Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

bokilic

Moto manijak u usponu

Lokacija: svilajnac

brmmmm brmmmm

 

 

    Odg: Honda Afrika Twin

« Odgovor #1 poslato: јануар 27, 2008, 11:15:34 » Citat 

 

--------------------------------------------------------------------------------

vrh,motor je strasno izdrzljiv,podvozan,mozda nije za tezak off road ali je za 2 klase bolji od konkurencije 

 

Pa dobro bokilicu, dokle vise  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Nemojte ga napadati ljudi...dajte da skupimo po neki dinar i da mu ostvarimo san pa da  i on vozi Afriku.

Pa nije toliko strašno pa i deca se u pubertetu zaljube, pa šta!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja sam to sr..e imao i prodao posle par dana,,, ipak je st st,

p.s. kepo,januara 2008 nisam imao teneru,pa nisam ni mogao da je hvalim,do tad sam probao to magare od afrike,,pa se razocarao u nju momentalno kad sam kupio st,al dobro,kad ste dosadni i stalno gubite navalite,necim morate da lecite dusevne rane  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

ja sam to sr..e imao i prodao posle par dana,,, ipak je st st,

p.s. kepo,januara 2008 nisam imao teneru,pa nisam ni mogao da je hvalim,do tad sam probao to magare od afrike,,pa se razocarao u nju momentalno kad sam kupio st,al dobro,kad ste dosadni i stalno gubite navalite,necim morate da lecite dusevne rane  ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

Jebem li ga sto se vi afrikanci toliko pplaite na tu afriku,aj recimo da ste vecina teski pocetnici i da vam je to prvi veci motor i niste vozili bolje i da vas razume covek i oprosti sto ste u zabludi.....al brate ima tu i par iskusnijh ljudi pa i ono zapeli afrika pa afrika.Predlazem ovim manje iskusnima da probaju nesto drugo bilo sta u klasi 600-900 ccm i videcete sta ste vozili do sada.

  Ja sam probao Acinu afriku(koja je stegnuita kao motor i ok je ovako na ) i mogu reci da sam bio strasno razocaran odzivom na gas koji bukvalno po mojim merilima nije nii postojao ...nego das gas i cekas sta ce da se desi kao stara mecka dizel na izdisaju jbl li ga u cemu je tu fora,toga kod ST nema ,brate das gas i ode nema te .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ne razumes ti to pit... afrika je mnogo bolji motor kad stoji...  ima i centralni skoro po pravilu...  i tako  ;D ;D ;D ove ST su samo za voznji i nista vise  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

afrika je da se smrznes.

zbog jedne smo se smrzli u subotu  ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

Nemoguce ,ne verujem da je afrika otkazala pa i Cak Noris vozi afriku ::) to sam skoro cuo i uopste se nisam iznenadio ...delovalo mi je tako prirodno i nekako ocekivano jer sta bi drugo i mogao da vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Vid ti mangupa kako su se okuražili, citavih pet postova, aaaaaa mora jedna kontra vaspitna da vas spusti na zemlju. Odoh da zavarim nesto, i cim zavrsim eto me.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Vid ti mangupa kako su se okuražili, citavih pet postova, aaaaaa mora jedna kontra vaspitna da vas spusti na zemlju. Odoh da zavarim nesto, i cim zavrsim eto me.  ;D

 

Sta bi, opet varis Afriku, pa pobogu Kepo po koji put?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Vid ti mangupa kako su se okuražili, citavih pet postova, aaaaaa mora jedna kontra vaspitna da vas spusti na zemlju. Odoh da zavarim nesto, i cim zavrsim eto me.  ;D

 

Sta bi, opet varis Afriku, pa pobogu Kepo po koji put?  ;D

 

 

 

 

 

 

Puko ram jbt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Jebem li ga sto se vi afrikanci toliko pplaite na tu afriku,aj recimo da ste vecina teski pocetnici i da vam je to prvi veci motor i niste vozili bolje i da vas razume covek i oprosti sto ste u zabludi.....al brate ima tu i par iskusnijh ljudi pa i ono zapeli afrika pa afrika.Predlazem ovim manje iskusnima da probaju nesto drugo bilo sta u klasi 600-900 ccm i videcete sta ste vozili do sada.

  Ja sam probao Acinu afriku(koja je stegnuita kao motor i ok je ovako na ) i mogu reci da sam bio strasno razocaran odzivom na gas koji bukvalno po mojim merilima nije nii postojao ...nego das gas i cekas sta ce da se desi kao stara mecka dizel na izdisaju jbl li ga u cemu je tu fora,toga kod ST nema ,brate das gas i ode nema te .

 

Pite, pa evo je  Aprilia Mille 1000, 120HP, ispred...ne kažem, maznem ključeve, sednem napravim krug da skinem perut sa ramena i onda opet na moju kraljicu majku Afriku!! Pa kada je mali počeo od mene da se grebe za Afriku, znaš koliko ima sati!!

Tenera je jeftina za održavanje...kupiš od traktora migavce i to ti je to...ostalo se ne popravlja, samo se bacxa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Tenera je jeftina za održavanje...kupiš od traktora migavce i to ti je to...ostalo se ne popravlja, samo se bacxa!

mogu ti reći da jeste...

Znaš šta mi je drugar rekao pre neki dan:

"znaš zašto vlasnici ST uvek moraju da imaju alat na putu?"

"Zato što uvek može neka afrika da stane"

:P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Vide li onu crvenu danas na Ušću...to mi od drugara Naje! kada sam mu rekao da cu sutra doći Afrikom kada je vec sunčano a on mi reće uzmi moj motor, napravi krug!! Ne, nikako pa svinjski grip vlada a Tenere su podložne infekcijama...sačekaću do sutra , nije hića!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

šta će to da bude... Afrikanci se osipaju (puni ih oglasi) a ST sve više  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pa šta da ti kažem...istina je da prodaju Afrike i opet kupuju samo novije a ST kada se proda, kupi se Afrika! Pa šta misliš ko kupuje ove Afrike koje su na prodaji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Pitanje za tenerase. Da li neko ima user manuel, ili onu knjizicu koja se dobija kad kupujete nov motor? Rado bi je klonirao. Ono sto je naj znacajnije je da mi treba za tasta ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

@Popsi

Hvala druze. Imam servis manuale, ali posto sam malo preprecizan za neke podatke potreban mi je user manual. Pozdrav.

 

@Lalajko

Hvala, ali sam mislio ovako cu brze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja