Jump to content

Moto Zajednica

Ljakse sam, a volim..))

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Shumadija
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 50ccm

hvala bajo, samo mi reci da li je istina da ne moram da palim motor zimi ukoliko zapusim auspuh sa nauljanom krpicom???

Promenio član xepoj73

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Ne moras uopste da ga palis zimi samo ga lepo operes, osusis, podmazes sta skripi i prekrijes. Mozes stavljati krpicu u auspuh cisto da se vlaga ne hvata. Ako ce stvarno da stoji cele zime bez da ga vozis onda ga povremeno malo pomeris zbog guma i to je to. U prolece izvuces gorivo napolje, sipas sveze, promenis ulje, kocioni sistem se izvazdusira, zameni kociono ulje, po potrebi i kocione plocice. Takodje, ako ce da stoji cele zime, skini akumulator i stavi ga negde na suvo i ne jako toplo mesto (ne pored radijatora, u neku ostavu da ne mrzne).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Shumadija
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 50ccm

''evo mene opet, evo mene opet, bolji nego ikad, ne zaboravljam nikad..''))))) pazi sad.. sredili smo i kocnice.. vreme je prelepo pa se vozi po citav dan.. ALI #@@*#$%/!@*(^$%$@# motor kao da se gusi pri manjem gasu, ja mu to kazem, a bolid odgovara: ''samo mu daj po gasu''. NECU DA MU DAJEM PO GASU!!! hocu da ide normalno, kako dam gas, hocu tako da ide.. sad kad mu dam pola gasa i drzim istom jacinom, on se muci, trokira, secka.. a kad izadjem van grada i dam po gasu on tih kilometar, dva radi kako treba, cim smanjim gas pocinje ista prica.. naravno, bolid mi je juce zamenio svecicu i rekao da ce sad biti extra.. tuki extra.. ISTO! i sta sad?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Shumadija
  • Motocikl: Peugeot Elyseo 50ccm
10885390_10205409047606632_7888990843749733332_n.jpg?oh=e3049cd5f768a67ffd533c76cc0c3c16&oe=5541941Cpozdrav drustvo..)) opet ja.. elyseo je u podrumu i skinute su sve plastike..)))) znaci, farbanjeeeeeeee))))) resio sam ovako, bice mat i to bamperom da se ofarba, a zadnja plastika sa znakom i prednji branik da budu svetlo siva metalik..))))) Promenio član xepoj73

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja