Jump to content

Moto Zajednica

Od Panceva Preko Albanije do Krfa :) 15.07-30.07

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Ne razumem zašto je nemoguće skratiti put kod Avtovca i izbeći Gacko i gatački pravac, pogotovo što je tu vrlo često policija. Godinama je to parče puta bilo praktično nemoguće za vožnju, ali je sada (mislim najmanje već godinu dana) prevučeno novim asfaltom celom dužinom. Idem tim putem dosta često i tom prečicom sam prošao ove godine u januaru, aprilu i junu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

U prosli cetvrtak sam bio na Zelengori sa drugarom Gačaninom. Baš smo prolazili pored raskrsnice gdje izlazi put i upitao sam ga šta se dešava sa tom dionicom. Rekao je da nije prohodna. Tako ako je lagao mene i ja lažem vas :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

Mi smo inace bili u Kasiopiju i bili smo veoma smo srecni izborom. Plaze u Kasiopiju su veoma lepe, uglavnom po uvalicama, ali nocni zivot nije nesto preterano atraktivan. Ako su ti zanimljive zurke i sl. gadjajte Ipsos ili jug ostrva.

Bio dvaput u Kasiopiju u vili Filipos.

Jednom motorom (iznajmio ga tamo), drugi put autom. Obišao sam celo ostrvo.

 

I plaža gde sam najčešće bio

post-720-0-07116700-1436355873.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Dakle mi smo danas krenuli :D

Motor je bio proveren i spreman i trenutno smo na Zlatiboru ostatak priče u novoj temi kad se vratimo :Dpost-26304-0-38566400-1437162940.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Iskoristiću ovu temu za informaciju koja će nekom možda biti korisna ako planira neku jesenju vožnju u Albaniju ili kroz Albaniju. Tačnije početkom oktobra. Zbog fudbalske utakmice Albanija-Srbija, koja treba da se odigra 8. oktobra u Elbasanu, biće preduzete rigorozne bezbedonosne mere koje će obuhvatiti i zatvaranje granice na nekoliko dana. Zato uzmite to u obzir pri planiranju vožnje.

 

 

''Prema ranijem dogovoru dva Saveza na utakmici u Elbasanu neće biti gostujućih navijača, a list navodi da će se ići tako daleko da nekoliko dana uoči meča Srbima uopšte neće biti dozvoljen ulazak u Albaniju. Očigledno, da bi se izbeglo nešto slično skandalu sa dronom tokom prve utakmice u Beogradu.''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja