Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP "ZRENJANIN 2014" MK PANONSKI VUKOVI

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Posto ulaz?

Evo ga zvanicno

Motori (vozac, sa ili bez suvozaca) 500 din, vazi za oba dana

Pesaci 200 din po danu

 

 

I tako :zdravo:

Ova politika mi nikada nece biti jasna, zar ne bi trebalo da bajkeri placaju ulaz 200 a pesaci 500?

Ipak je to moto skup, ili se varam?

Lep provod zelim, mozda se i vidimo u subotu 1zdravo.gif

ni meni to nikad nece biti jasno i ne idem ni na jedan susret gde se naplacuje ulaz (ne zato sto mi je zao para ja cu svakako postrositi na pice i klopu nego iz principa)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Ni ja se nedruzim sa takvim ljudima koji ne idu na susrete gde se naplacuje ulaz na mestima gde se naplacuje ulaz, pa sta sad. :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Ni ja se nedruzim sa takvim ljudima koji ne idu na susrete gde se naplacuje ulaz na mestima gde se naplacuje ulaz, pa sta sad. :nanana:

drago mi je zbog toga :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ko je ova cupava pijana budala na Crnom RR-u1zvizduk.gif?

Zeleo bi da se zahvalim go go igracima sto su mi jos vise isprljale motor1aha.gif,ali su mi barem oprale kosu1jee1.gif

Vala smo se extra proveli i otrovali od alkohola za sve pare!Jutros smo jedva iz satora izasli....

Krenuli za NS oko 9,pa za Uzice preko venca,ali samo smo do venca dosli jer nam mamurluk nije dozvolio da odemo na Ponikve1neznam.gif a imali smo jaku zelju.Opet je alkohol odradio posao!Jedva smo se vratili za Zmajevo koliko smo bili mamurni....ali to je rock'n'roll1moto3.gif

 

Bend Bandx se opet potrudio da koncertna atmosfera bude na najvisem mogucem nivou uz nenormalno tacno odsvirane pesme benda AC/DC!

Organizatorima svaka cast!Sve je bilo na svom mestu i nista nije falilo!Bar ne nama Zmajevcanima,za ostale neznam!

Na defile nisam ni pokusao da odem,posto je Policija stajala na izlazu sa dregerom,a mi hvala bogu nepijemo2oda2.gif

 

Sve u svemu extra smo se proveli i napili,a ostalo nije bitno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Pošto mi priče oko (ne)plaćanja ulaza idu na živac jer se svi toga prvo dohvate pa tek onda gledaju kakav je skup(negde ni da mi plate ne bi išao)...za dobru zajebanciju mi para nikada nije žao a ovaj vikend smo se baš kvalitetno proveli/napili tako da sve pohvale za domaćine! :D

 

Vidimo se na drumu! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Ko je ova cupava pijana budala na Crnom RR-u1zvizduk.gif?

Zeleo bi da se zahvalim go go igracima sto su mi jos vise isprljale motor1aha.gif,ali su mi barem oprale kosu1jee1.gif

Vala smo se extra proveli i otrovali od alkohola za sve pare!Jutros smo jedva iz satora izasli....

Krenuli za NS oko 9,pa za Uzice preko venca,ali samo smo do venca dosli jer nam mamurluk nije dozvolio da odemo na Ponikve1neznam.gif a imali smo jaku zelju.Opet je alkohol odradio posao!Jedva smo se vratili za Zmajevo koliko smo bili mamurni....ali to je rock'n'roll1moto3.gif

 

Bend Bandx se opet potrudio da koncertna atmosfera bude na najvisem mogucem nivou uz nenormalno tacno odsvirane pesme benda AC/DC!

Organizatorima svaka cast!Sve je bilo na svom mestu i nista nije falilo!Bar ne nama Zmajevcanima,za ostale neznam!

Na defile nisam ni pokusao da odem,posto je Policija stajala na izlazu sa dregerom,a mi hvala bogu nepijemo2oda2.gif

 

Sve u svemu extra smo se proveli i napili,a ostalo nije bitno....

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Bio, vidio, odusevio se kampom ( ima mjesta za jedno 2000 satora :D ). Sve u svemu kada je dobra ekipa nista vise nije vazno ;) Samo jos da sam upoznao jos kog clana iz MK PANONSKI VUKOVI ali Marija i Jan su bili domacini za sve :) Hvala Vam jos jednom i nadam se da cete vratiti posjetu ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

HVALA SVIM BAJKERIMA NA ZAVIDNOM ODZIVU!

HVALA SVIMA NA LEPIM KOMENTARIMA I POZITIVNIM UTISCIMA!

HVALA SVIMA NA RAZUMEVANJU OKO ALKOTESTIRANJA UCESNIKA PRE DEFILEA!

(Bar nisu pisali kazne već samo vraćali u kamp one koji su jače popili)

IZVINJAVAMO SE ONIM MALOBROJNIM GOSTIMA KOJI SU U SUBOTU PREDVEČE OSTALI BEZ POKLONČIĆA

NA ULAZU - JBG NESTALO. BIĆE VIŠE SLEDEĆE GODINE - NA GREŠKAMA SE UČI!

HVALA SVIM MOJIM SABORCIMA VUKOVIMA NA ULOŽENOM TRUDU I RADU !

A što se tiče ovih zluradih komentara oko cene upada -reći ću samo jedno KVALITET KOŠTA!

Mislim da nije problem dati 500 din po motoru ako ti domaćin VRATI DOBROM I KVALITETNOM

USLUGOM ZA UZVRAT i UGOSTI TE KAKO DOLIKUJE !

SRAMOTA JE DATI I 50 din na kapiji ili preći brdo kilometara i doći na skup gde je ulaz

možda i besplatan ali je organizacija neozbiljna i onda džaba ste krečili, a TAKVE

STVARI SE DEŠAVAJU - JA SVEDOK!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

Pošto mi priče oko (ne)plaćanja ulaza idu na živac jer se svi toga prvo dohvate pa tek onda gledaju kakav je skup(negde ni da mi plate ne bi išao)...za dobru zajebanciju mi para nikada nije žao a ovaj vikend smo se baš kvalitetno proveli/napili tako da sve pohvale za domaćine! :D

 

Vidimo se na drumu! :zdravo:

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

Posto ulaz?

Evo ga zvanicno

Motori (vozac, sa ili bez suvozaca) 500 din, vazi za oba dana

Pesaci 200 din po danu

 

 

I tako :zdravo:

Ova politika mi nikada nece biti jasna, zar ne bi trebalo da bajkeri placaju ulaz 200 a pesaci 500?

Ipak je to moto skup, ili se varam?

Lep provod zelim, mozda se i vidimo u subotu 1zdravo.gif

 

Bajkeri plaćaju ulaz 500 din po motoru jer je to vid kotizacije za sve ono što uz tu kartu dobiju, o tome sam već pričao, a pešaci za 200 kinti ne dobiju ništa osim koncerta i privilegije da uživaju u našem društvu. :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 584 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Bili videli lepo se proveli. Jedno od najlepših mesta za skup. Lep prostor. Sve lepo organizovano i iskreno pozitivno me iznenadila kontrola sa alko testom. Panduri kulturni uz opomenu vraćanje uz kamp bez ikakvih kazni. Mislim da je to ipak primer kako sve može i na lep način da prođe. Sve u svemu čestitke. I iskreno niti sam bio 3 dana niti sam klopao ali nije mi ni žao 500 din jer sve to organizovati na jednom lepom nivou košta. Lep primer za ostale i posebno hvala što ne delite na one koji imaju boje nekog kluba i one bez boja jer svi smo mi radi istog razloga tu. Pozdrav do dogodine :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ako je nekom 500 dinara puno da udje na ovakav vid manifestacije i nenormalno se dobro provede sa drustvom,onda je jasno da tog nekog sve to neinteresuje!

Prica je jasna!!!Ko voli i uziva na moto skupovima on nepita koliki je upad!Normalnom coveku je jasno da sve to treba organizovati i platiti,a uvek ce se naci partibrejkeri koji ce pitati "koliko je upad" i rece "puno je to para"!

E pa gospodo kad vam je 500 din puno za upad onda za te pare kupite kutiju cigara i 2 litre piva,sedite ispred tv-a i provedite se ko ljudi.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2393 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Opušteno narode,opušteno.... Uvek će biti komentara i za i protiv. To što se neslažemo sa nečijim mišljenjem,ne znači da treba da pljujemo i omalovažavamo isto. Svi mi gajimo ljubav prema istoj stvari,a takvi komentari samo produbljuju razdor medju nama. Dosta argumenata ima i jedna i druga strana (uslovno rečeno),tako da bi bilo bolje držati se teme i ne forsirati razlike. Pogotovo ružan utisak daju komentari organizatora tipa "ko jebe ove druge,neka sede kući i slično..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

ni meni to nikad nece biti jasno i ne idem ni na jedan susret gde se naplacuje ulaz (ne zato sto mi je zao para ja cu svakako postrositi na pice i klopu nego iz principa)

 

Ovaj komentar ostavlja ruzan utisak!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2393 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

ni meni to nikad nece biti jasno i ne idem ni na jedan susret gde se naplacuje ulaz (ne zato sto mi je zao para ja cu svakako postrositi na pice i klopu nego iz principa)

 

Ovaj komentar ostavlja ruzan utisak!!!!

Kako god...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

bio ja u petak medju prvima veoma zadovoljan skupom video neke dobre prijatelje i upoznao nove.jedino mi zao sto u subotu opet nisam dosao na reprizu.....a sto se tice poklona ja uzeo kesu stavio u torbu malo pripucao na skupu i otisao u obilazak sela u okolini nisam ni gledao sta ima :P...sad odoh da vidim poklone al necu da kazem sta sam dobio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500ADV, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

A jeste vala pucali, na svu srecu muzika je svirala do kasno u noc tako da su pucaci prestali pre kraja koncerta. Valjda su otisli kucama da spavaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

ni meni to nikad nece biti jasno i ne idem ni na jedan susret gde se naplacuje ulaz (ne zato sto mi je zao para ja cu svakako postrositi na pice i klopu nego iz principa)

 

Ovaj komentar ostavlja ruzan utisak!!!!

Neznam zbog čega to je moj stav A bilo bi ružno da sam napisao da netreba ići kod tog i tog a ja to nisam napisao i nikada necu

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Druze samo mi reci koji je to princip koji te odvraca od moto skupova na kojem se naplacuje ulaz?

Samo to što se isto provedem i na skupovima gde se ne naplaćuje ulaz a dobijem isto čak što više i veće gostoprimstvo(naravno ne mogu očekivati bend od par 1... Eura ali i naidem zbog muzike nego zbog druzenja). Ne želim da nabrajam susrete na kojima si verovatno i ti bio i 100% garantujem da si se proveo i da su te ugostili bolje nego negde gde si platio ulaz. Teramo temu u pogrešnom pravcu nadam se da ćemo se upoznati u skorije vreme i popiti koje pivo kad se nismo sreli u Sivcu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Slazem se da ima skupova na kojima se za free ulaz provedem bolje nego na onima na kojima se naplacuje,ali sve to ima svoje!Mozda organizator koji naplacuje ulaz nema toliko sponzorstva i sredstava da organizuje sve na najvisem mogucem nivo pa su prinudjeni da naplate ulaz....vecina ce sada reci "pa onda netreba ni da ga prave ako nemaju para",ali ja se sa tim neslazem!

Sve u svemu da neidemo vise u off!

Naravno da cemo se upoznati i popiti po koje pivo na nekom skupu,to se podrazumeva!

Verovatno dolazimo kod vas 20.06.pa cemo se tamo sigurno videti ako se pre toga negde nesretnemo!

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja