Jump to content

Moto Zajednica

Tromi Kinez Baotian 50cc 4t

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Pozdrav kolege i drugari,ove godine novi problem sa kinezom... >:(  Nece da pali,odgurao ga do majstora kaze otiso karburator zbog loseg goriva >:( (to mu je bio prvi i orginalni karburator s kojim sam prosao 7500 km)..prosle godine ga zezala membrana,sad kaze mora se menja ceo karb >:( ..Promenili smo karburator(odro me 5500 din >:( )za neki slb bez p kineski karb,ali ima problem jednostavno je izgubio snagu nece da vuce uzbrdo jedva 20km/h :stabre: ,na ravnici jedva 40 a samo na ekstremnoj nizbrdici 50. >:( >:(>:( ..Posumnjao na kompresiju al ja mu kazem da bi tesko palio(on sad pali ko mina)probao i na onu odusku na stublini nema da duva,i nema da dimi na auspuh,promenili kapicu,svecicu,filter za vazduh,filter za gorivo...nece i dalje lepo da ide, nema on da se gushi i da trokira, prima gas ali onako,tromo i polako kad sam ja na njemu,kad je na nogarima on prima gas normalno ,kaze majstor mozda treba da mu se presteluju ventili? Meni svasta pada na pamet...da nema veze sa cdi-em mozda taj nedostatak snage i tromost na gasu...Hvala na pomoci unapred i pozz... :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Proveri kais kakav je.Hoce da se istegne ko njih sa manje kilometara nego kod drugih motora i hoce da ispuca,da se polako raspada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Proveravam sutra....bar ove lakse stvari,posto sam jako slab sa mehanikom...pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

E ovako,pogonski kais je malo najeden sa strana i cini mi se i da je labaviji nego sto bi trebalo...mozda i to ima malo veze al mislim da nije presudno(verovatno cu ga zameniti)...kad stoji na nogarima i kad mu dam pun gas na obrtomeru dolazi kazaljka do crvenog al kad ga pustim i ja sednem nekako tromo prima gas,kao da je izgubio snagu >:( >:( ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja bih pre rekao da je to do nekih dizni. Meni je motor pod blokadom lako stizao do visokih obrtaja kad je na leru ali pod opterecenjem nije isao nikako. Vrv su manje dizne. Kakva ti je potrosnja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja