Jump to content

Moto Zajednica

Cime ocistiti disk kocnice slabo koce!?

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Srechko vreme kad se taj trebao vaspitati je proshlo, pusti sad..

Generalno se sa stranim ljudima ophodi sa poshtovanjem kad se trazhi pomoch onda i sa ljubaznoshchu i poniznoshchu. Ti si napljuvao sve zhive, pritom svi su se postavili drugarski sa shalom i reshenjem tvog problema.

 

Ove mladje generacije pustile 00 ko da drzhe boga za ista.

 

Da mogu banovao bih te permanentno.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma
Ove mladje generacije pustile 00 ko da drzhe boga za ista.

 

Vidi generalizovanja :staa2:

 

A posle bude ''zbog par seljaka u papucama sve motoriste generalizuju kao istu olos'' :zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Ma opusteno ne mora ni da ulazis u raspravu, evo iskreno da ti odgovorim kad sam postavio temu ocekivao sam neke normalne i koliko toliko od pomoci odgovore, ali prvi je bio upecatljiv post, nako toga neki lik mi kaze rasturi kandzu a ovaj drugi kaze vozi ga tako (dok se ne roknes negde)...

 

Nakon tih odgovora shvatio sam da je jedina namena ovog foruma zezanje, pa sto da ne i to je zdravo.

 

 

 

Ja ne znam kakav je on majstor ali ko sto rekoh gore...

 

 

 

Moja struka nije majstorisanje ili kako ti kazes vanseriski majstori... ali opet koliko toliko znam makar bilo pola od toga pogresno mene to i dan danas sluzi i ne treba mi nijedan majstor.

 

 

I kad smo vec kod toga moje zanimanje je programiranje, ali se razumem globalno dosta u kompjutere i jos pre 3-4 godine sam dobio moderatora na forumu vezanom za kompjuterske i programske probleme jer pomazem ljudima koji imaju probleme, i nikad mi se nije deslo da zateknem temu u kojoj covek trazi pomoc a ostali se zajebavaju u najvece.

 

To je ovde svakodnevnica, secam se na leto sam postavio temu oko guma neki lik mi kaze stace tebi gume na kineza nije to GSR ili vec kako se zove...

 

 

 

Tako da nema potrebe da se popunjava profil, a koliko vidim ni teme da se postavljaju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Srechko vreme kad se taj trebao vaspitati je proshlo, pusti sad..

Generalno se sa stranim ljudima ophodi sa poshtovanjem kad se trazhi pomoch onda i sa ljubaznoshchu i poniznoshchu. Ti si napljuvao sve zhive, pritom svi su se postavili drugarski sa shalom i reshenjem tvog problema.

 

Ove mladje generacije pustile 00 ko da drzhe boga za ista.

 

Da mogu banovao bih te permanentno.

 

NE NE, nikog nisam zeleo da povredim ili napljuvam samo sam se isto postavio kao oni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

... ocekivao sam neke normalne i koliko toliko od pomoci odgovore, ali prvi je bio upecatljiv post, nako toga neki lik mi kaze rasturi kandzu ...

 

To se zove "kociona klesta" I taj sto ti je to rekao ti je dobro rekao. Kako to da uradis mozes da naucis bas od kolege @strasila. Ima jednu strasno dobru temu o tome. Cak ne treba ni da citas vec samo da gledas slike, koliko je dobro uradjena. Nepismen covek bi ukapirao.

Ako ti je motor nov kao sto kazes onda podleze garanciji pa ga teraj tamo gde treba.

 

Ja ne znam kakav je on majstor ali ko sto rekoh gore...

 

Zato postoje profili... da se zna sa kim se prica... Sve tamo pise. Potrazi njegove teme.

 

... ali opet koliko toliko znam makar bilo pola od toga pogresno mene to i dan danas sluzi i ne treba mi nijedan majstor.

 

Sta ces onda ovde?! Da ti ne treba majstor ne bi ni postavio temu...

 

Tako da nema potrebe da se popunjava profil, a koliko vidim ni teme da se postavljaju....

 

Ti kao programer tvrdis ovo?!

 

Hvala ti na paznji, ja sam svoje rekao, a ti razmisli o smislu mojih reci. Povlacim se iz diskusije, ionako sam ispunio svoj bonus prema clanovima koji se postave kao ti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Само један савет за све вас, са Милетом се не вреди расправљати, знам из искуства :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Ufff, dobro, prekidamo raspravu.

 

 

Ja cu da zakljucam temu, a ti ako mozes pobrisi postove i ostavi one gde je problem resen, pa ako ima neko isti problem da moze koliko toliko da vidi na sta da obrati paznju.

 

 

 

 

Ili je jednostavno obrisi temu jer nema potreba za prepucavanjima...

 

 

 

Pozdrav i evo svima plusic od mene ipak ste odvojili vreme za pomoc ili salu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja