Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore Montenegro Vision

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Fotke mi nisu tako lepe, ali u predelima uživam isto ko i ostali..

Ove godine sam u Prokletijama oko jula-avgusta..

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/103919-crna-gora-bez-asfalta/#entry1660548

Fotografija kao fotografija je stvar ukusa,svi mi fotografi smo na svoj nacin posebni i svako gleda iz svog ugla kako on vidi,ja se trudim da ja prenesem iz mog ugla ovo sto ja vidim,tako da hvala i na tvom misljenju za fotografije....:D Srecan put na Prokletijama ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Nikola, veliki putnici kažu da je najbolji motor za putovanje onaj koji imaš u garaži... Sve ostalo je filozofija...Volio bih makar dio Alpe ture odvoziti sa vama..ako Bog da da se uklopim sa terminom.. A ti nakači te kofere, pa ćemo ih testirati usput. Ako staneš, šlepam te GS-om do vrha.. ;)

Pa sta da ti kazem onda nego jedno veliko hvala na tome,naravno da bi nam bila cast da ides sa mnom,naravno takodje i mi ako se organizujemo i sve pripremimo,Mene ceka jos dosta posla oko motora i na samom njemu a i takodje papiri registracije i tako to...a uz sve to sport gdje je covjek izlozen bas velikim obavezama...al se trudim...al mislim da moja salkanisa-masina nece stati al jos jednom hvala na tome...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Prijepolje
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Batice svaka cast, i fotke vidi se da su profi. Ja sam iz Prijepolja pa cu pokusati da obidjem sve sto mogu mada ja sam na skuteru ne mogu kao ti da vozim puno makadam. Pozdrav i samo nastavi da promovises CG

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Batice svaka cast, i fotke vidi se da su profi. Ja sam iz Prijepolja pa cu pokusati da obidjem sve sto mogu mada ja sam na skuteru ne mogu kao ti da vozim puno makadam. Pozdrav i samo nastavi da promovises CG

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Hvala brateee,a lijepo,a ranije kad sam pocinjao sa obilaskom CG sam upravo isao sa skuterom neki kinez Nyanyang 125kubika sisao je makadamom kao lud,naravno ako ne stedis motor :D Moja preporuka je Mala Crna Gora mozes sve da obidjes sa skuterom i jos mnogo mjesta u Cg gdje je asvalt a sve ti na dohvat ruke...;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Prijepolje
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Lepo, ja sam isao na Pljevlja, Zabljak, Kotor, Budva i jako je lijepo to mi bila prva voznja. :) inace sam vecinu vremena u bd pa se dolje vozim. Mada i ovo po sjeveru nije lose a ima i par mjesta ovamo kod mene isto da se obidje. Pozzz

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Lepo, ja sam isao na Pljevlja, Zabljak, Kotor, Budva i jako je lijepo to mi bila prva voznja. :) inace sam vecinu vremena u bd pa se dolje vozim. Mada i ovo po sjeveru nije lose a ima i par mjesta ovamo kod mene isto da se obidje. Pozzz

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Pozdrav za tebe i hvala,a lijepo lijepo...slazem se da ima i na primorju dosta toga da se obidje...al za mene je sjever ljepsi i bas iz tog razloga sto se samo dolje ulaze i promovise ja sam protiv toga...al takva nam je drzava nazalost...:) Veliki Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Prijepolje
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Batice javim ti se ja ovo koji dan ako budes imao vremena da se provozamo zajedno. Da obidjemo nesto, pa makar sitna voznjica :) a kad se spustim na more, ako te put nanese svrati :)

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Pozdrav bajkeri,da vam svima cestitam na prvom danu Proljeca,polako da se zapocinje sezona putovanja svih nas sa motorima,i da ove godine predjemo kilometre i kilometre...:D Zivjeli!

 

Evo i dvije fotkice kako je to bilo danas u Crnoj Gori Prvi cvijet i predivna Bjelasica ;)

 

 

post-37921-0-71507200-1458505822.jpg

post-37921-0-82487400-1458505921.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Batice javim ti se ja ovo koji dan ako budes imao vremena da se provozamo zajedno. Da obidjemo nesto, pa makar sitna voznjica :) a kad se spustim na more, ako te put nanese svrati :)

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Naravno,bilo bi mi zadovoljstvo,a dolje sam u Subotu u Budvu slikam rukometnu utakmicu pa ako si dolje mozemo se vidjeti...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Geografski "mala"zemlja ali od fenomenalne obale, zaliva, planina, jezera imam mnogo toga da se vidi! Kome se sta se sta svidja i sta ko voli da vozi!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Geografski "mala"zemlja ali od fenomenalne obale, zaliva, planina, jezera imam mnogo toga da se vidi! Kome se sta se sta svidja i sta voli da vozi.  

Tako je...slazem se (Y)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Bogami ti si krenuo sto bi se reklo "od sitnih creva" tako i treba. Pohvala! Imam  jednog drugara on je uzeo novu ST pre dve godine, a prosle  je uzeo stari model Tenerre i celu tu staru je rasklopio, sve zivo je menjao itd... da ne duzim evo ti link pa pogledaj. Mozes i tamo da nam se prikljucis. Sve od pocetka do kraja je slikano, opisano i vidi se na kraju kakava je kao NOVA! Inace sam ja od njega uzeo moga Stroma.

http://motoforum.rs/viewtopic.php?f=18&t=575

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

Bogami ti si krenuo sto bi se reklo "od sitnih creva" tako i treba. Pohvala! Imam  jednog drugara on je uzeo novu ST (oko 12000e) pre dve godine, a prosle  je uzeo stari model Tenerre i celu tu staru je rasklopio, sve zivo je menjao itd... da ne duzim evo ti link pa pogledaj. Mozes i tamo da nam se prikljucis. Sve od pocetka do kraja je slikano, opisano i vidi se na kraju kakava je kao NOVA! Inace sam ja od njega uzeo moga Stroma.

http://motoforum.rs/viewtopic.php?f=18&t=575

Pa eto covjek da ne brine toliko bolje sve doteci i podmazati...;) A pridruzicu se i pogledati...to je cool...znaci Strom tvoje je masina...:D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Balansero

Onaj moj isto sve rastavio, ne može da se uđe u garažu a grejanje odvrnuo do kraja. Tuga me bilo i da slikam. Ja ga pitam "šta mu bre 'fali kad si ovako raščerupo?", on ladno kaže mora sve da se pregleda i dotegne,podmaže po potrebi zameni. Vata me stra' kako će  i kada da sastavi, pogotovu što je garaža puna rakije i piva,navuko i meze. Razmišljam da se preselim dole da neka druga ne zaigra oko šipke >:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Prijepolje
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

U subutu sam u BD ja pa se javni da pijemo kafu ili sta god :)

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

E kada to sve sredi vala će da me provoza tuda svuda . :jee1:

Haha sigurno ce biti masina onda,nema brige od kvara nekog kad se sve dotegne i podmaze...ima da leti kao po loju :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Mojkovac
  • Motocikl: Salcano Lifan 200gy

U subutu sam u BD ja pa se javni da pijemo kafu ili sta god :)

 

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока

Mozeee,bar da se upoznamo ako ne sta drugo posto ne znam dal cu imati vremena imam utakmicu da radim neku fotkanje,al evo ti broj mog telefona pa pusti poruku i ja ti odgovaram dal sam slobodan...068563539 ;) Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja