Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Pa to i  jeste  problem sto imate samo  slike  i  na tome se zavesava cela stvar .Ja na sajmu  pitao bas decka  kad  se ocekuje da  stigne  taraba nova kaze  momak>Neznamo ocekujemo  mozda  do  kraja  godine<

A  mozda ce  nove klavijature da  posalju mesto  bajka  ;D ;D

 

 

 

 

             A sto si pitao kad ce da stigne ako te ne zanima kako kazes ''taraba'.

Pa  pitao sam  iz  ciste  znatizelje da bih video cenu  koju ce da stave samo to je razlog jer sve sto  sam  gledao tog dana  je  bilo preskupo.

Brate ako  te bas  zanima  pitao sam  jesu li  reslili i problem sa  potrosnjom  ulja ,ali  decko se samo nasmejao  i  rekao da nezna  odgovor  ;D

vidis san svakog vozaca afrike je da kupi super teneru zato si ti pitao  :D :D ;) ;) ;):P :P :P :P :P :P

Ma  smeha  nikad  dosta  brate samo  zato ;D

Ocu da  krenem sa uvozom  ulja  pa da  vidim  oce li  da bude  novih veverica   :P :P :P

oce oce,ima ovih sa afrikama kolko oces,,a ima ih i po oglasima svi hoce da ih se otarase  ;D ;D ;D

Zato si se ti na vrijeme otarasio svoje ST ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Pa to i  jeste  problem sto imate samo  slike  i  na tome se zavesava cela stvar .Ja na sajmu  pitao bas decka  kad  se ocekuje da  stigne  taraba nova kaze  momak>Neznamo ocekujemo  mozda  do  kraja  godine<

A  mozda ce  nove klavijature da  posalju mesto  bajka  ;D ;D

 

 

 

 

             A sto si pitao kad ce da stigne ako te ne zanima kako kazes ''taraba'.

Pa  pitao sam  iz  ciste  znatizelje da bih video cenu  koju ce da stave samo to je razlog jer sve sto  sam  gledao tog dana  je  bilo preskupo.

Brate ako  te bas  zanima  pitao sam  jesu li  reslili i problem sa  potrosnjom  ulja ,ali  decko se samo nasmejao  i  rekao da nezna  odgovor  ;D

vidis san svakog vozaca afrike je da kupi super teneru zato si ti pitao  :D :D ;) ;) ;):P :P :P :P :P :P

Ma  smeha  nikad  dosta  brate samo  zato ;D

Ocu da  krenem sa uvozom  ulja  pa da  vidim  oce li  da bude  novih veverica   :P :P :P

oce oce,ima ovih sa afrikama kolko oces,,a ima ih i po oglasima svi hoce da ih se otarase  ;D ;D ;D

Zato si se ti na vrijeme otarasio svoje ST ;D

jok,mene zajebali,utrapise mi afriku boldora itd,,,tek onda videh koje je govno afrika,

ah da,,trenutno,,,,,,sa malo jos para koje fale,,,,,bice spakovvana jedna st sa 900cm,,,, :)

pa videcemo videcemo..... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

[..bice spakovvana jedna st sa 900cm...

 

Šta bi, stavićeš joj agregat od boldorke? Pa ... mogao bi, pošto joj originalni nije ni za q...

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2465 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

;D od boldorke... c c c. . .  ;D radi se o 2 klipa  ::) da sam na vase mesto ne bi se toliko isprsio..  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

[..bice spakovvana jedna st sa 900cm...

 

Šta bi, stavićeš joj agregat od boldorke? Pa ... mogao bi, pošto joj originalni nije ni za q...

;D

ne...ima tu malo vecih hilzni,,agregat je dobar proveren tdm,ov,samo se cekaju parice.... :) a tdm i st skoro pa isti agregat,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

da si na nasem mestu vozio bi pravi motor, a ne tu kantu :P

pa ja volem kante od 136ks,,, :) :) :)

a sad neznam za ove viseko bregaste dal mu jos nesto dodaju... :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Samo vi pričajte, maj je sve bliži... ja sam ulje promenio tako da sam spreman i mogu javno reći da moj ST nije popio ič ... jes da sam psovao japance za tih 4 litra al neka  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ST-u ? Moz da mu stavis jelenske rogove, nista mu ne vredi, od kante motor ne biva ;D

ma znzm,,al st se vozi,nestoji kao afrikka u garazi.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

dobih dioptriju citajuci vase putopise, koliko se vozite  ;D

 

 

 

 

                   U sadasnje vreme niko ozbiljan se ne bi uputio van Srbije sa trafikom negde ....ja mislim ako vas navataju negde u Evropi na autoputu da ce odma zavrsite na ispitivanju....cuj sa afrikom na autoputu....moz al samo seoske dzade  AUTOPUTNIJE BEZBEDAN SA AFRIKU ZATO STO DATIRA IZ NEKIH PROSLIH VREMENA KADA SE VOZILO SPORIJE.Sada bilo koji slepre ide brze i startnije od trafike da ne pominjemo kombice.

ZGAZILO VAS VREME BRE. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12297 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

najdrazi su mi bolilicevi i pitovi putopisi  ;D

 

Xexexexexexexe ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

najdrazi su mi bolilicevi i pitovi putopisi  ;D

 

 

   Ja prelazim oko 15000 km godisnje doduse po Srbiji a iz razloga sto nisam hteo da se pponizavam da cekam po stranim ambasadama za vizu.

   Aj postavi mi neki tvoj putopisu a da nije sa okolnih brda. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

da ste izasli iz svojih dvorista, znali bi dsa je ogranicenje u inostranstvu 130 i da murija nije tolerantna kao ovde, tako da ti je prica tanka  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

da ste izasli iz svojih dvorista, znali bi dsa je ogranicenje u inostranstvu 130 i da murija nije tolerantna kao ovde, tako da ti je prica tanka  ;D ;D ;D

 

 

 

                  To sto si ti izasao iz svog dvorista i otiso do Francuske znaci da si samo imao ludu srecu da te ne zgazi neko kad izadjes na autoput,istina shvatyio sam da si malo koristio autoput i vise isao lokalnim putevima a gde je africi kao zastarelom motoru i mesto plus seoske dzade ,tu je stvarno kraljica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

pre 15-ak godina drugar i ja odemo kod jednog starog majstora po neke delove za njegov BMW, dok smo cekali pojavljuje se junak na novom ZZR-u 1100 i pocinje da se hvali kako je stigao iz NS-a za 17 min. majstor ga nije ni pogledao, samo ga je pitao " I STA SI VIDEO USPUT?" samo se pokupio i otisao ko popisan

uvek sam se pitao ko putuje autoputevima i to pun gas, poenta je uzivati i voziti se opusteno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

da ste izasli iz svojih dvorista, znali bi dsa je ogranicenje u inostranstvu 130 i da murija nije tolerantna kao ovde, tako da ti je prica tanka  ;D ;D ;D

 

 

 

                   To sto si ti izasao iz svog dvorista i otiso do Francuske znaci da si samo imao ludu srecu da te ne zgazi neko kad izadjes na autoput,istina shvatyio sam da si malo koristio autoput i vise isao lokalnim putevima a gde je africi kao zastarelom motoru i mesto plus seoske dzade ,tu je stvarno kraljica.

engleske(2x), ne umanjuj, a na leto odoh u norvesku  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

pre 15-ak godina drugar i ja odemo kod jednog starog majstora po neke delove za njegov BMW, dok smo cekali pojavljuje se junak na novom ZZR-u 1100 i pocinje da se hvali kako je stigao iz NS-a za 17 min. majstor ga nije ni pogledao, samo ga je pitao " I STA SI VIDEO USPUT?" samo se pokupio i otisao ko popisan

uvek sam se pitao ko putuje autoputevima i to pun gas, poenta je uzivati i voziti se opusteno

 

 

 

 

      Ma ne moz se voziti afrikom na autoputu opusteno nikako a evo i zasto.Pri krstarecoj brzini koju ostvaruje afrika a to je optimalnih 120 -130 i krenes recimo u preticanje nekog slepera i naleti ti otpozadi neki manijak u BMW-U sa 200 ti si samo u njegovoj milosti tj da li ce uspeti da ukoci ili ne posto afrika nema snage da doda gas i pobegne napred i ibegne pogibeljnu situaciju.O tome je rec zato je afrika NEBEZBEDna sa autoput.E sad ti moz da je vozis kao 123 200 d i planiras preticanje slepera 2 min unapred al gde je tu zadovoljstvo ili da vozis zajedno sa sleperima u traci gde po perfomansam i pripadate. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

do engleske su me preteka sam dva motora, zx7r i gs 1200 adv, niko ne jurca, uzivaju ljudi u voznji, a bas bih voleo da vidim da jurcate kroz francusku  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja