Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Beverly 200 km sat

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Kupujem kompijuter tj km sat za Piaggio Beverly 200 do 50e ili ako neko zna nekog dobrog elektricara u Beogradu koji bi namestio moj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja se taman ponadao, sudeci po naslovu, da si nabudzio Beverly-ja, i da si ga opeglao 200 km/sat...

MOSHA!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Kupujem kompijuter tj km sat za Piaggio Beverly 200 do 50e ili ako neko zna nekog dobrog elektricara u Beogradu koji bi namestio moj.

Jel ti crko sat ili komp?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

 

 

Kupujem kompijuter tj km sat za Piaggio Beverly 200 do 50e ili ako neko zna nekog dobrog elektricara u Beogradu koji bi namestio moj.

Jel ti crko sat ili komp?
Onaj mali komp ispod brzinomera i sata koji pokazuje gorivo to je kao neki bord kompijuter ali je na njega vezan i brzinomer i zbog njega mi ne pokazuje brzinu kojom idem a ni kilometrazu jer kilometraza ide na tom bord kompijuteru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

I ja sam imao taj problem sa beverlyem 200, cimao sam se da nadjem i najjeftinije sto sam nasao je kod gavre iz Subotice, 80e. Koliko sam upucen to ne moze da se popravi, vec se menja. Ali vodi racuna kad budes kupovao, jer sam cuo od par ljudi da i kada su kupili nije im radio iz nekog razloga. Tako da bi bilo dobro da probas pre kupovine ili ako znas nekog kome radi da skines i probas na svom motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Evo ti br od lika iz NS, ne znam kako se zove‚, on mi je rekao da prodaje displej za 40-50e ali ga nema, teško se nalazi. Reci mu da upise tvoj broj i da ti javi cim nadje. Tako sam se i ja dogovorio sa njim ali sam u međuvremenu prodao motor.

 

060/310-55-64

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Dok ga ne nađeš probaj sa aplikacijom Ulysse Speedometer. Ja sam to koristio jedino je smor što moras svaki put kad sedas na motor da pokreces aplikaciju i tako ti meri koliko si presao km, trenutnu brzinu i max brzinu. Pošto nisam nabudzio drzač za mob nisam nikad znao trenutnu već samo max kad sidjem sa motora :)  :) Kompromis :lol3:  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Hvala puno na odgovorima okrenucu ovegbrojeve sto ste mi dali mada sam vec zvao gomilu ljudi i niko nema ima u italiji i kosta 40e ali postarina 70e i to mi je mnogo para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Dok ga ne nađeš probaj sa aplikacijom Ulysse Speedometer. Ja sam to koristio jedino je smor što moras svaki put kad sedas na motor da pokreces aplikaciju i tako ti meri koliko si presao km, trenutnu brzinu i max brzinu. Pošto nisam nabudzio drzač za mob nisam nikad znao trenutnu već samo max kad sidjem sa motora :):) Kompromis :lol3::lol3:

Vec sam koristio ali me nervira to sto moram da kacim telefon i skidam svaki cas treba mi trajno resenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

 

Dok ga ne nađeš probaj sa aplikacijom Ulysse Speedometer. Ja sam to koristio jedino je smor što moras svaki put kad sedas na motor da pokreces aplikaciju i tako ti meri koliko si presao km, trenutnu brzinu i max brzinu. Pošto nisam nabudzio drzač za mob nisam nikad znao trenutnu već samo max kad sidjem sa motora :) :) Kompromis :lol3: :lol3:

Vec sam koristio ali me nervira to sto moram da kacim telefon i skidam svaki cas treba mi trajno resenje

 

50-100e i imas trajno resenje :)  :)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja