Jump to content

Moto Zajednica

18. Moto skup "Triumph" Zajecar

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

I mene interesuje neki smestaj. Hotel privstne dvokrevetne sobe, moze I okolina do jedno 10 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2906 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Pisalo besplatan ulaz , isto i za kamp uz besplatan WIFI .......................a onda se spominje ulaz 500 din. :zbunjen::zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Pisalo besplatan ulaz , isto i za kamp uz besplatan WIFI .......................a onda se spominje ulaz 500 din. :zbunjen::zbunjen:

 

Ulaz u rock kamp je besplatan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2394 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

500 din.

Jel ovo ozbiljno?

 

ovaj nece nikad odustati,uvek vrti iste price u vezi cene ulaza bua..haha.haha

Da,da...

O necemu lepom pricao sam slepom

i sve svoje tajne saptao sam gluvom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1902 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

 

Ulaz na koncerte i smeštaj u Rok kampu su potpuno BESPLATNI uz besplatan Wi-Fi!

 

 

Jel ovo tacno ili se placa 500 din?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Ulaz u moto kamp je 500 dinara, mi smo placali gde god smo isli ove godine, cak i u inostranstvu, tako da ne vidim oko cega se dize tolika galama. Ko god je pravio ozbiljan moto skup, zna koliki su troskovi organizacije, nije to samo skuvas lonac pasulja i gotova prica. Uostalom, ta tema je obradjivana previse puta na ovom forumu. Ko je bio kod nas na moto skupu, zna kakav program organizujemo, pocevsi od Supermoto trke koju voze profesionalci, preko kvalitetne muzike i odlicnog kampa do svetski poznatih stuntera. Iako mnogi pokusavaju da nas bojkotuju preko drustvenih mreza, mi ne obracamo paznju, imamo goste koji nam dolaze godinama kako iz zemlje tako i iz inostranstva. Ako neko zeli da ide SAMO na Gitarijadu a ne na moto skup, slododan je da parkira motor na parkingu gde parkiraju i ljudi koji dolaze automobilima na gitarijadu i u tom slucaju ne placa ulaz u moto kamp, a svejedno dobija rucak. Ja stvarno ne razumem kako je nekome presudno da li ce doci na moto skup na osnovu toga da li se placa ulaz u kamp.

 

@Nemus: kisa nas je promasila, vreme odlicno, vedro nebo, javi se kad dodjes, kao stalni gosti, ti i ortaci imate pice na moj racun u club-house-u 2cirka1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Mire, mi smo tu vec kao domaci tako da i mi tebe mozemo castiti picem:-)

Inace novosadsku ekipu je pogodio svaki moguci i nemoguci maler jos se samo ova moja copava raga drzi kako treba, ali dolazimo sa malim kasnjenjem u polasku i nasto slabijim sastavom ali dolazimo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Paracin / Kragujevac
  • Motocikl: Cagiva Mito 125 Evolution, Jawa 638

Da li krece neko iz Kragujevca (ili Batocine, Jagodine, Cuprije, Paracina) sutra pre podne do 11:00h iz KG? Meni se ide ali su drugari odustali, pa ne bih bas da vozim sam ceo put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Bio video i lepo se proveli, upoznao par divnih osoba. Samo sto sam ja skoro svo vreme proveo u Orionovom kamionu - prikolici. Drugar mi to vozi, pa smo se zezali. Inace jedna od jacih manifestacija kod nas. Imam i sitne zamerke: Kad je pocela da se deli klopa, odjedanput je nestalo escajga. Tako da smo morali da pijemo pasulj :D Druga zamerka, sto je jako malo bilo suncobrana sa hladovinom. Naravno satori za spavanje, ako hoces da postavis na suvo, tu ne racunaj na hladovinu. Ako hoces u sumu u hladovinu, racunaj da ce zemlja biti mokra od kisa. I po meni (a i kroz pricu sa drugim kamperima) jedna od vecih zamerki je to sto se muzika svirala do 6 ujutru. Svanulo. Jako je bilo tesko spavati. Tako da ja i drugar u satoru skoro da nismo ni spavali. A bilo je tu ljudi sto su dosli bas izdaleka i umorni. Sve u smemu (1-5) 4+. :takoje:

 

10433234_10203542311390408_168843744392995660_n.jpg

10590474_10203542312110426_7810053584290674553_n.jpg

10570411_10203542312710441_4250628971801040912_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Bilo je super,onakvu oluju u petak nikada nisam doživeo, bar ne dok sam bio napolju.Pošto smo po prirodi budale ostavili smo otvoren šator pa je u šatoru plivalo šve što može da pluta.Napravili smo čak i klip kako se igramo u vodi i sa vodom ali me je malo sramota da ga postavim :zvizduk:

Za vlažnu zemlju i blato koje je prilično pravilo problema organizatori zaista nisu krivi.

Sve u svemu odličan skup :takoje:

Moram pregledati slike ako ima nekih normalnih postaviću ih.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1902 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Skup i gitaridaja odlicni. Bio od petka do nedelje. U petak potop. Za 5 min sam bio mokar do koze. Nikad nisam pokisao tako ali bas nikad u zivotu. Ni taj pljusak mi nije pokvario raspolozenje. Sator mi je bio na dobrom mestu, nije na travi vec na rizli tako da se voda nije zadrzavala. U subotu koncerti odlicni. Decacima iz Sapca koji su svirali na bini moto skupa u vreme dok je bio Pero deformero na glavnoj bini prognoziram veoma uspesnu karijeru. Svirali su do pola 6 a u publici ne vise od 20 ljudi! Imam uvo za to i skoro nikad ne gresim kad cujem takav talenat pa ako ih neko zna neka im prenese pohvale.

Atmosfera, koncerti, pozitivna energija, organizacija ocena 10.

Nastup Goblina 10+++++++++

 

Ima i losih stvari ali nisu toliko vazne da ih spominjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja