Jump to content

Moto Zajednica

Honda Hornet - CB600F / CB900F

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

 

Jel si ozbiljan sa tim pitanjem il nas malko podjebavas?

Majke mi, ne zajebavam se, tako mi jedan sto prodaje horneta ispricao! 

 

 

I svakom hornetu se u leru spuštaju 2 para pomoćnih točkića i iskaču krila da liči na strršljena :D :D :D:P

 

 

koja bre tri cilindra, gde tu zdrav razum?

 

 

Juče platio porez za Horneta. Otišao u poresku da obavim to, doneo ugovore. Moj hornet je 99to. U onoj knjižici ladno nema ni jedan hornet stariji od 2003!! Žena tražila 3-4 min i na kraju kaže evo tebi pa ti traži. Prešao sam celu hondu nekoliko puta, nema ništa. I mega je glup onaj katalog. Na kraju je zvala nekog Luku u AMS i on joj dao vrednosti. Procenjena vrednost 880.000!! Sjajno, trebao sam ih odmah pitati hoće li neko da kupi, dajem za 550,000 RDS :D Zezam se. Uglavnom, celokupan porez oko 2.205, ako se dobro sećam. I, opet, kliko se dobro sećam, najskuplja procena za horneta je bila negde oko 1.200.000.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Tacno je ako ima HISS znaci da ima kodiran kljuc. Moj je 2005 i imam kodiran kljuc. Nije bas jeftin cini mi se oko 50€ sve sa kodiranjem i narezivanjem. Ja sam pazario jedan. Doneli mi od preko ali ovde u NS niko nije mogao da mi ga ukodira. I onda sam pazario ovde neki verovatno kinez i cini mi se da je kostao oko 50€. Onaj originalni stoji ne narezan i ceka nekog ko ima spravu za kodiranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Ljudi, podajte i meni horneta! :D Salim se, ja gledam da uzmem hornet a budzet mi je do nekih 2200-2300 (plafon). Tj, ako ima jeftinije, daj! :D Istina je da sam otvarao temu i za zx6r i jos neke motore, ali naked mi je naked. Za zx6r sam pitao jer mi iskocila jedna za neke solidne novce, registrovana cele godine itd ali vise volim naked i to ti je a i imam 191 cm visine (sad ce neko da kaze da sam previsok za njega, znam) ali kada nesto volis onda je to jace od tebe. Ako imate neke savete, evo tu sam, pratim temu i cekam odgovore. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ja sam slične visine kao ti i iskreno kad sam gledao 600 bio mi je mali. slikao me drugar na njemu i kad sam video fotku definitivno mali. I tad sam se odlučio za 900. E sad za te novce teško da ćeš nači 900 ali opet ko zna možda nekom bude gorilo pa se odluči. Najbolje odeš sedneš i vidiš ali za tvoju visinu samo 900. Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Hvala Bobane. Pa ne znam koji bi mi drugi Naked odgovarao za moju visinu. P.S. Nije da sam pocetnik ali ne bih odmah sedao na 900 a sto se druge stvari tice, i sam si rekao, 900 je skuplji dosta, bar meni. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

meni se cini da je crni farban, a plavi je fabricka boja ima preradjeno sediste I vise mi se dopada. Ja bi iso da gledam plavi. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Za crni sam i ja primetio da je farban i cini mi se da je radjeno sediste i to lose. Pa eto, ja sam mislio koliko sutra u BG. :D Doduse, sutra nam dolazi preCednik u rodnu mi Pozegu ali nesto mi nije interesantan. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Meni su i jedan i drugi ok. To što je farban ne mora ništa da znači. Treba ih svakako videti uživo jer sam imao priliku da odem da vidim prelepe mašine na slikama a ono uživo treš. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Pitao drugara koliko bi bilo preko njega, kaže 17500. Ivan mi reče da je i on plaćao oko 18500, u AMSS sa oni šlepom koji je 2000, 20500. Tako da je to ta neka cena. I ja sam mislio da je više, zato sam i pitao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja