Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Cedo, shvatam kad covek ima i voli afriku, a kod tebe se vidi neverovatan uticaj dvojce afrikanaca.... Busmana i Libera.....1neznam.gif

 

vec te vidim kako diplomirash na faksu i idesh da vozish autobus po valjevskim planinama.... pa malo, malo provozas putnike po makadamu ...ko Mishko iz ko to tamo peva.1lol.gif

 

 

Lazu te Cedo, nije afrika iz raja izasla 1lol.gif1nanana.gif

 

BJB-tenere.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Iskreno, nema uticaja, barem ne tolikog koliko ti pričaš. :) Kad sam seo na Afriku, znao sam da je to to. 1moto3.gif Seo sam i na ST, ali o tome neću sad...bicikl.gif:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

S njima se družim, zato što se voze ljudi, šta ćeš. :P Busman, od kad ima zelenka, manje se vozi, nego kad je imao AT, ali dobro sad, uvek može da se vrati na AT. Nego, jbš ti ovo, zapićemo se mi, kad se vidimo, iako voziš ST, treba pomoći ljudima pričom da je AT motor baš za njih. BJB-africa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Iskreno, nema uticaja, barem ne tolikog koliko ti pričaš. :) Kad sam seo na Afriku, znao sam da je to to. 1moto3.gif

E vozi Radnicki, sanja Tomu Vinkovic-a, a nije ni svestan da bi za malo vece pare vozio Dzon Dir. :nanana:

 

Vlado ne diraj mi Busmena i Libera. To su dobri ljudi koje je pokvarilo drustvo. Nego da se vas dvojica nadjete negde da se raspravite po koju a ja cu kao medijator da dodjem da smetam. :zvizduk:

:cirka2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Alo Tenerasi ovaj vas jedini je skupio sve svoje delove i otisao u nepoznatom pravcu (valjda u ovaj muzej) 1lol.gif

1780642_10152680841407480_6682422899629660377_n.jpg

Jel to to? Da zakljucavam??

1jee1.gif

 

,,,i pritom nosi AFRIKANSKE kofere i vozi izkljucivo gde je ogranicenje 701lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Gde ti vidis kofere ? :neznam:

 

 

A sto se tice Oktobra ...moze i onako je vreme za tradicionalni oktobarski gulash i fresh food / smoothy bar .... jbga imamo i take drugare, da ih ne izdvajamo ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

S njima se družim, zato što se voze ljudi, šta ćeš. :P Busman, od kad ima zelenka, manje se vozi, nego kad je imao AT, ali dobro sad, uvek može da se vrati na AT. Nego, jbš ti ovo, zapićemo se mi, kad se vidimo, iako voziš ST, treba pomoći ljudima pričom da je AT motor baš za njih. BJB-africa.gif

 

Opushti se grdna...zezam te , sta se uzbudjavash :nanana::lol: ....bice afrikanac od tebe :takoje:

 

A sto se tice dvojce koje pominjemo, i Libero i Busman jesu afrikanci (nije minus, nikada nije ni bio, al nije ni plus :lol: ), ali pre svega ljudi, predobri ljudi, kojima bi bez da trepnem dao svog sina na vaspitavanje (da ga imam ;) ).... dodushe STeneru ne bih , al sina ... :aha:

Imas pravu ekipu , da te uvede u enduro svet...ostali mogu samo da ti zavide :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

A sto se tice Oktobra ...moze i onako je vreme za tradicionalni oktobarski gulash i fresh food / smoothy bar .... jbga imamo i take drugare, da ih ne izdvajamo ;)

 

oktobar moze samo kazi STA KAD KO GDE I KOLIKO I ETO NAS KOD VAS1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Šta reći...krhko je znanje... :D

 

10698441_10203499779708284_7096720225225904956_n.jpg?oh=89b8817baf0af7085eab91d0caa4b702&oe=5486AA77&__gda__=1422622216_347130a68a77e3d56f257a23c325009c

imace ovaj levi na slici je tajni agent AFRICA populacije UBACEN medju zle S.TENERASE onaj drugi je na tajnom zadatku negde po jugu Jevrope mislim u Italiji1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ma jeste... kolko sam natovario motor ne imem da krenem bez da je na zadnji :P

 

kad se povrnem nastavljamo ...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ljudi...popio sam malo vise valjevskog piva..pa me fotkali :lol: .... a drug Vlajko iz sekte nije mogao da mi oprosti, cim sam skinuo majcu, drmno je i poneo sa sobom u Zagreb...sa ciljem da unisti dokaz veleizdaje jednog STenerasa.:lol:

 

Majca je jos uvek kod njega...pregovori su u toku :neznam:

 

A da sam lep ... :aha: ... ko pedu iznutra :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Ljudi...popio sam malo vise valjevskog piva..pa me fotkali :lol: .... a drug Vlajko iz sekte nije mogao da mi oprosti, cim sam skinuo majcu, drmno je i poneo sa sobom u Zagreb...sa ciljem da unisti dokaz veleizdaje jednog STenerasa.:lol:

 

Majca je jos uvek kod njega...pregovori su u toku :neznam:

 

A da sam lep ... :aha: ... ko pedu iznutra :lol:

 

ne beri brige za majcu od toga se stari ima za tebe jos majica1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja