Jump to content

Moto Zajednica

moto klub EXTREM Smederevo

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

ljudi! nego sto dodjoste u Belu Crkvu onako kasno????  ja sam cuo da je to zato sto vozite SUZUKI-e!!! neki su isli preko Pekinga pa su stigli pre ostatka  ;D

:D :D :D :D :D :D

 

dobra fora za SUZUKI je hahahaha

Pozdrav braci iz Temerina  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ove godine krećemo sa raznim akcijama u okviru našeg grada,a u režiji moto kluba EXTREM.

Prva u nizu je podela  marama osnovcima i flajera upozerenja vozačima na decu u saobraćaju.

U okviru ove akcije podelili smo flajere upozorenja vozačima na semaforima  na kojima stoji upozorenje  da su deca aktivni učesnici saobraćaja i da je veliki broj nastradale dece upravo posledica nepažnje vozača u blizini škola.

Celu akciju su ispratili i lokalni mediji koji će snimke sa ove akcije koristiti tokom cele skolske godine kako bi probudili svest vozacima i donekle poboljsali bezbednost dece u saobraćaju.

4Vkzu_flajeriextrem.jpg

 

Deca i roditelji su prihvatili akciju sa velikim oduševljenjem, deca naravno zato što su dobila poklončić za prvi dan škole, a roditeljima smo malo probudili uspomene sa crvenim maramama koje smo delili i uglavnom su komentari bili "vidi kako su lepe kao nekad pionirske"

Takodje je podeljen veći broj flajera upozorenja vozačima motornih vozila ispred same škole.

Svim silama se trudimo da istaknemo što pozitivniju sliku o vozačima motora i promenimo mišljenje gradjanstvu o nama. 

 

deo crvene ekipe na okupu

awodZ_alim5569.jpg

wnwnF_alim5570.jpg

 

Slike same govore  ;)

5LMW0_alim5543.jpg

gZpdd_alim5544.jpg

cFAD8_alim5546.jpg

5xX4a_alim5542.jpg

HgGil_alim5536.jpg

S5lja_alim5541.jpg

 

Podela flajera vozačima

S04yA_alim5520.jpg

RS9CM_alim5514.jpg

M9Olo_alim5506.jpg

OrVt2_alim5509.jpg

abqrC_alim5527.jpg

fmAum_alim5548.jpg

TOWCG_alim5567.jpg

 

I naravno zadovoljne učiteljice, koje su izrazile želju da ih po nekad provozamo

pfRjk_alim5573.jpg

 

U nastavku akcije MUP je imao predavanje o bezbednom dolasku i odlasku iz škole na većini časova u OŠ.

Po savetu MUPa i kolegijuma OŠ odustali smo od deljenja maskirnih prsluka jer nisu zakonom usvojeni da ih nose deca na pešačkim prelazima,  već kao preporuka, a i djaci- prvaci su jako uzbudjeni prvog dana škole tako da su marame deljene kao poklon bile baš prava stvar.

Idemo dalje i obaveštavamo o akcijama,sledeća planirana je dobrovoljno davanje krvi 26.09.2009.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

U okviru delovanja m.k. EXTREM 26.09.2009. godine, izvedena je druga u nizu vrlo uspešna akcija dobrovoljnog davanja krvi u kojoj smo prikupili 46 jedinica krvi.

U akciji,  pored članova našeg moto kluba, učestvovao je veliki broj prijatelja i simpatizera kluba iz Smedereva, odredjen broj čalnova moto klubova iz MASa, nekoliko člana iz  klubova van ove org,anizacije i odredjeni broj  nezavisnih bajkera. Uglavnom iz sopstvenih donacija uspeli smo da se oduzimo svima koji su imali volje da daju krv, skromnim poklonima u smislu zahvalnice, priveska, majce i dodatne hrane za davaoce. Nakon ove humanitarne akcije organizovana je prilično dobra žurka na kojoj je učestvovalo oko 1.000 ljudi, blizu 70 predstavnika moto klubova iz Srbije,Vojvodine,Kosova i  Republike Srpske i veliki broj nezavisnih bajkera iz svih krajeva.

Podelom flejera vozačima za opreznu vožnju ispred Osnovnih škola, osnovcima poklončića za prvi dan u školi, dobrovoljnim davanjem krvi, definitivno nismo završili sa akcijama za 2009. godinu. U planu su još dve akcije do Nove godine ali o njima otom potom kad ih budemo realizovali.

Malo slika sa DDk

phoca_thumb_l_alim5810.jpg

phoca_thumb_l_alim5842.jpg

phoca_thumb_l_alim5835.jpg

phoca_thumb_l_alim5775.jpg

XNII4_alim5847.jpg

pESPK_alim5833.jpg

phoca_thumb_l_alim5852.jpg

phoca_thumb_l_alim5796.jpg

phoca_thumb_l_alim5791.jpg

phoca_thumb_l_alim5831.jpg

phoca_thumb_l_alim5781.jpg

 

Više slika sa ove i drugih akcija članstva na adresi

www.extrem-mk.com

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Svaka čast!

Ja sam redovan davaoc krvi tako da ne mogu da učestvujem u bajkerskim akcijama jer mi se ne uklapaju u raspored :(  Ovo me uvek muči kada neki klub organizuje dobrovoljno davanje.

Bio sam na žurci u Smederevu bilo je sasvim ok!

 

Pozdrav Extremima, vidimo se na proleće!

 

Robert M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Svaka čast!

Ja sam redovan davaoc krvi tako da ne mogu da učestvujem u bajkerskim akcijama jer mi se ne uklapaju u raspored :(  Ovo me uvek muči kada neki klub organizuje dobrovoljno davanje.

Bio sam na žurci u Smederevu bilo je sasvim ok!

 

Pozdrav Extremima, vidimo se na proleće!

 

Robert M.

 

 

Pozdrav za  MK Mužlja  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja