Jump to content

Moto Zajednica

Fazer VS V-Strom

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

To sa "gutanjem ivichnjaka" takodje nije tachno. Jedanput,kada sam to pokushao,zavrshio sam na ispravljanju felni! :(

Ovo sve pishem, ne da bi nekome kontrirao, vec zbog toga da bi nasheg buducheg kolegu-Stromera, uputio u mogucnosti i ogranichenja nove mashine.

 

A shto se Kamenog tiche...druzze,znam kako se osecash...once in D life time...samo daleko taj 10.03. Inache,meni je Deki iz Sumara bio od rechi. Nadam se bice i tebi!  ;)

 

Chestitke! :)

 

Evo fotka tog srecnog dana

 

post-141-12878993557482_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Za stroma je malo problematicno naci tank torbu jer iako je rezervoar metalni ima neke plastike koje pokrivaju veliki deo, tako da krilca sa magnetima nemogu da se uhvate.

Ja sam se tako zeznuo, kupio GIVI tank torbu i sada nemogu da je koristim !

 

A shto se tiche tanak-torbe...i ja sam se "zeznuo" i kupio Givi...i tachno je da svi magneti ne hvataju..ali tachno je i da sam preshao tako vishe desetina hiljada km..sa sve takvom torbom. Mislim da dobra zashtita od vetra doprinosi da torba ne bezzi bash tako lako...a i oni magneti shto drzze-drzze!

Tako,da za Givi,ipak preporuka,iako se slazzem da bi originalna Strom torba,svakako bila bolje reshenje,ali se nisam ni trudio da je nadjem i kupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

daleko taj 10.03. Inache,meni je Deki iz Sumara bio od rechi. Nadam se bice i tebi!  ;)

 

 

Mislim da hoce, cak mislim da moze da stigne i ranije, ali se ogradio da ne bi probio dogovoreni rok !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

daleko taj 10.03. Inache,meni je Deki iz Sumara bio od rechi. Nadam se bice i tebi!  ;)

 

 

Mislim da hoce, cak mislim da moze da stigne i ranije, ali se ogradio da ne bi probio dogovoreni rok !

Da li je crna boja mat ili lak?

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

DL je terenac i turer a FZ6 je putni motor za urbane i gradske sredine, ti vidi sta ti treba. Fazer bi tesko isao po terenu koji bi Strom samo progutao.

 

Odakle ti ovo,keve ti..?  ::)

 

Po svojoj nameni vrlo slichni motori,ali po konstrukciji i velichini razlichiti. Po mom mishljenju,ako gledamo sa "turistichkog aspekta" itekako se mogu porediti. I jedan i drugi su bestbuy-evi u firmama koje predtavljanju,takodje.

 

Vozim V-Stroma 1000 2 sezone, obisao sam Bosnu, Hrvatsku, Sloveniju, Italiju, Grcku, Makedoniju... Po meni to je sport-tourer, samo zapakovan u telo endura. Jedino ga malo jebe ovih 19 cola napred... Pre njega sam vozio TDM 850 i sto se krivina tice ide bolje od Stroma samo je nema dosta!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

A sto se tank torbe tice , gde nisam trazio da kupim torbu za stroma. Inace Givijevu sam vec imao od TDM-a koji sam prodao i na njoj je stajala super, ali na stromu nece bas. Na kraju sam nasao firmu FAMSA, Italija, Milano. Torbu sam kupio tako sto sam poslao kesh u Milano i to je bilo to. Torba je super, postolje se vezuje strepovima. Inace ako je neko kupio novi Moto magazin, to je ona torba na KTM-u adventureru samo sa KTM znackom. Razlikuje se samo postolje od motora do motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Crna, lak. Ne znam d ima mat boja na njemu ?!

Ja sam video model 650 u kombinaciji obe boje, gde preovladjuje mat crna. Interesuje me da li postoji samo u lak crnoj boji model za 2008?

pozdrav.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Crna, lak. Ne znam d ima mat boja na njemu ?!

Ja sam video model 650 u kombinaciji obe boje, gde preovladjuje mat crna. Interesuje me da li postoji samo u lak crnoj boji model za 2008?

pozdrav.

 

 

Cim stigne, javicu. I postaviti slike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača

Obzirom da su me svi napusili najblaže rečeno što sam se odlučio sa Stroma, ajde da čujem i Vaše mišljenje !

 

Udrite slobodno !

 

Neznam sta da ti kazem i ja sam uplatio novog v-stroma. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača

 

 

Jesi i ti uzeo u EuroSumaru ?

 

Nisam, ja sam uzeo ovde kod nas u Loznici. Ali i ovj nas prestavnik radi sa EuroSumarom. Koliko će tebe koštati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja