Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motocikl iz '80-tih 400cm-500cm

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Kako i sam oglas kaže: Kupujem Japanski motocikl iz '80-tih kubikaže 400cm do 500cm isključivo cevastog rama.

Očekujem da motocikl ima papire, da je legalan a ja se obavezujem da isti odmah prevedem na svoje ime.

Motocikli sa neispravnim agregatima i menjačima, koji ne pale i čije je stanje takvo da ne mogu utvrditi njihovu ispravnost -me ne interesuju a mogu da imaju nedostataka i da im fale delovi.

Biram motocikl meni interesantan za prepravku ili restauraciju, motocikl u koji treba uložiti trud, rad i nešto novca kako bio opet bio upotrebljiv i lep. Plaćam kešom u rasponu od 300 eur do 800 eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Vidim da si stariji bajker (ja sam 1956)i evo ti mog primera-prosle god sam za neispravan LTD750 god 80 (iz uvoza) dao 1050e,a kad sam ga zavrsio na prolece cifra je stigla do 2800e! Vozimo se supruga i ja ,presli oko 5000km bez problema.Hocu da kazem da bez velikih ulaganja neces postici ono sto si u oglasu napisao, jer za soma i kusur eura,koliko verovatno planiras da das mozes samo da se unesrecis.

Izvini sto ti off-ujem oglas ali ovo je dobronameran savet.Inace bio sam ponosni vlasnik FJ1200 pune dve god ,strasan motor,pozz iz Moto servisa Lukac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Vidim da si stariji bajker (ja sam 1956)i evo ti mog primera-prosle god sam za neispravan LTD750 god 80 (iz uvoza) dao 1050e,a kad sam ga zavrsio na prolece cifra je stigla do 2800e! Vozimo se supruga i ja ,presli oko 5000km bez problema.Hocu da kazem da bez velikih ulaganja neces postici ono sto si u oglasu napisao, jer za soma i kusur eura,koliko verovatno planiras da das mozes samo da se unesrecis.

Izvini sto ti off-ujem oglas ali ovo je dobronameran savet.Inace bio sam ponosni vlasnik FJ1200 pune dve god ,strasan motor,pozz iz Moto servisa Lukac.

Lukač,

zaboravljaš da se poznajemo....imamo zajedničku sliku kod Komshe od pre neku godinu (bio je Božić) a i kod Brke smo se videli više puta, sedeli i cirkali rakijicu.

Ne znam da li si matorog Brku vidjao ove sezone a ako jesi FJ koji on vozi je moj bivši. Motor trenutno nemam a dajem pun gas u mestu za nabavku drugog.

Znam da imaš ogromno iskustvo, ti možeš da mi kažeš šta misliš i ja tvoju reč iskreno poštujem.

Istina, moj budžet je vrlo skroman i sve zavisi od onoga šta ću kupiti da li ću tu napraviti ''zajeb'' il ne. Neke stvari na motociklu mogu da sa naprave za male pare uz lični trud i angažovanje a za neke stvari treba poveći ''konto''.

U svakom slučaju hvala ti na dobronamernom savetu i ako imaš u vidu neko motorče za mene uputi mi privatnu poruku.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: honda crf 450 gs450s

ako te interesuje imam suzuki gs450s 1984g na mom imenu u perfektnom stanju sve na njemu fabričko prešao samo 28000 sa garancijom nove gume registracija istekla pre mesec dana nikad padano sa njega bez dinara ulaganja osim registracije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: vrsac
  • Motocikl: honda hornet,jamaha xz 550,honda cm 125 kavasaki zr 7

jamaha xz 550 . 85 god. cevasti ram v 2 motor vodeno hladjenje,kardan.ako nisi jos nasao motor. pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja