Jump to content

Moto Zajednica

Nash prwak pod Austrijskom zastawom???

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Ima li josh ko upucen u owo,ili sam samo ja nachuo da ce nash aktuelni shampion Misha Milowanowic od iduce sezone woziti pod austrijskom zastawom? Koliko ja znam sedishte kluba ce im biti u Budimpeshti,odakle ce ici na swa takmichenja,wozice pod austrijskom zastawom jer se,nawodno,weliki br pojedinaca i uchesnika nasheg shampionata ne slaze sa mishinom titulom, (chitaj: ZAWIST) zbog chega je shamp izjawio :WIDIMO SE,DO NEKIH BOLJIH WREMENA! U Srbiji ce da wozi samo na AlpeAdria qpu,i shampionatu Balkana.

?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja mora da sam propustio neki cas iz srpskog jezika, prividjaju mi se neka cudna slova... 'w', 'ch', q', 'sh'... Jesam ta slova vidjao tokom casova engleskog, al ne i srpskog. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4275 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Meni ovo vise lici na poljski nego engleski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Nisam čuo da će Miloš da vozi pod Ausrijskom zastavom, a ne znam ko se ne slaže sa njegovom titulom????? U Srbij se ne vozi Alpe Adria šampionat, a za prvenstvo  Balkana se vozi samo 1 trka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

Ima li josh ko upucen u owo,ili sam samo ja nachuo da ce nash aktuelni shampion Misha Milowanowic od iduce sezone woziti pod austrijskom zastawom? Koliko ja znam sedishte kluba ce im biti u Budimpeshti,odakle ce ici na swa takmichenja,wozice pod austrijskom zastawom jer se,nawodno,weliki br pojedinaca i uchesnika nasheg shampionata ne slaze sa mishinom titulom, (chitaj: ZAWIST) zbog chega je shamp izjawio :WIDIMO SE,DO NEKIH BOLJIH WREMENA! U Srbiji ce da wozi samo na AlpeAdria qpu,i shampionatu Balkana.

?

ma pogresno si cuo! Milos ide to je tacno ali ne zbog zavisti jer nema na cemu da mu se zavidi jer decko radi na sebi kao sprotista i ako mu neko na tome zavidi to ne treba ni komentarisati. A odlazi zato sto smatra da nova garnitura ljudi koja ce voditi moto sport u Srbiji od sezone 2008 nece moci da zadovolji uslove i standarde i boji se da sav ulozeni trud i finansije ne dovede u rizik kao i samog sebe voznnjom na neadekvatnim stazama. Zato je receno zbogom do boljih vremena. Ovo ti je informacija iz trece ruke ali tacna  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja