Jump to content

Moto Zajednica

Letovanje Grcka 2015?

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Irig
  • Motocikl: Suzuki SV 650N

Posto bas nemam puno iskustva sa Grckom ,zamolio bih vas za par saveta. Interesuje me koje mesto po vasem misljenju bi trebao izabrati u severnoj Grckoj? Moji kriterijumi bi bili da nije bas neko penzionersko mesto  nego da ima i mladih za po neki izlazak (ali da nije bas ni divljanje kao u sutomoru)...da je lepo more i plaze i da sve to nije mnogo skupo :) Polazak bi bio pocetkom ili sredinom avgusta, Koliko smo do sada pricali 4-5 motora...

Znaci interesuje nas neko takvo mesto,okvirna cena privatnog smestaja,a mozda i neki kontakt ako imate da preporucite?

Hvala vam unapred :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Hyosung GV 650 EFI 2010

Paljuri, prvi prst, kad se prođe Pefkohori, plaža Ksenija i još dve pored nje, mislim da ima i kamp. Ili smeštaj u Paljuriju. Fensi mesto, mlade ribice, a nije vašarište ni preterano bučno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha tzr 50

Ja sam 5 godina zaredom na relaciji Pefkohori/Hanioti i svaki godine sve bolje i bolje :) Topla preporuka , samo sto je Hanioti malo mirniji, ali odlicna mesta za odmor + mnogo okolnih plaza van grada koje su savrsene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Po meni bolje od svega toga.. Nije sever al nije ni toliko dalje.. Lefkada, topla preporuka, pogotovo motorom. Ja sam izvozao celo ostrvo sa devojkom i bilo nam je ekstra, a tamo je prelepo. Sl. godine idem tamo opet. Motorom, razume se.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Honda CBF 600S 2004.

Moj prvi post na forumu, pa neka bude vezan za Lefkadu. :D Kad je već pomenuste, spremam se treći put da idem tamo. Pored toga što sam pre 2 godine imao saobraćajku tamo, opet mi se ide. Mnogo lepo ostrvo, još lepše plaže. Prvi put sam skuterom ga obišao, drugi put autom i sad ću opet autom. Mogu reći da je mnogo bolje motorom.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Na plažu Ksenija se može i iz Pefkohorija i iz Haniotija. Bolje Pefkohori, malo je jeftiniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Irig
  • Motocikl: Suzuki SV 650N

Ima li neko informaciju koliko bi otprilike platili smestaj na tasosu?Znaci nista posebno ni luksuzno neki ok smestaj za nas 5-6 ne mora cak ni da bude nesto jako blizu mora jer cemo svakako motorima ici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Kucaj na pretrazivacu. "Nikana.gr"

Nasa devojka koja se udala za grka i zivi na Tasosu. Skoro je i zvanicno otvorila agenciju. Nisam licno imao kontakt ali sam cuo jako lepo o njoj. 

 ...sta da ti kazem... ako idete sredinom avgusta zovite da vam se uvalim  :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Derventa, Novi Sad
  • Motocikl: DR-Z400, Benelli Trek 1130

Pogledaj i booking ako vec nisi, mada kontam da je tako skuplje nego "licno" da nadjes. Ja sa djevojkom idem prve dvije sedmice avgusta Lefkada ili Tasos, prosle godine bili na Krfu. Dva dana voznje do dole, prespavali u Makedoniji, Bitola, ako ides na zapadnu obalu to ti taman neka 3-4 sata voznje od nje. Put u grckoj super pazite samo da ne ostanete bez goriva nesto sam slabo benzinske vidjao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja