Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Добро, нећу заувек, али на 99 година се повлачим! :moto3:

 

 

E, nemoj se vredjamo. Moze samo na 99 sekundi ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Fedor i Relja ce za 15 god postovati u ovoj temi, a narandzaste prcaljke iz ovog vremena nece ni znati da su postojale.

Inace, dok ti ne budes postovao u ovoj temi, iz solidarnosti ja necu na forumu.

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Po Valjevu poceli neki burici sa uljem da kruze :nanana: , sa imenom Jager oil :zvizduk: . Jel da uhvatim jedno za tebe Jageru :neznam: , bojim se zagubice se, a treba Golija da se odvozi. :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Fedor i Relja ce za 15 god postovati u ovoj temi, a narandzaste prcaljke iz ovog vremena nece ni znati da su postojale.

Inace, dok ti ne budes postovao u ovoj temi, iz solidarnosti ja necu na forumu.

Poz

 

Ако буду постовали у овој теми, значиће да личе на нас, а то је, по чика Душку Радовићу, најјаснија индикација да треба да их бијемо! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

fenomenalno... slomljen ram a i dalje ide... mada i vi imate slicnih momenata, samo ih krijete

 

post-5088-0-89236300-1314367661_thumb.jpg

 

sve u svemu...

 

IMGP2085.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Po Valjevu poceli neki burici sa uljem da kruze :nanana: , sa imenom Jager oil :zvizduk: . Jel da uhvatim jedno za tebe Jageru :neznam: , bojim se zagubice se, a treba Golija da se odvozi. :lol: :lol: :lol:

 

U`fati mi dva-tri... nikad se ne zna :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Poz za sve i ako dozvoljavate da se i ja upišem u ovu temu .Do skora sam na papriku i super trafiku gledao kao na pokretne spomenike istorije koji svakako imaju dušu i prirodno im je okruženje priroda ali sami nisu djelovi iste.

I onda dođe do one Njegoševe(kojeg će ovi moji pametnjakovići još malo pa i izbaciti iz škola, morao sam ovo da pomenem jer na enduro raju gledam kao - Što se u lance nešće vezati to se zbježa u ove planine ...) - U rukama Mandušića Vuka svaka puška bit će ubojita....

Dođoše mi gosti iz SLO da vozimo4-5 dana enduro po CG -jedan na superteneri, jedan na africi i dvojica na novim tenerama.Rekoh dobro , haj malo da se provozamo turistički po planinama , kad ono :staa2: nisam ih mogao stizat. Ljudi totalni ludaci , lete, skaču , preskaču, voze motorčine od 250 kg ko da su igračke. A nijesam ih vodio ni u malo naivne terene, i kamena ljutog crnogorskog i šuma i potoka i vrleti i nagiba ali ljudi sve prođoše. Momak na super teneri je imao fabrički motor i naravno nove gume mitas sa kramponima neznam koja je oznaka i sve je prošao baš baš. Dok momak na africi je ludak ipo, pozadi je kupio ohlins (pljunuo je 800e)i točak 18 a naprijed je kompletan prednji kraj od malog advenčera. Motor izgleda brutalno a momak ga vozi kao da je 250 2t.

Tako da skidam kapu i izvinjavam se zbog mojih predrasuda. I nema limita sem u našim glavama, čim putopis bude gotov postavljam link. Živjeli i vazda se veselili

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Poz za sve i ako dozvoljavate da se i ja upišem u ovu temu .Do skora sam na papriku i super trafiku gledao kao na pokretne spomenike istorije koji svakako imaju dušu i prirodno im je okruženje priroda ali sami nisu djelovi iste.

I onda dođe do one Njegoševe(kojeg će ovi moji pametnjakovići još malo pa i izbaciti iz škola, morao sam ovo da pomenem jer na enduro raju gledam kao - Što se u lance nešće vezati to se zbježa u ove planine ...) - U rukama Mandušića Vuka svaka puška bit će ubojita....

Dođoše mi gosti iz SLO da vozimo4-5 dana enduro po CG -jedan na superteneri, jedan na africi i dvojica na novim tenerama.Rekoh dobro , haj malo da se provozamo turistički po planinama , kad ono :staa2: nisam ih mogao stizat. Ljudi totalni ludaci , lete, skaču , preskaču, voze motorčine od 250 kg ko da su igračke. A nijesam ih vodio ni u malo naivne terene, i kamena ljutog crnogorskog i šuma i potoka i vrleti i nagiba ali ljudi sve prođoše. Momak na super teneri je imao fabrički motor i naravno nove gume mitas sa kramponima neznam koja je oznaka i sve je prošao baš baš. Dok momak na africi je ludak ipo, pozadi je kupio ohlins (pljunuo je 800e)i točak 18 a naprijed je kompletan prednji kraj od malog advenčera. Motor izgleda brutalno a momak ga vozi kao da je 250 2t.

Tako da skidam kapu i izvinjavam se zbog mojih predrasuda. I nema limita sem u našim glavama, čim putopis bude gotov postavljam link. Živjeli i vazda se veselili

 

pa da.. vidis li koliko stranica u ovoj temi trabunjamo da je tenera bolji motor :D

 

A Mrco bogami da si bio na zadnjoj voznji po Kucaju.. :moto3:

vidjeo bi da brzi deo brze grupe bas tako vozio..

kao da su ih gonila krda bizona i muflona u teranju :bicikl:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

nego Niče Golde, mogli bi dogodine da popularišemo enduro u Crnoj Gori (tj. da ti se uvalimo da i nas vodiš po tim stazama i bogazama :moto3: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Momak na super teneri je imao fabrički motor i naravno nove gume mitas sa kramponima neznam koja je oznaka i sve je prošao baš baš. Dok momak na africi je ludak ipo, pozadi je kupio ohlins (pljunuo je 800e)i točak 18 a naprijed je kompletan prednji kraj od malog advenčera.

 

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Тако је! Има доста и до шофера! :takoje:

 

Ne dosta nego BAŠ DOSTA!

 

Zato pravi šoferi i biraju Afrike, a ne Tenere :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

А зато је Бусман толико био запео за Африку! Само се чудим што није појурио зглобну! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja