Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Evo promenio sam da nebi sad svakom afrikancu pojedinacno objasnjavao.. mislim stvarno nema smisla..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

gile,,,cim su pokupovALI AFRIKE,,,,onda znas da je njima nemoguce objasniti,vis da menjaju polove,ko zna sta jos sve rade,neke lonce i serpe vuku,turaju neke podmazivace,menjau polove,,sumnjivo je to nesto meni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

kuku a ja reko to fin narod voze ti tronjavi magarići gledaju svoja posla.. kad ono vi ti mangupi rasirili se oni tu nesto ko albanski turizam,

prave tu neke zaebancije, perverzije..

 

Molim Administratore da tema bude zakljucena za sve maloletne i nove korisnike foruma, pa pomislice ljudi svasta.. mesaju ih tu snama..

 

kukuuuuu majko  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

gile,,,cim su pokupovALI AFRIKE,,,,onda znas da je njima nemoguce objasniti,vis da menjaju polove,ko zna sta jos sve rade,neke lonce i serpe vuku,turaju neke podmazivace,menjau polove,,sumnjivo je to nesto meni...

jesi li se ti oporavio od one "inicijacije" u sektu, u podrumu? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

gile,,,cim su pokupovALI AFRIKE,,,,onda znas da je njima nemoguce objasniti,vis da menjaju polove,ko zna sta jos sve rade,neke lonce i serpe vuku,turaju neke podmazivace,menjau polove,,sumnjivo je to nesto meni...

jesi li se ti oporavio od one "inicijacije" u sektu, u podrumu? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

jesam bre,,popismo sve zivo i viski i rakije,,ma cuti bruka,i sreca pa i pragnje izedosmo,nego sreca pa smo mi tenerasi alkoholicari pa se nase inicijacije zavrsavaju na alkoholu,,ko zna kakve su vase,,ti menjas pol,ostali imaju neke mazalice,sta ja znam,,ostajem ja pri ovoj alkoholnoj,,,sto je sigurno sigurno je...  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Evo promenio sam da nebi sad svakom afrikancu pojedinacno objasnjavao.. mislim stvarno nema smisla..

Ma ne moras da vracas, potpuno te razumem sto ti je blam da ti stoji fabricka oznaka motora, pa moras svoje da izmisljas ;D

 

Sta sve necete da smislite da bi prikrili kakve kante vozite to je strasno. Kladim se da ni jednom vozacu Afrike nije palo na pamet da stavi u profilu HAT-750 ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

gile,,,cim su pokupovALI AFRIKE,,,,onda znas da je njima nemoguce objasniti,vis da menjaju polove,ko zna sta jos sve rade,neke lonce i serpe vuku,turaju neke podmazivace,menjau polove,,sumnjivo je to nesto meni...

jesi li se ti oporavio od one "inicijacije" u sektu, u podrumu? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

jesam bre,,popismo sve zivo i viski i rakije,,ma cuti bruka,i sreca pa i pragnje izedosmo,nego sreca pa smo mi tenerasi alkoholicari pa se nase inicijacije zavrsavaju na alkoholu,,ko zna kakve su vase,,ti menjas pol,ostali imaju neke mazalice,sta ja znam,,ostajem ja pri ovoj alkoholnoj,,,sto je sigurno sigurno je...  :D :D :D

ne pitam te ja za tu, nego za onu drugu, posle koje ti je bilo glupo, neko vreme, u zenskom drustvu  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

o čemu se tu radi šta izmišljate?  :P

pitaj bokilica, prevarili ga mangupi u nekom podrumu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1442 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Eto, a rekao sam vam da cu iskopati te gume i dimenzijama 130/80-17... A??? A prednja je 90/90-21.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa Afrike su, brate, da se sa njima ide i u blato.... a ne ko ST .... zna se za koga je:

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

post-6736-12879067559912_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1442 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Jel to rece neko da su one gume u paru oko 150 Jevrica??? A sta fali ovoj ceni od 12360 Dindzi za par u dimenziji 90/90-21 i 130/80-17??? A vec sam ih vozio, tako da ni u kvalitet ne sumnjam. Ipak je Pireli Scorpion marka za respekt, a ni cena nije losa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

TKC80 barem po onom sto sam nasao na netu i onom sto su mi rekli ljudi koji su je probali, perfektna, a nije mi neka razlika u ceni da bih experimentisao, mada je verovatno i ta dobra i za nase znanje i umenje, cak i previse  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

a da ne mislite da se ne spremam ozbiljno da ponizimo protivnike, mada su oni vec pola posla obavili kupovinom te skalamerije, evo je jakna koju sam uzeo na sajmu  za okrsaj  ;D ;D ;D

 

race_comp_jacket_10_b.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1338 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Nego, gdje će biti taj meeting točno?

 

Selo na obroncima Divčibara

 

A zove se? Ako nije tajna.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja