Jump to content

Moto Zajednica

BMW koferi

Recommended Posts

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Prodajem OEM plastične kofere sa nosačima za BMW motocikle,mogu se montirati na sve modele serije 1100/1150 kao i drugih strijih modela. Koferi su u odličnom stanju bez ikakvih oštećenja.

 

Kontakt PP.

 

 

1000x1000.jpg

 

Ovo nisu moji koferi ali su identicni,jedina razlika je sto moji nemaju katadioptere vec je to prazno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Cenu ne znam koju da stavim,nema ih u ponudi i nemam neki realan reper na koji bih se oslonio...onaj kome su zaista potrebni ovi koferi moze da ponudi nesto pa da se dogovorimo...sto se izgleda tice imam samo te slike koje sam postavio u drugom odgovoru i to su moji koferi,znam da se ne vide najbolje ali sta je tu je....kada dodjem do garaze veceras ja cu ih uslikati kako treba i postaviti te slike...

 

Hvala Dane na ispravci tj sugestiji oko modela,i jos da dodam da je desni kofer manji od levog zbog auspuha...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Cenu ne znam koju da stavim,nema ih u ponudi i nemam neki realan reper na koji bih se oslonio...onaj kome su zaista potrebni ovi koferi moze da ponudi nesto pa da se dogovorimo...sto se izgleda tice imam samo te slike koje sam postavio u drugom odgovoru i to su moji koferi,znam da se ne vide najbolje ali sta je tu je....kada dodjem do garaze veceras ja cu ih uslikati kako treba i postaviti te slike...

 

Hvala Dane na ispravci tj sugestiji oko modela,i jos da dodam da je desni kofer manji od levog zbog auspuha...

 

Pogresio si Druze. Levi kofer je uzi od desnog zbog auspuha.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja