Jump to content

Moto Zajednica

Moto GP trke - ocemo li posetiti neku?

Recommended Posts

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija

Evo ga : http://www.automotodrombrno.cz/go/. Karte su od oko 45 evra (za ceo vikend - najjeftinije stajanje) do oko 155 evra(ceo vikend - najskuplje sedenje),a u pretprodaji oko 35 evra(za ceo vikend - najjeftinije stajanje),pa do oko 143 evra (ceo vikend - najskuplje sedenje).Ulaznice za main event: najjeftinije stajanje oko 37,skuplje 73 evra a sedenje :oko 78,89,105,121 i 125 evra.Pretprodaja je do 24.07 i vazi samo za karte za ceo vikend.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd>kod Bigz-a

Ja sam saznao da se vize za Cesku dobijaju lako; ni nalik ponizenjima za npr. Spaniju i sl. Ove cene koje je saznao Darkside meni izgledaju ok s'obzirom koliko to kosta u drugim zemljama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

ma da bre... brdo... nikakve fancy stolice ne dolaze u obzir  :) jel se zaebano dobija viza za Ceshku? pozz

    Za sve koji bi isli: Obavezno tribina, bilo koja, iz iskustva znam da je bolje gledati moto GP na Tv-u nego sa neke livade! (ne podsmevam se ljudima koji gledaju sa livade). Uz tribinu je nekada isla propusnica za padok gde mozete zaista doziveti GP atmosferu, mehanicari, rastavljeni motori, sastavljeni motori, suncobrani  lepe devojke i sve sto uz njih ide  ;D

    Ja licno sam u stanju da ceo vikend jedem sendvice od kuce i spavam u vreci da bih sebe castio ulaznicom kako treba !

    Ja cu ove godine otici na GP trku motokros sampionata 8 juna u Hrvatsku ! Svetsko prvenstvo MX-3 iliti open klasa, cvaje do 500ccm i 4t do 650ccm.

    Ako ima zainteresovanih za ovu vrstu GP-a (toplo preporucujemo svima koji se loze na "Nigt of the jumps" a i sire) mozemo se organizovati !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: PANCEVO
  • Motocikl: TDM 900 '04

Prosle godina sam bio sa tri ortaka na GP-u u Istanbulu, mogu vam reci da su mi suze posle kada smo u petak stigli na trening i kada sam cuo taj zvukl.

Velika je steta sto se u Turskoj vise ne vozi jer je sve bilo DZABE od hotela preko puta do karata na stazi.Karta za ceo vikend za silver tribinu je bila oko 17 eura, pa smo je kupili u petak odmah, sobzirom da je bilo oko 50 ljudi u petak i subotu na treninzima mogli smo po glavnoj tribini da setamo do mile volje, a u nedelju kada smo dosli na trku posto smo vec navikli na glavnu tribinu kupili smo i gold karte za 22 eura.Sta da vam kazem opet su mi suze u ocima ali ovaj put od tuge sto se Istanbul vise ne vozi.

Sve u evropi je minimum 3-4 puta skuplje!!! Sa mnogo vecim guzvam gde se apsolutno nista ne vidi!!!Probacu  da postavim neke slike!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Ajde ako se skupi dosta ljudi za Brno i ako me puste moji ishao bih.... Samo ako ja budem ishao valjda ce se naci neka dobra dusha da potpishe ono kao za starateljstvo za mene... al otom potom.... kolko mozhe da izadje bus do tamo i nazad? i kako cemo smestaj naci? pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Isao bih i ja,i najverovatnije jos jedno 3-4 druga.Vec smo se medjusobno dogovarali tako da

bi lepo i bilo coporativno otici.Cinimi se da je u to vreme i neki veliko moto skup pored GP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

ja ne verujem... em shto sam maloletan... em shto bi mi suzana potroshila ko zna kolko goriva..... a i verujem da nisam spreman za tako dug put... pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Veoma zanimljiv perdlog. U zavisnosti od finansiske a i nekih drugih situacija, ja bi morao malo da sacekam pa da donesem odluku. Naravno sve ostale podrzavam, mislim da to ipak treba doziveti, jedan je zivot!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: izmedju usiju

ceska -cene- 25e karta za tri dana oko staze a nema potrebe za skupljom kartom ,80e kamp(motor dve osobe i sator cena je za 4 noci)pivo1.8e ,klopa oko 2e(hamburger+salata)pivo na stazi 2.5e,vinjeta za auto put 10 dana 8e.Cene u prodavnicama(klopa,pice su kao kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija

ceska -cene- 25e karta za tri dana oko staze a nema potrebe za skupljom kartom ,80e kamp(motor dve osobe i sator cena je za 4 noci)pivo1.8e ,klopa oko 2e(hamburger+salata)pivo na stazi 2.5e,vinjeta za auto put 10 dana 8e.Cene u prodavnicama(klopa,pice su kao kod nas.

 

 

Ovo za karte je bas dzaba samo ja to nisam nasao.Gde to ima da se kupi,napisi jer je povoljno?Gore sam napisao cene koje su na zvanicnom sajtu staze u Brnu pa zato me interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: izmedju usiju

Cene koje sam poslao vazile su za proslu god.i to u preprodaji u CARDION AB a vidim da su ove godine vise za nekih 7e.Inace moj savet vam je da za Cesku nikako ne uzimate karte za tribine jer livada omogucava da se obidje cela staza i da se za vreme treninga odabere krivina po volji dok se to za tribine nemoze reci.Takodje ima jako puno video bimova pa je pracenje trke uzivanje.Ove godine bi valjalo otici u mugello i ako daju zabari vizu palimo.Uz to saljem sliku staze i ceskog piva!

 

post-3251-1287899541867_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Ma gore je jako dobro.Ja sam bio sa mojim malim viragecom(125) u Brnu prošle godine i bilo je jako dobro...Istina je da se nisam vozio više od 90-100(normalna vožnja).Ali ipak sam stigo gore...Imam do gore oko 500km.Ja sam platio za jednu osobu,motor i šator 1957 onih čeških kruna ili šta je...To što se događa u kampu je perfektno.Pivo ti je u trgovini,mi smo kupovali STAROPRAMEN 99čeških kruna(10 komada).Evo pa da stavim još koju sliku

 

post-1630-12878995740305_thumb.jpg

post-1630-12878995741143_thumb.jpg

post-1630-12878995742017_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Posto je doslo vreme da se planiraju godisnji odmori, a voleo bi da nekako uklopim ovu trku u planove interesuje me od ljudi koji su 99.9% resili da idu, kako bi otprilike izgledala tura? Tj. kad bi se krenulo (petak, subota?), kad bi bio povratak i ono najvaznije -- sta planirate za smestaj? Hotel, hostel, kamp...? Kako u ovom poslednjem slucaju funkcionise vadjenje vize?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: izmedju usiju

za vize su neophodni vauceri.krece se u cetvrtak(arilje subotica bec brno)cetvrtak vece kamp start brno.motori se ne pale do ponedeljka osim ako se ne ide u prag.bilo bi lepo putovati u grupi a planovi su tu da se usaglase.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

ljudi jel se desava nesto sa ovim putem? ja 99 % idem..sledece nedelje cu da vadim vizu i da uzmem kartu..ko bi isao?kojom bi se rutom islo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

ljudi jel se desava nesto sa ovim putem? ja 99 % idem..sledece nedelje cu da vadim vizu i da uzmem kartu..ko bi isao?kojom bi se rutom islo?

 

Ides bajkom i kad tj na koju trku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja