Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R6 2008-2011

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Nemam

Pozdrav ljudi,

 

 

 

Posto postoji mogucnost da u skorijoj buducnosti kupim Yamahu R6  do nekih 5000e a za tu cenu je do sada aktielan model od 2008-2011 zanimaju me sve informacije koje mozete da mi pruzite o ovom modelu odnosno sta da gledam od koga da gledam koja je realna kilemtraza i kakvo je to stanje agregata sa obzirom da leti nocima ne mogu da zaspim od nocnih trkaca koji uopravo maksimalno rabe ove masine.  :na_glavi: 

 

E sad sto se tice iskustva za moje 22godine zivota, imam polozeno za A1 i A2 vec oko 3 godine a kakvo je stanje u zemlji sa zakonom kolko sam informisan moracu opet da polazem sve isto i za A      :grr:  . Od motora sam vozio na svakih god dana 50cc,pa 125cc skuter, pa cbr125cc pa na kraju Hyosung 250  koji sam pazario nov i slatko se navozao njim. Gledajuci twist the wrist i vozikajuci se sa ove dve poslednje trkalice naucio sam neke osnove kontra volana,kocenja, SMIDSY itd tako da neko pocetno iskustvo imam (oko 40 000km na malim trkalicama). :sampion:  Medjutim sada, kako red nalaze,  bih presao na 600cc a sem kako koja marka i model izgleda o samom stanju tih motora nemam skoro nikakva iskustva. 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja