Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem auto "zenski" :-)

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Potreban manji auto za moju svastiku, tipa Matiz,Korsa, otkud znam tako nesto. Bez posebnih uslova oko opreme i ostalog, bitno je da je auto u solidnom stanju i sa koliko-toliko poznatom istorijom. Da pokusam ovde posto ne mogu da slusam price ovih preprodavaca. Fond oko 1500 evra. Moj br. 065 89 28 652

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1426 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Imas Corsu B za te pare, moze da se nadje i sa klimom. Skroz korektan auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Imas Corsu B za te pare, moze da se nadje i sa klimom. Skroz korektan auto.

Mislis na nesto ovakvo, kao ova u mom dvoristu???

post-9080-0-05633000-1439153984.jpg post-9080-0-74056900-1439154020.jpg post-9080-0-00627600-1439154045.jpg

U pravu si, skroz korektan auto... Jos kada je Japanac pod haubom... :jee: :jee: :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

dajte ljudi šta filozofirate... ja sam 2013 godine prodao korsu 1,7d 1997 sa pitaj boga kilometara za 800eura u solidnom stanju.... sa tim autom sam prešao za 7 meseci 10000km bez da me je i jednom ostavio.... činjenica od opreme je imao airbag i centralnu bravu i to je to ali me je služio kao retko koji....  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Covek nije rekao 2006 za 1500,za te pare moze da bira,inace ove sa Isuzuom ispod haube mozes unistiti jedino ako odvrnes cep od ulja,i dugo se vozas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Brat tj snaja prodaje svoj tvingo. Bordo boje i mislim da je 2002 godište. Automatik tj menjač sa automatskim kvačilom, kako bilo uglavnom ne moraš da mešaš ručicu menjača. Snaja se navozala i sad su uzeli malo veći auto. Za cenu ako te zanima pošalji pb pa cu se raspitati.

Od opcija čini mi se da ima i erkondisn i čini mi se električne podizače napred.

 

Na NL tablicama je ali može da se carini. Nalazi se u loznici gde se i može pogledati.

 

Možda čak ima i oglas :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja mislim da moze da se nadje pristojno vozilo, naravno petnaestak godina staro, oglasi ih puni ali bar da nadjem korektnog prodavca koji je vlasnik neko vreme. Vidim da su narocito povoljna vozila ovog tipa ako nemaju klimu, verovatno zbog ovih temperatura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Prodajem svoj gradski auto. U pitanju je Polo 9N, pa ako se odlučite da povećate budžet za kupovinu kola javi se preko PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ako ti ne smeta što se vrata čuju kao konzerva... za održavanje nije težak. Ali to nije nijedan od prethodno pomenutih automobila.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja