Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLX 650c

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

E pa drugari ,nakon 4K pregleda, odlučio sam da završim ovu prodaju. Ko je kupio, kupio je, oglas više ne važi. Hvala na pažnji, i do viđenja u nekom novom oglasu ...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

E pa drugari ,nakon 4K pregleda, odlučio sam da završim ovu prodaju. Ko je kupio, kupio je, oglas više ne važi. Hvala na pažnji, i do viđenja u nekom novom oglasu ...  :D

 

Eto tebe opet posle par meseci da ponovo obnovis oglas, kao prosli put :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

A, ne, ovaj oglas odlazi u večna lovišta ... postaviću novi, kao kolega bishke.  :D

 

Sad ozbiljno, dosadila mi više ova prodaja ... osećam se k'o da uvaljujem nešto što ne valja ...

 

U međuvremenu sam se navikao na zelenka, sad nekako teško mogu sebe da zamislim na nečemu slabijem ... Skinuo sam i oglas sa polovnih automobila jer su počele da pljušte neke nesuvisle ponude. Napisao sam tamo lepo za šta bih ga menjao, a javljali mi se uglavnom drugari sa cvajama, a nudili mi i sportake od litre, automobile ... jedan me čak startovao i za onaj štitnik na levom prednjem amortizeru.  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Pa tvoj je bio najjeftiniji u Srbiji, mozda narod misli da je krš pa ga uvaljuješ za sitne pare ;)

 

Ima onaj jedan crveni na oglasima iz Vojvodine, stoji na oglasima još od prošle sezone i još uvek se nije prodao, ne menja se ni kilometraža niti ga registruje :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ma tu su negde po ceni svi koji su na oglasima ... Većina računa unapred na cenjkanje pa u startu malo podignu cenu. Ali ja nisam u toj priči, odmah napišem za koliko bih nešto prodao, i da nema cenjkanja, pa se makar ne smaram sa tim.  ;)

 

Znači lepo smo se družili, ja ovde turam lokot, pa neka oglas lagano potone u zaborav ...  :hvala:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Kako je vidoviti Vuk predvideo, nakon par meseci oglas je ponovo aktuelan, bar sledećih desetak dana ... tačnije do 20. septembra, kada ističe registracija. Ukoliko do tada kawa ne promeni vlasnika, registrujem je, pa se čujemo za godinu dana.   :takoje:

 

U međuvremenu sam promenio lanac i lančanike. Stavio sam DID, nisu imali zlatni na stanju pa sam uzeo normalni, srebrni ... Prednji lančanik JT, zadnji ESJOT, i stavio sam nov akumulator ... Cena ista, 1200 eura. Fiksno. Za manje ga ne davam.   :)

 

Dodatnih ulaganja nema, osim možda prednje gume, i novog filtera za vazduh ... mislim, to ću ja da odradim ukoliko ostane kod mene ...

Motor trenutno izgleda ovako, isto k'o što je izgledao i do sad ... ali eto, čisto da apdejtujem i to ...  Retrovizor levi posedujem, živ je i zdrav, samo mi nije potreban, jer kese iz prodavnice kačim na ovaj desni, takođe posedujem i desnu ukrasnu plastiku, što krasi desni šparing koji štiti polugu prednje kočnice, sabrao sam gu sa put i turio u džep, otpala nakon jednog bliskog susreta sa retrovizorom jednog golfa II ... i ne, nemam štitnik desne vile, znači Bishke STOP ! I   :jee:

 

klx-8006.jpg

 

eto, to bi bilo to, pa izvolite   :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Danas registrovan narednih godinu dana. U međuvremenu nastradao pinjon, stavljen novi, stoga i nova cena, 1500 eura.  :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Danas registrovan narednih godinu dana. U međuvremenu nastradao pinjon, stavljen novi, stoga i nova cena, 1500 eura.  :jee:

TOOO CARE!!!

Cuvaj ono za sta znas da valja. Sve sledece a polovno je lutrija.

Pozzz!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Upravo tako. :takoje:  

 

Skoro sam išao da pogledam motorče koje gledam već tri godine na oglasima ... seo na klx-a ujutru, odvez'o 700+ km (u oba pravca) ,pogledao i vratio se pre večeri. Odmoran. Ne kažem da je motor koji sam gledao loš, naprotiv ... Ali da dam kawu, a uzmem kineza i  300e doplate (minus troškovi za put, prenos, registraciju...) ... batali ...

 

A zamalo da to uradim, i uradio bih, nego se srećom nisam dogovorio sa potencijalnim kupcem. Hvala mu što mi je obarao cenu, nalazio mu mane, i naterao me da se predomislim  :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja