Jump to content

Moto Zajednica

Uvoz motora

Recommended Posts

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Interesuje me koja je cena uvoza motora,da li to zavisi od kubikaze i jos nesto o samom uvozu???Planiram da sa ortakom uvezem neki motor pa mi treba par saveta i par ponuda ili nekog koga vi iz iskustva preporucujete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: ex MV Agusta 800 Brutale

I ja sam se razmišljao da uvezem motor, ali kada vidiš koliko moraš da se cimaš, da te šetaju sa šaltera na šalter, da ne pominjem vizu i sve ostalo.

Mislim da ti se više isplati da odeš kod nekog ko ih uvozi, a dao Bog ima ih puno i možes uvek naći nešto što ti odgovara.

 

Moj savet Ernesto-moto ja sam tamo uzeo mog GPZa i sve je Ok, ali ti pogledaj sve i stavi na papir da vidiš kolika ti je ušteda ako uvoziš i dali ti se isplati

 

Pozdrav i srećno u nabavci motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Za uvoz preslazem ili Ernestomoto ili MGmotors. Kada budem kupovao nesto ozbiljnije kupovacu uvezen motor JEDINO proko ova nasa dva uvoznika jer se njima moze verovati na rec! Sve zavisi sta budu imali na "lageru".   ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Za uvoz preslazem ili Ernestomoto ili MGmotors. Kada budem kupovao nesto ozbiljnije kupovacu uvezen motor JEDINO proko ova nasa dva uvoznika jer se njima moze verovati na rec! Sve zavisi sta budu imali na "lageru".  ;)

 

S moje strane hvala na poverenju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Nema na cemu! :) Vi ste stari forumasi i moze vam se verovati bez problema. A i vidi se ko je ozbiljan uvoznik i ko ne uvaljuje sve & svasta svojim musterijama i ko je realan sa cenama. Svaka cast!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam pre par meseci uvezao motor iz italije,nasao na www.moto.it i covek mi ga dovezao kamionom.

Motor me je u italiji kostao 1850e,a sa svim troskovima,znaci odjava u italiji ,prevoz,spedicija,carina i porez zavrsio sam na 2400e.Smatram da sam dobro prosao.Inace motor je Cagiva Canyon 500 2000g 9.000 km presao.Prezadovoljan ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Ja sam pre par meseci uvezao motor iz italije,nasao na www.moto.it i covek mi ga dovezao kamionom.

Motor me je u italiji kostao 1850e,a sa svim troskovima,znaci odjava u italiji ,prevoz,spedicija,carina i porez zavrsio sam na 2400e.Smatram da sam dobro prosao.Inace motor je Cagiva Canyon 500 2000g 9.000 km presao.Prezadovoljan ;D

 

Jeftina carine mene je za cbr 900 rr 1995 carina pdv i spedicija izasla 500 evra za 1995 god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Racun je u Italiji po savetu speditera pravljen na 1000e,tako da je to bila osnovica za carinjenje.A to je i najniza cena po katalogu za taj tip motora i to godiste koja prolazi na carini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: vrsac

Za uvoz preslazem ili Ernestomoto ili MGmotors. Kada budem kupovao nesto ozbiljnije kupovacu uvezen motor JEDINO proko ova nasa dva uvoznika jer se njima moze verovati na rec! Sve zavisi sta budu imali na "lageru".  ;)

i ja delim isto misljenje pre par dana sam uzo od gordona hondu vt 600 covek mi je izaso u susret i dovezo mi je i to po losem vremenu cak mi nije ni naplatijo tu uslugu a sto se tice motora ja sam prezadovoljan i cena mu je niza nego sto sam vidjo po oglasima za taj model i godiste sve pohvale Gordonu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Za uvoz preslazem ili Ernestomoto ili MGmotors. Kada budem kupovao nesto ozbiljnije kupovacu uvezen motor JEDINO proko ova nasa dva uvoznika jer se njima moze verovati na rec! Sve zavisi sta budu imali na "lageru".  ;)

i ja delim isto misljenje pre par dana sam uzo od gordona hondu vt 600 covek mi je izaso u susret i dovezo mi je i to po losem vremenu cak mi nije ni naplatijo tu uslugu a sto se tice motora ja sam prezadovoljan i cena mu je niza nego sto sam vidjo po oglasima za taj model i godiste sve pohvale Gordonu

 

Jel mislis na Gordana? MG? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Za uvoz preslazem ili Ernestomoto ili MGmotors. Kada budem kupovao nesto ozbiljnije kupovacu uvezen motor JEDINO proko ova nasa dva uvoznika jer se njima moze verovati na rec! Sve zavisi sta budu imali na "lageru".   ;)

i ja delim isto misljenje pre par dana sam uzo od gordona hondu vt 600 covek mi je izaso u susret i dovezo mi je i to po losem vremenu cak mi nije ni naplatijo tu uslugu a sto se tice motora ja sam prezadovoljan i cena mu je niza nego sto sam vidjo po oglasima za taj model i godiste sve pohvale Gordonu

 

Ako si uzeo shadow onaj jednosed onaj spuste ubicu i tebe i Gordana heheh.Nek je sa srecom zemljak i nek te sluzi Hondica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

da uzo sam ga od Gordana mg ali ne onaj jednosed vec drugi bolji ;D

 

Samo te gledam vidimo se zemo,uskoro sam u Banatskom Karlovcu pa se cujemo da skoknem do Vs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja