Jump to content

Moto Zajednica

Panhellenic 2014. Igoumenitsa, Greece

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ovo za Buse me ne cudi, nagledao se, negde je nesto vise zastupljeno pa tako i u nasem okruzenju cudio sam se recimo sto nisam mogao u nekim drzavama od R-ova da vidim nista drugo a navikao da kod nas se vozi sve nesto svasta, ili negde uglavnom BMW G-Sovi i tek po koji drugi...

 

Nego da pitam, posto nahvali ovu Albaniju i siptariju, kako ste se tamo sporazumevali? I koliko vidim na slikama i u Albaniji i u Grckoj skoro nigde nikog od kupaca na plazama, da li je to ono hladno more u pitanju ili je slikano u neki cik zore pa..?

 

U pitanju je bio tek sami pocetak sezone (da ne kazem predsezona), prvi vikend u junu, pa je ljudi na plazama bilo tek adekvatno terminu. Ja sam se kupao, voda je bila ledena.

Sto se tice sporazumevanja, malo na engleskom ko zna, a ko ne zna na "telesnom"...u svakom slucaju nije problem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Modrica

Konacno da neko ode i tamo gdje par godina unazad ramisljam da odem. Steta sto je pocetak sezone kupanja. Inace sve 5!!! Svaka cast i hvala na trudu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Odlicno napisano sa puno fotografija. Podsjetio si me ovim putopisom na moje proslogodisnje putovanje preko Albanije , Makedonije do Meteora i Krfa . Vracali smo se preko Albanije i nocili u Valoni.

 

Odlican putopis si sastavio 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Lepo, prisetio sam se mog putovanja do Krfa 2009.

Kastorija je takodje na mene ostavila jako lep utisak. Svaka cast, dobra putopis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Odlično napisano doktore! Nisam nešto ljubitelj ovakvih skupova, ali predeli, kroz koje si prošao, su fenomenalni! Posebno mi se svideo put oko Mavrova. Kad se budem uputio prema Ohridu, sigurno ću tuda ići...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Odlično napisano doktore! Nisam nešto ljubitelj ovakvih skupova, ali predeli, kroz koje si prošao, su fenomenalni! Posebno mi se svideo put oko Mavrova. Kad se budem uputio prema Ohridu, sigurno ću tuda ići...0takoje.gif

 

Ovaj put preko Mavrova je fenomenalan, zaista ga vredi proci. U sustini, vredi malo i obici okolinu, posto ima sta da se vidi, ali nekako se uvek dotle nakupi kilometara, tako da ne preostane vremena za razgledanje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja