Jump to content

Moto Zajednica

Sudar na Ovcanskom putu

Recommended Posts

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Danas u 12 na Ovcanskom putu kod Protehela vozac zelenog opela (žena od oko 30, nemam ništa protiv žena ) presla je na suprotnu staranu kolovoza bez obzira na to sto joj u susret dolazi motorcikl. To je izavalo direktan sudar iako je motorciklista kocio ( vidi se trag u duzini od 10m ) sreća je da su se kretali brzinom ne vecom od 50 km/h. Prema iskazima ocevidaca vozac i suvozac su nakon udarca motora u automobil leteli preko istog kao u filmu. Vozac je leteo nize napravio salto i docekao se na ruke i rame. Suvozac je u ito vreme leteo preko vozaca i docekao se na zemlju na slican način. Momci su odvezeni u urgentni i čekaju rezultate nakon snimanja abdomena i kostiju. Trenutno se osecaju dobro. Kacige su odradile svoje. Uzimajuci u obzir da su bili u sorcevima i majcama imaju vidljivih ogrebotina jedan na ramenu a drugi na kolenu. Vozac ili vozacica posto je radnik SUP- brzo je pozvala kolege koji su odma krenuli sa napadima na motorciklistu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Izvestaj za 7 dana u Dunav osiguranju u Ustaničkoj. Stariji pub je ipak morao da prizna da je ocigledan krivac vozac automobila uz napomenu da se motor ne popravlja dok ne dobijemo izvestaj. Na prvu procenu stapovi stoje udesno. Prednji blatobran far fuzasteri guvernal bar. Upali sam motor i pretero ga na parking.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Sreća pa nisu ozbiljnije povređeni. Mladi momci, brzo će se oporaviti. Ali ne mogu da verujem da si otprilike u vreme  kada su imali nezgodu, napisao onu poruku u susednoj temi!

Brz oporavak im želim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

E bas zajebano, zacelice se rane junacke. Kako su bili bez opreme po tvojim recima oni su dobri.

A za mamlaza nije potrebno nista komentarisati vec terati po zakonu do kraja.

Brz oporavak momcima , a motor ce se srediti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Tako je napisao sam " deco cuvajte se" i tim momentoma momci su imali udes. Rezultati su: nervozni zbog štete na motoru, ugruvani bez lomova kostiju i nema ostecenja u stomačnoj duplji. Cekamo još izvestaj neurohirurga. Motor je crveni bandit. Sve u svemu više nego dobro su prošli. Ponovo kažem nemoj da mislite da se nepazljivi vozaci desavaju drugima. Nosite opremu, kome je vruce bolje da ne seda na motor. Oni su se odmakli od kuće na sto metara i doziveli saobracajku. Istina je da nisu imali mnogo vremena za reakciju jer im se auto preprecio na desetak metara pre kontakta. Trag kocenja od desetak metara pri brzini od 50 km/h. Imali su mnogo sreće

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Pandure koji su vrsili pritisak na vas i ubedjivali vas da je vas sin kriv, priajvite hitno unutrasnjoj kontroli u Bulevaru Zorana Djindjica. Nemojte se plasiti nikakvih osveta, nema tu brige. Ako budete cutali, nastavice da rade necasno svoj posao. Ko zna koliko su puta tako ljude unesrecivali. Sprecite da se to nastavi. Mogli ste ostati bez sina i njegovog prijatelja zbog isprdaka vlasti.

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pandure koji su vrsili pritisak na vas i ubedjivali vas da je vas sin kriv, priajvite hitno unutrasnjoj kontroli u Bulevaru Zorana Djindjica. Nemojte se plasiti nikakvih osveta, nema tu brige. Ako budete cutali, nastavice da rade necasno svoj posao. Ko zna koliko su puta tako ljude unesrecivali. Sprecite da se to nastavi.

 

Posle zbrinute dece, to bi mi bio prvi korak. Po meni je to gore od samog prekrsaja koji je napravljen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Drago mi je da cujem da su dobro. Motor ce se popraviti vec, samo da oni nemaju nikakve posledice.

Nosite opremu, kome je vruce bolje da ne seda na motor. Oni su se odmakli od kuće na sto metara i doziveli saobracajku.

Kao sto si rekao, upravo to je razlog sto sam izbegavao da vozim motor ovih dana, pored toga sto sam primetio da dosta ljudi pravi katastrofalne greske u saobracaju poput ovih, verovatno zbog vrucine. Priznajem, ni sam nisam izuzetak, pa se trudim da ne trazim djavola, ako vec vozim, iskljucivo po ogranicenju i u punoj opremi.

 

Neka ovo i drugima bude skola da ne voze motore vise u sorcu i majici, kakvo god da je vreme, bolje znojav nego krvav.

Nadam se da cete sve uspeti da resite sa osiguranjem i gospodjom, bez nekih vecih peripetija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Komsijama zelim brz oporavak, drago mi je da je proslo bez velikih posledica..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja