem se sa tobom Sjever CG je tako prelijep da se to ne moze ovako rijecima opisati a nasa drzava navodno kao neka drzava nista ne ulaze u sjever gdje bi mogla da postane nekad i svetska destinacija gdje bi vrvjelo od turista i slicno...a drago mi je da si posjetio nekih od predjela koje sam ja objavio i hvala ti mnogo sto si podijelio sa nama tvoje fotografije,nadam se da ce svi tako postavljati ovdje da vidimo i da komentarisemo ;) Zivio veliki pozdrav,uskoro ce biti jos destinacija malo sam slab sa vremenom pa ne mogu sve da ispratim... ;)
Potrudicu se da postavim jos svojih fotografija vezanih za ove krajeve ....a o samom zalaganju drzave da se iskoristi potencijal ove lepote se potpuno slazem...nema zalaganja...nema koncepta....nema sadrzaja...Zabljak ima takav potencijal koji se ne moze zamisliti....a nekako je siv,neiskoristen...a okolina njegova sama nekako deluje razbacano bez ideje i sl...takodje ima jedna stvar koja mi je nekako odbojna i kada bih mogao dati savet tim ljudima dole bio bi to bratski savet...a radi se o tome da prilikom moje poslednje posete vidikovcu Curkovac ciju sam sliku postavio gore...iz obliznje kafane mi prilazi covek u maskirnom odelu koji iz dzepa izvadi gomilu tiketa i kaze ako hocu da se popenjem na tu stenu treba da platim tri eura nas dvoje to je 6eura...nije stvar u novcu,ni u tih 6 eura...vec u osecaju...dosao sam da vidim bre prirodu,imam osecaj da sam nekom usao u njivu,u dvoriste...hocu bre da dodjem na jezero da budem slobodan,na vrh da se popenjem da budem slobodan...a naplati mi rucak koji si spremio u restoranu jer jedem tamo,naplati mi pice koje si mi posluzio,naplati mi nocenje u svom apartmanu koji si izgradio...platicu i castiti te...al nemoj mi naplacivati nesto sto je bog stvorio za sve ljude...zemlju kojom hodam,sumu koju gledam jezero pored kog sedim...jer ces me oterati i vise ti necu doci...tako razmislja veliki broj mojih prijatelja i saputnika...mislim da je tim ljudima dole to velika greska,ogradi livadu i naplati prolaz...odbija to ljude...tako da bi ovakvo misljenje trebalo doci do njih...ljudi koji dole zive...trebaju docekati goste,biti domacini...eto to je jedina primedba...

 

Послато са LG-E460

 

Odlicno brate,slobodno koliko god fotki stavljaj samo...;) A sve sto si rekao se slazem sa tobom a i sigurno mnogo ovdje ljudi koje ovo citaju i svaka ti cast govoris kao pravi covjek....i tako je to kod nas i bilo gdje drugo,samo se vrti oko novca i slicno...:P I zato se covjeku ne mili opet da dodje...taj neko ne razmislja da taj turista valja ce mu i sledece godine,al on samo gleda da ga opeljesi i ne razmislja za dalje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Ne samo sledece godine....covece mi krstarimo Durmitorom skoro jednom ako ne i dva put mesecno...ako mi naplati prolaz kroz livadu svaki put vise me videti nece...To je Kusturica probao da uradi na Mokroj gori...da proglasi neki nacionalni park pa da naplacuje ekolosku taksu svima koji tuda prodju vozilom....srecom neko ga dozvao pameti...te to nije sprovedeno u delo...a pored toga Mokra gora je takodje prelepa...ljudi ni ne znaju sve njene lepote...misle Drvengrad je sve...a eto on je Drvengrad napravio i naplacuje ulaz...skidam kapu,postujem....al van drvengrada...kud 'oces,kolko 'oces....eto poredjenja radi....;)

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Ne samo sledece godine....covece mi krstarimo Durmitorom skoro jednom ako ne i dva put mesecno...ako mi naplati prolaz kroz livadu svaki put vise me videti nece...To je Kusturica probao da uradi na Mokroj gori...da proglasi neki nacionalni park pa da naplacuje ekolosku taksu svima koji tuda prodju vozilom....srecom neko ga dozvao pameti...te to nije sprovedeno u delo...a pored toga Mokra gora je takodje prelepa...ljudi ni ne znaju sve njene lepote...misle Drvengrad je sve...a eto on je Drvengrad napravio i naplacuje ulaz...skidam kapu,postujem....al van drvengrada...kud 'oces,kolko 'oces....eto poredjenja radi.... ;)

 

Послато са LG-E460

Vjerujem ti...pa ni ja ne bih tako naravno dolazio vise...i tako malo po malo svi ce manje i manje ici...to je bezobrazluk...cisti...i tako je...nisam nikad bio u Drvengrad al kazu da je prelijepo...moracu i to da posjetim...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

 

 

Bogorodicin Hram

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Jel se hram nalazi u Baru?

 

 

Prčanj

 

Prelijep izgleda,ja sam nesto pobrkao mislio sam da je u Baru jer ima u centru ovako nesto sad nzm dal je muzej ili sta vec..hvala na fotografiji...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Hocu al mora se koncentrisem da se ne ponavljam...treba izrazlikovati tolke slike kamenja... salim se naravno...

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Nekoliko prizora sa jezera na Durmitoru

 

post-37910-14757437034567.jpeg

post-37910-14757437675901.jpegpost-37910-14757437838322.jpegpost-37910-14757437999106.jpegpost-37910-14757438184086.jpegpost-37910-14757438315509.jpegpost-37910-14757438561559.jpegpost-37910-14757438725032.jpegpost-37910-14757438892921.jpegpost-37910-14757439046234.jpegpost-37910-14757439160037.jpeg

 

Fotografije su za razliku od Nikolinih obicne slikane mobilnim telefonom,ali ono sto treba da se vidi...vidi se

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Stepenice od kamena u sumi,vode ka sklonistu gde se drug Tito skrivao sa vrhovnom komandom tokom jedne od ratnih godina...zaboravio sam koja je tacno...

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Hocu al mora se koncentrisem da se ne ponavljam...treba izrazlikovati tolke slike kamenja... salim se naravno...

 

Послато са LG-E460

Hahahaha u pravu si...mnogo kamenja...tek kako bi rekao za najveci pasnjak na balkanu,Sinjajevina...sad cu objaviti fotku e tu su tek kamenjari :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Stepenice od kamena u sumi,vode ka sklonistu gde se drug Tito skrivao sa vrhovnom komandom tokom jedne od ratnih godina...zaboravio sam koja je tacno...

 

Послато са LG-E460

Da da odlicno...bio sam i ja do te pecine...bas imam i fotografije...odlicne su fotke...hvala :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Nekoliko prizora sa jezera na Durmitoru

 

attachicon.gifCAM01562

attachicon.gifCAM01566attachicon.gifCAM01569attachicon.gifCAM01570attachicon.gifCAM01573attachicon.gifCAM01575attachicon.gifCAM01576attachicon.gifCAM01577attachicon.gifCAM01582attachicon.gifCAM01585attachicon.gifCAM01587

 

Fotografije su za razliku od Nikolinih obicne slikane mobilnim telefonom,ali ono sto treba da se vidi...vidi se

 

Послато са LG-E460

Slazem se ne gledamo kvalitet brate samo da se vidi sto treba da se vidi :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Najveci pasnjak na balkanu cuvena Sinjajevina,prelijepo...da li ste imali u prilici da je posjetite?

Nidzo,nisam bio ali ako je tolka lepota...obavezno posecujem...de reci kako se do nj stize...kakav je put,jel asvalt ili makadam (nisam bas off road opremljen )...kao i sta ima i ima li sta u blizini...za odmoriti se,ili iskafenisati ili pojesti...ili sta god...doblizi malo ??

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

 

Najveci pasnjak na balkanu cuvena Sinjajevina,prelijepo...da li ste imali u prilici da je posjetite?

Nidzo,nisam bio ali ako je tolka lepota...obavezno posecujem...de reci kako se do nj stize...kakav je put,jel asvalt ili makadam (nisam bas off road opremljen )...kao i sta ima i ima li sta u blizini...za odmoriti se,ili iskafenisati ili pojesti...ili sta god...doblizi malo ??

 

Послато са LG-E460

 

Pa ako ides na Zabljak u Mojkovac se ide prema Sinjajevini i jedno 30km mozes doci preko nje na Zabljak a vidjeti tu cudesnu ljepotu i prostranstvo,crkve,i par jezera...put je makadam to jedino pravi problem za tebe...drugo nema se gdje popiti kafa i slicno...samo gas :D a napravicu i rutu preko Sinjajevine pa eto moze neko nekad da pozeli da i to obidje...prelijepo je...a najljepse jezero tu je Zabojsko jezero vec sam fotke objavio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Ja vec neko vreme merkam neki kompromis...ja sam vise za asvalt,ali volim malo da svrljnem i na Off...i ja cu verovatno da se pregrupisem na nesto za te namene...merkam nekog Transalpa ili nesto sl...moj problem je sto sam kratez...175...pa mi neki visoki at nije opcija... ali gde ne prodjem na dva tocka tu su 4 ;)))))))))

Sinjajevina je sigurna destinacija,ovako il onako...

 

Послато са LG-E460

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja