Jump to content

Moto Zajednica

Kallithea halkidiki

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 136 postova

Ima il neko, neko iskustvo sa ovim letovalistem.Zanjimaju me cene privatnog smestaja isao bih na nevidjeno pa sta nadjem sredinom jula najverovatnije motorom.I moze li da se kampuje tamo ima li neki kamp?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

prolazio prosle godine kad sam isao do Furke.....mesto me nije odusevilo...izgleda mi kao tranzitno mesto(glavni put ide kroz njega),prasine boga oca......do plaze ima da se nasetas, plus izuzetno je strmo.....

sto se tice odlaska na blef....cene su nize dosta nego preko agencije...stanove sa dve sobe, kuhinjom..... za 5-6 osoba mozes da nadjes i za 400-500e za 10 dana....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Bio prosle godine..peske do plaze i nazad ima srce da ti stane svaki dan jer ima mali milion stepenica.

 

Sa druge strane ima dosta taverni gde je hrana bas dobra a vino..vino samo tece niz grlo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova

A ima li da se nadje smestaj tamo i kakve su cene (smestaj za dve osobe)? Cuo sam da je bobro tamo za nocni zivot ,a to sto ima malo da se pesaci nije mi toliko bitno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Već je gužva dole. Info iz prve ruke.

Za kamp nisam siguran da li ima ali mogu da se raspitam ako te interesuje. Što se tiče cena, javiću ti šta saznam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Zašto bi išao u Kalitheu? Možeš u Hanioti, Pefkohori ili Polihrono. Sa druge strane, drugi prst je atraktivniji i puno bogatiji sa ponudom za kampovanje. Ja se nešto razmišljam upravo za drugi prst gde nisam bio (na prvom par puta bio).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Ubedljivo je meni do sada najlepsa Lefkada od cele Grcke gde sam bio (Pefkohori, Hanioti, Polichrono, Kalithea, Paralija). Mada najbolje letovanje ikada definitivno u Turskoj (Alanja).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

@ gox

Zato što su ova mesta koja si nabrojao letovališta za babe i dede. Mlade ljude nađeš samo ako imaju petoro dece :)

Sva sam mesta i nabrojao sem Kalithee. Nisam znao da je to jedino mesto na Halkidikiju gde idu mladi(bez sale). Ako bas hoces tamo gde je ludnica i ima mnogo mladih,onda brate Krit i ćao ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

@ gox

Ma ja na more idem samo kad moram...sve je to meni isto. Slana voda sa jedne strane, planina sa druge a pesak u sredini....i sunce...sunce...sunce... Meni to nije recept za uzivanje.

 

@ milanni

 

Kamp u Kalitei je zatvoren pre dve godine. Tako da nema vise kampa u samom mestu. Smestaj da nafjes na slepo u sredini jula je jako tesko a cene su jace nego u ostalim mestima(mislim na ova koja je gox nabrojao).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Imas  jako lep i sredjen kamp u Kriopigiju  to ti je 4-5 km od Kalitee.U centru Kriopigija skrenes  levo i pravo do mora  tu je i kamp.Cene ne znam ja sam se samo kupao tu na njihovoj plazi.U samoj Kalitei  sto si dalje od plaze jeftiniji je smestaj  ako krenes prema Siviriju  mozes naci  povoljan smestaj ako ti ne smeta  da ides motorom na plazu.To je ono sto ja znam iz iskustva od pre 2 godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja