Jump to content

Moto Zajednica

KOMPP CO traži radnika u prodavnici moto opreme u Novom Beogradu, kod Kombank Arene

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Hornet 600

O firmi:

2002 godine osnovana je kompanija KOMPP CO DOO, koja se od tada uspešno bavi uvozom i prodajom motocikala, skutera, delova i prateće moto opreme.

 

Na samom našem početku rada bili smo bazirani isključivo na uvoz i prodaju motocikala i skutera, tokom vremena naša delatnost se polako širila i svaku novu sezonu dočekali bi opremljenjiji za neki novi brend, danas su to svetski poznati brendovi poput Bardahl Ulja, Airoh Kaciga, Bering Opreme …

 

Tokom našeg rada ostvarili smo značajnu sardanju sa svim kompanijama i moto organizacijama u Srbiji. Tako da kompanija Kompp co je uvek prisutna na svim dešavanjima koja se tiču moto sveta.

 

Vise o firmi kao i o asortimanu firme mozete pogledati na sledecim sajtovima:

www.kompp.co.rs i www.bardahl.rs .

 

 

Kratak opis posla:

 

* usluživanje kupaca

* prodaja robe

* primanje i izlaganje robe

* rad na kasi

* održavanje higijene u poslovnom prostoru

* ostalo u skladu sa delatnošću i poslovnom politikom firme

 

 

 

Potrebne kvalifikacije:

 

• III ili IV stepen stručne spreme

• Poželjno iskustvo u radu sa ljudima

• Poznavanje rada na računaru

• Fleksibilnost i spremnost za rad sa različitim ljudima i pod pritiskom

• Preciznost i tačnost u radu

* Prednost imaju oni sa iskustvom u radu sa rezervnim moto delovima i pratecom opremom!

 

Možete očekivati:

 

• Rad u stabilnoj kompaniji

* Dinamičan posao

* Rad u stručnom timu

 

Pošaljite svoju biografiju (CV) i fotografiju isključivo na e-mail adresu:

 

prodaja@kompp.co.rs

 

Sa naslovom: Konkurs za radnika/cu u prodavnici

 

 

Rok za prijavu: 30 dana

 

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

post-13768-0-63039800-1412339600_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Pah verovatno minimalac + maximalac u radnom vremenu .

Tačnije 8 sati + ukoliko je potrebno više.

E sad tačnost plate i ako je recimo vise od minimalca je jako poželjno kod nas u Srb pogotovo deo tačnosti .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Samo u srbiji je pitanje plate taboo tema. Svuda u svetu je normalno da se unepred zna plata ,a kod nas i kad pitas kao da si ih ujeo. Jer pobogu oni nude posao ,sta ima da se interesujes za platu.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tražim

Ljudi su postavili klasičan oglas za posao, nema potrebe za pljuvačinom. Ko ode na razgovor dogovoriće se o svemu.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Nisam ni mislio konkretno na njih vec generalno na 99% poslodavaca u srbiji. A lepo bi bilo i u ovom oglasu da pored svega sto se trazi od radnika bude naglaseno i koliko ce biti placen i kakvo je radno vreme. Cisto da zainteresovani budu upuceni.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Po zakonu o radu, puno radno vreme je 8 sati ili 40 sati nedeljno, sve preko toga je prekovremeno i dodatno se placa. Plata ne sme biti ispod minimalca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Hornet 600

Drugari ne razumem cemu ovakvi komentari, kao sto rece Spanta ovo je klasican oglas za posao i samo podeljena informacija sa vama odnosno posetiocima foruma da doticna firma trazi radnika. U tekstu je kratak opis posla a sve ostalo smatram da pozvani kandidati treba da se dogovore na intervju gde ce i dobiti vise informacija. Onaj ko je zainteresovan pogledace i sajt firme pa ce tamo pronaci radno vreme firme,poslace cv, biti pozvan na razgovor ili ne... poz !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2848 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

U tom klasicnom i lezi problem. Ne znam na sta se javljam, gubim vreme na slanje CV-ja, dolazak na razgovor, da ne pominjem rasprsene nade ako saznam da mi uslovi ne odgovaraju. Kao kad bih otisao na oglas tipa "prodajem motor, adresa #####", bez cene, bez modela, bez nacina da saznam nesto vise dok ne dodjem na lice mesta. Delimicna informacija koja ne govori preterano, sem da neko prodaje motor.

 

A poseban je problem sto se poslodavci postavljaju kao da cine uslugu nekome koga ce da zaposle, a ne da ce i oni da imaju korist.

 

Nemojte pogresno da shvatite, ovo je dobronamerna kritika. To sto je nesto "uobicajeno", ne znaci da je i ispravno, niti da ne sme da se drugacije uradi u cilju preglednosti, tacnosti, potpunije informacije na laksi nacin.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Hornet 600

U tom klasicnom i lezi problem. Ne znam na sta se javljam, gubim vreme na slanje CV-ja, dolazak na razgovor, da ne pominjem rasprsene nade ako saznam da mi uslovi ne odgovaraju. Kao kad bih otisao na oglas tipa "prodajem motor, adresa #####", bez cene, bez modela, bez nacina da saznam nesto vise dok ne dodjem na lice mesta. Delimicna informacija koja ne govori preterano, sem da neko prodaje motor.

 

A poseban je problem sto se poslodavci postavljaju kao da cine uslugu nekome koga ce da zaposle, a ne da ce i oni da imaju korist.

 

Nemojte pogresno da shvatite, ovo je dobronamerna kritika. To sto je nesto "uobicajeno", ne znaci da je i ispravno, niti da ne sme da se drugacije uradi u cilju preglednosti, tacnosti, potpunije informacije na laksi nacin.

 

- Kako ne znate na sta se javljate? U oglasu je opis posla ili se varam?

- Uslovi? Odete na sajt www.kompp.co.rs , nadjete kontakt telefon ili mail po volji vam, proverite i pitate sve sta vas interesuje pa onda sednete,razmislite dal se isplati ili ne isplati slati cv.

- Primer. Odete na infostud poslovi ili bilo koji drugi sajt za ponudu poslova, na jako malo oglasa cete naci informaciju kolika je predvidjena plata za ponudjeno radno mesto...nazalost....

- Nisu sve firme idealne i nisu svi poslovi idealni...mnogi od nas su slali ili salju cv-e na razne oglase,odlaze i odlazili su na razne razgovore za posao pa nisu bili zadovoljni uslovima i nastavljali da traze dalje. Bilo bi idealno kad bi mi svi videli kokurs,poslali cv,bili odmah pozvani i ispunjeni svi uslovi sa obe strane ali nazalost ne ide sve tako glatko...ako razumete sta hocu da kazem.

- I da me ne shvatite pogresno,razumem ja i vas i vasu kritiku i prihvatam je. Mozda je informacija stura i nepotpuna ali kao takva ona je tu. Neki ce je procitati i nastaviti dalje, neki ce poslati svoj cv , neki ce da traze mane i raspravljaju o istim , neki je nece ni videti...Poslodavac trazi radnika, mi dosli do informacije,podelili je sa vama.

I da, mnogi poslodavci misle da cine uslugu time sto zaposljavaju ali nisu svi poslodavci isti,nisu svi radnici isti,nisu svi ljudi isti... sto ljudi sto cudi tako da...

I ovo je naravno samo moje misljenje, ja imam najboljeg poslodavca i to isto zelim i svima vama! Nista lose nisam mislila naravno,da me neshvatite pogresno ! :-)

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2361 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pa malo je privatnih firmi u Srbiji gde je plata javna. Obično je minimalac transparentan,a ostatak koji ide na ruke je poslovna tajna. Ne vidim zašto bi to ovde bio problem... I na žalost,živimo u zemlji gde poslodavci čine uslugu time što zapošljavaju. Ko to neće da vidi ili zajebava ili stvarno ne vidi gde živi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

To pise neko sa dva posta na forumu i krivo mu kad mu se odgovori da je neozbiljan.Evo ja cu da kazem da je ovaj oglas bezobrazan.Posto se oglasivac nije udostojio ni pretstaviti na forumu kako li ce tek prema radnicima da se ponasa.

 

Za admine ako misle da ja krsim pravila foruma sto ce se mozda oglasivac uvrediti razmislite i o njegovom krsenju pravila.Ako mi obrisete post slobodno obriosite i nalog.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Fleksibilnost i spremnost za rad sa različitim ljudima i pod pritiskom

Kakav crni pritisak?

 

Inace ni meni nije jasno cemu toliki tabu oko visine plate i radnog vremena? To je kao onaj fazon kad neko prodaje robu na ulici ali ne stavi cenu. Onda ti pridjes i pitas posto ti paradajz, pa iako ti cena bas i ne odgovara sada ti je glupo da odes pa ipak kupis. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

I da stave radno vreme - malo je bitno. Ja imam dosta poznanika koji rade po privatnim firmama gde se ne poštuje radno vreme a o plaćanju prekovremenog sata da i ne govorim - to je misaona imenica. Svi oni rade tu gde jesu jer ne mogu da nađu nešto približno a kamoli bolje. Takva je situacija u državi i to se neće promeniti u skorije vreme. Imam primer za komšinicu iz ulice. Radi žena u butiku i gazda joj letos ladno smanjio platu ispod minimalca (18K din.) uz objašnjenje da on ne može više od toga da joj daje a ako je to malo ima ko će raditi za te pare. Tako da ima raznih poslodavaca, ne mora da znači da su gore pomenuti loši, ljudi bez posla i prihvataju kojekave uslove da bi prehranili porodicu jer znaju da do sledećeg posla koji bi tražili može da prođe podosta vremena. Takva nam je zemlja, takvi uslovi rada a neki to koriste da bi zaradili više za sebe a na štetu radnika.

Sećam se mog matorog dok je radio u JAT-u a i ja takođe preko omladinske, svaki sat se upisivao a višak plaćao kao prekovremeni a koliko puta se upiše i više sati kad se ostane nešto hitno preko onih 8 sati. Časti šef. To sad retko ko poštuje i smatra da plata pokriva isto i 176 radnih sati kao i 200 i kusur. Radnik je njegov na mesec dana za istu platu i kraj priče.

A i ta priča rad pod pritiskom,pa neće valjda da prodaje delove na nekom ratištu gde mu fijuču zrna oko glave ?????? Ili da firma uvaljuje škart delove pa svaki dan ima onih besnih koji dolaze da reklamiraju deo a ti moraš da se smeškaš dok te on drmusa preko pulta ili gađa onim delom a ti poskakuješ kako bi eskivirao ono što leti ka tebi. Ako je to onda stvarno ima pritiska na radnom mestu :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja