Jump to content

Moto Zajednica

NAVAK dan na stazi - 31. Avgust 2014

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

reko ja nekom pretprošle godine da ovde ozbiljan trkač može da ide 1:25 izvrgoše me ruglu.

 

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Vidimo se naravno nego hajde odmah da vrsimo pritisak na Pabla da organizuje jos jedan TD u septembru da se bar jos jedan dan vozamo na Navaku.A za vreme od 1.25 ja mislim da je nemoguce jer staza je ipak klizava za njihove standarde jer kako bar oni kazu nemoguce je voziti u maksimumu i toliko kasno kociti jer bi tada sigurno padali a to niko nevoli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

moguće, moguće... sad su prvi put došli u ozbiljnijem broju... kad dođu još dva put neće im više biti klizavo, samo da se ustanovi koje gume rade na NAVAK-u.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Motocikl: fejzer 'iljadu crni

Ova mi se naJsvidja :)

 

 

Ko je to, kakva je vremena a imao?

 

 

1610784_827704910581594_3780605661432182680_n.jpg?oh=cf0abbd6ec0826e32e7e821b097d1b4c&oe=545B4346&__gda__=1417038017_f371337aeec9607c6288f71666ac33ce

Pa hvala druze,na komplimentu!!!!

Verovao ti ili ne, nikada nisam merio vreme,nigde...Ja za svoju dusu,pa kako koji krug ispadne

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Tocrank 1:25 tesko da moze.

Svi koji su vozili hiljadarke bili su sporiji od Dalibora na 600, mada bez pravog lap timera sva vremena izmerena telefonom su nezvanicna :), realno kada neko meri telefonom reakcija moze biti 1 sec gore dole...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Da Ares je potpuno u pravu za tacnost kruga merenim sa tel.ali ipak moguce je promasiti u sekund naj vise i pored toga opet Dacina vremena u drugom izlaskju popodne su neverovatna pogotovo sto mu je to prvi put da vozi na Navaku.Ali bas mu je i legla staza komentarisali smo to na rucku posle voznje jer smo zajedno i dosli na Navak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Da Ares je potpuno u pravu za tacnost kruga merenim sa tel.ali ipak moguce je promasiti u sekund naj vise i pored toga opet Dacina vremena u drugom izlaskju popodne su neverovatna pogotovo sto mu je to prvi put da vozi na Navaku.Ali bas mu je i legla staza komentarisali smo to na rucku posle voznje jer smo zajedno i dosli na Navak.

 

Jesi li ti vozio onaj mercedesov kombi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Ma da bre zezao nas je akumulator ceo dan i kasnije smo stigi nego sto smo planirali taj kombi se vozi jednom mesecno pa posle nema mesta u crvenoj grupi jedva smo njega ugurali da vozi sa najbrzima ali nismo dali da nam to sve pokvari raspolozenje dobri momci na stazi su nam pomogli da upalimo kombi lepo vreme za voznju i jagnjetina na povratku nam je popravila raspolozenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

 

Svi koji su vozili hiljadarke bili su sporiji od Dalibora na 600

 

U čemu je štos, klizavo ne podnosi litru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ma da bre zezao nas je akumulator ceo dan i kasnije smo stigi nego sto smo planirali taj kombi se vozi jednom mesecno pa posle nema mesta u crvenoj grupi jedva smo njega ugurali da vozi sa najbrzima ali nismo dali da nam to sve pokvari raspolozenje dobri momci na stazi su nam pomogli da upalimo kombi lepo vreme za voznju i jagnjetina na povratku nam je popravila raspolozenje.

 

E pa ja sam ti upalio kombi na kablove :).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@Braco

 

Nema na navaku mesta za litre i uvek će 600cc biti u prednosti. Jako je spora, sa dosta oštrih krivina a najduži pravac je negde oko 450 metara i opet u šikanu koja je dosta oštra. U onom, najkrivudavijem delu, neke krivine se prolaze i sa ispod 60km/h gde su 600cc jednostavno u višim obrtajima.

Meni se to dešava sa litrom i imam dosta niske obrtaje. Preostaje mi ili da vozim u prvoj što izbegavam ili da dalje skraćujem prenos što neću da ne dobijem suviše nervozan odziv na gas i nedajbože high side.

 

Nije realno navak za motore, oni su u tu "stazu" spakovali skoro svaku situaciju na putu koja je moguća i ok, to im je i primarna delatnost. Ali i dalje je navak daleko najbolje što u Srbiji imamo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Ma idi bre hvala ti puno jos jednom i na ovaj nacin ali bre zbog Navaka i njihovih procedura nikako da malo ranije dodjemo da po zavrsetku polako pakujemo opremu nego nas bukvalno izbace sa staze i nemamo bremena nikada da prodjemo po stazi upoznamo se malo pogledamo druge motore nego sve na neku jurku.Moramo to poravljati obavezno i malo se i druziti pored voznje.Poz za tebe i hvala jos jednom za pozajmljenu struju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Slazem se sa robinhudom lepa opservacija staze ali je naj vise u pravu da ipak u zemlji srbiji nemamo bolje pa sta da se radi vozicemo Navak dok nebude vise para da se organizujemo u manje grupe i idemo na neku ozbiljniju stazu u evropi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Cao svima, ja vozim gsxr 1000, planiram doci na Navak prvi sledeci termin, geldajuci konfiguraciju staze, ne cini mi se da su 600 u tolikoj prednosti, u svakom slucaju se moze uzivati i sa litrom siguran sam.

 

@RobinHood

Koja ti vremena vozis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma ja sam neozbiljan :)

 

Vozim oko 1:48 mada će da ide to dole. Taman posla da nema uživanja, to niko i nije rekao. Staza je sjajna, pogotovo za nas početnike. Nije za motor u pravom smislu jer nemaš one brze krivine pa da na kolenu voziš 200+ ali je u svakom slučaju odlična za vežbu i zadovoljstvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Poz drustvo... I da se I ja ukljucim u debate sa jednim mini zahtjevom :) Da li ima nekih planova/naznaka/interesa ili slicnog da se organizuje jos jedan TD u Sep-u??

 

Boravim u Eng I rado bi se odazvao pozivu (I druzenju)... I da uradim atest na Daytona-i 675.

 

 

 

Unaprijed zahvalan,

 

 

 

 

 

Deki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Cao svima, ja vozim gsxr 1000, planiram doci na Navak prvi sledeci termin, geldajuci konfiguraciju staze, ne cini mi se da su 600 u tolikoj prednosti, u svakom slucaju se moze uzivati i sa litrom siguran sam.

 

@RobinHood

Koja ti vremena vozis?

Ma moze da se vozi naravno i hiljada samo staza ne omogucava veliku prednost tog motora u odnosu na 600 i uvek zavisi i od onog ko vozi a gore je pominjana nabrijana er6 koja je kao stvorena za Navak.Ja sam vozio GSXR 750 i imam vreme 1.35 otprilike.Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Cuo sam da Milovanovic Misa vozi Huju 38sec na svom motoru. Znam da supermotasi(oni sa Navaka) voze ista vremena. Dobri rekreativci sa ulicnim Ktm-ovima voze 42, neki dasa sa 600rr je izvezao 40-41....

 

S'toga mi je logicno da i na Navaku moze 1000 bolje od 600 tj. bolje od tih 1.29-1.30., u svakom slucaju kao sto je vec receno, najvise je u soferu.

 

Ps. Ja nisam znalac, vozim 1.44 Navak, 46 Huju...nemoj da se neko uvredi, samo izvodim zakljucke nekom svojom logikom.

 

I slazem se sa ToCrankom da moze ka 1.25. Maki placas pivo meni i Nikoli ako se sledece godine vremena priblize 1.25, ako ne mi tebi! Opklada?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Naravno da ce hiljadarke ici brze od 600, samo sam konstantovao da je bilo obrnuto.

Po nekim snimcima sa kamere od prepodne Milovanovic je vozio 1:31, verovatno je popodne bio brzi a mozda jednostavno nije hteo da rizikuje jer ga ceka trka za vikend i jednostavno se vozao.

A 1:25 tesko....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Cuo sam da Milovanovic Misa vozi Huju 38sec na svom motoru. Znam da supermotasi(oni sa Navaka) voze ista vremena. Dobri rekreativci sa ulicnim Ktm-ovima voze 42, neki dasa sa 600rr je izvezao 40-41....

 

S'toga mi je logicno da i na Navaku moze 1000 bolje od 600 tj. bolje od tih 1.29-1.30., u svakom slucaju kao sto je vec receno, najvise je u soferu.

 

Ps. Ja nisam znalac, vozim 1.44 Navak, 46 Huju...nemoj da se neko uvredi, samo izvodim zakljucke nekom svojom logikom.

 

I slazem se sa ToCrankom da moze ka 1.25. Maki placas pivo meni i Nikoli ako se sledece godine vremena priblize 1.25, ako ne mi tebi! Opklada?

 

Neko je spomenuo pivo? 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

 

 

I slazem se sa ToCrankom da moze ka 1.25. Maki placas pivo meni i Nikoli ako se sledece godine vremena priblize 1.25, ako ne mi tebi! Opklada?

 

Dušanov RaceChrono mi je izmerio 1.22, molim lepo, imam dokaz! :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Ledinci - Novi Sad
  • Motocikl: GSX-R 750 K1

шта кажу за следећи ТД. оће ли га бити у септембру ?

има ли фотки од преподне може и снимак са кациге.

чиме мерите време на стази?

:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

шта кажу за следећи ТД. оће ли га бити у септембру ?

има ли фотки од преподне може и снимак са кациге.

чиме мерите време на стази?

:Mina:

Evo i ja apelujem za TD u Sep.verovatno Pablo prati interesovanje ljudi pa ce preduzeti korake u tom pravcu a za vreme meri se naj cesce telefonom jer nije to GP i oscilacije mogu biti naj vise jednu sekundu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja