Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki bandit 400

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ...

Ljudi,nasao sam GSF 400 bandit...a ne mogu nigde da nadjem temu o njemu,pa bi molio ako moze da mi posaljete temu o njemu ili da ovde napisete karakteristike i misljenja,motor je 94'..hvala unapred!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Lepo motorče, možda malo premali (ja ne mogu da se spakujem na njega, 190cm 92kg), 4 cilindra, 4 karburatora pa nije bas najpovoljniji za odrzavanje...Za tu kubikažu ide ko nevreme, mislim da je oko 60ak konja.Probrljaj malo po forumu imas test malog Bandita i mislim da Redoran ima istog, `94 god pa čekaj njega da ti piše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ovo predstavljanje o Bandita 400 sam ja pre neki dan citao, napisao je Najzli... Evo linkahttp://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7933.0. Ja sam nesto razmisljao o njemu, ali sam se ipak predomislio jer je to medju klasa kod nas koja nije bas popularna sto se tice prodaje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

ja vozim bandit 400 '94 vec godinu dana, taj u predstavljanju je moj ja i najzli smo ga slikali prosle godine.za moje moto potrebe i vise nego dovoljan.Brzina zadovoljavajuca, vrlo lagan i okretan a opet kad je potrebno da se zavrti, obrtomer moze da probije plafon.Sve u svemu ja sam prezadovoljan ovim sto imam i ne planiram da menjam.ukoliko nemas puno iskustva predlazem ti ovaj motor.javi se na pp ako te jos nesto interesuje.slike itd ili ako si u bg javi se jedan dan pa svrati da pogledas kako to izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja