Jump to content

Moto Zajednica

Sivi VFR

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Ne znam ni zasto pisem ovo,trebalo bi da sam se na takve stvari navikao do sad.

Na seronje koji se kurce i guraju i laktaju u zivotu.

 

Vec nekoliko godina putujem na posao i sa posla motorom kad je to moguce.

U Bg. svi znaju kako je voziti, ali je ipak lepse nego autom ili busom.

 

Ono sto je glavna prednost motora u gradu je to sto se npr. na semaforu mozemo provuci i stati prvi i tako zaobici guzvu.

I ja to radim uvek kad god je to moguce, izbegavam da to radim bez preke potrebe i da kacim ljudima retrovizore.

Ali desi se ponekad i bas me je sramota kad se provlacim i zakacim retrovizor.

 

Elem, danas posle posla smoren stajem na raskrsnici, jedan auto ispred mene i kao mrzi me da se provlacim,sad ce zeleno pa cu ih preci sve.

 

Slucajno pogledam na retrovizor i vidim lika sa sivim vfr-om registracije 12-733 ako sam dobro zapamtio koji se progurava pored mene i jos kaze nesto kao: " skloni se da prodjem bre,sta si stao tu..."

Naravno progurava se nervozno,grebe mi retrovizor i odlazi.

 

Na trenutak sam pomislio da mozda bas bas zuri negde, ali posle sam ga pratio sledecih 3-4 kilometara i video da mogu brze od njega i na starom transalpu...

 

U nekom proslom zivotu bi ga verovatno jurio da se objasnimi ili nesto gore.

 

Sad kad imam porodicu i dete ne pada mi napamet da ulazim u konflikt sa istetoviranim likovima koji misle da su mnogo opasni.

 

Cisto sam hteo ovde na napisem da zna da je seronja i da oni koji ga poznaju znaju to isto, pa ga mozda bude bilo malcice sramota, mene bi bilo...

 

A inace verujem u neku nemam pojma karmu, kosmicku pravdu i da se svakome vraca isto onako kako se ponasa.

  • Podržavam 34

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Jevto brate sad kad videh tvoj post setih se da ti nisam poslao ona creva. Daj brate adresu na PP ili SMS da saljem sutra.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@ PaPaja: drugar, znas li onaj refren Dj. Balasevica:

 

Neko to od gore vidi sve, 

postavi na svoje mesto

svako dobro, zlo jos pre...

 

E, ja se u zivotu ponasam u skaldu sa tim refrenom. Na zalost, to ne rade svi. Neki shvate kasnije, a neki pre (koji delic sekunde pred (preranu) smrt...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

 

Koloko sam ja procitao i shvatio, citav zaplet je nastao oko toga sto si se ti provlacio kroz kolonu na semaforu i kad ti je ostao samo jos jedan auto onda si odustao i ostao u sredini izmedju kola.

Tome koji se isto tako provlacio iza tebe ladno si zatvorio put da se izvuce napred.

Mislim da je u pitanju tvoja bezobzirnost prema kolegi, pri cemu njegove tetovaze nosu ni malo uticale na to.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Koloko sam ja procitao i shvatio, citav zaplet je nastao oko toga sto si se ti provlacio kroz kolonu na semaforu i kad ti je ostao samo jos jedan auto onda si odustao i ostao u sredini izmedju kola.

Tome koji se isto tako provlacio iza tebe ladno si zatvorio put da se izvuce napred.

Mislim da je u pitanju tvoja bezobzirnost prema kolegi, pri cemu njegove tetovaze nosu ni malo uticale na to.

Nisi dobro shvatio. On je stajao iza kola čekajući da se semafor otvori a ovaj drugi je pristigao i provlačio se da bude prvi kad se semafor otvori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Koloko sam ja procitao i shvatio, citav zaplet je nastao oko toga sto si se ti provlacio kroz kolonu na semaforu i kad ti je ostao samo jos jedan auto onda si odustao i ostao u sredini izmedju kola.

Tome koji se isto tako provlacio iza tebe ladno si zatvorio put da se izvuce napred.

Mislim da je u pitanju tvoja bezobzirnost prema kolegi, pri cemu njegove tetovaze nosu ni malo uticale na to.

Nisi bas dobro shvatio.

 

Sent from my ONE TOUCH 4033X using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

PaPaja, ako kolega ovo procita a ima bar delic srca "bajkerskog", bice mu krivo, a ako ne , ne vredi spominjati ga vise jer nije jedan od nas. Zivot je prekratak da bi gubili vreme na nebitne stvari, zaboravis i zivis za ono sto volis i vozis zbog onog sto volis !   I ja sam nekada bio u raznim situacijama, uzvri krv, krene adrenalin, ali nekako vremenom naucio da spustim loptu i iskuliram sve to(bar vecinu) i uzivam u carima voznje dok mogu !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

zbog takvih nas ne vole i generalizuju stvari sa pravom.

O tome sam onomad pricao....zajebani biker....i da je dozvoljeno psovanje iznapus.... li bi me!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja