Jump to content

Moto Zajednica

Full oprema - spreman za sezonu

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Svaka cast, druze. Tako i treba. Ja skoro svaki vikend kad izadjem, spizdim jednu kacigu, a kad treba servis ili nesto skuplje onda se nesto neckam i gledam da je samo jeftinije. Priznajem da sam malo neodgovoran po tom pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

@- Zastitni prsluk sa svim protektorima UFO Scorpion...@

 

 

Danas sam gledao Alpinestars bionic protektor-prilicno je udoban ali mi se cini da UFO pruza vecu zastitu-jesi li imao prilike da isprobas Alpin. i kako ti se cini u odnosu na UFO?

U svakom slucaju ,trenutno imaju samo xl velicinu,koja mi je velika-pa dok ne naruce novu robu(sto moze biti na leto) nista od kupovine bionic protektora...Vidim da si ti UFO kupio u Madjarskoj,ali pominjes i Markos-znas li mozda gde bi mogao da ga kupim kod nas?

E da...kolika je cena Ufo-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Gde u Beogradu moze da se kupi Scorpion kaciga?

 

Nigde. Jedino da narucis iz Louisa. Ima sad fantastican novi model (oznaka nesto 1000), deluje mi kao super kaciga po jako razumnoj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

@- Zastitni prsluk sa svim protektorima UFO Scorpion...@

 

 

Danas sam gledao Alpinestars bionic protektor-prilicno je udoban ali mi se cini da UFO pruza vecu zastitu-jesi li imao prilike da isprobas Alpin. i kako ti se cini u odnosu na UFO?

U svakom slucaju ,trenutno imaju samo xl velicinu,koja mi je velika-pa dok ne naruce novu robu(sto moze biti na leto) nista od kupovine bionic protektora...Vidim da si ti UFO kupio u Madjarskoj,ali pominjes i Markos-znas li mozda gde bi mogao da ga kupim kod nas?

E da...kolika je cena Ufo-a?

 

Scorpion je robustniji od Alpinestars-a, mozes da dodjes do mene da pogledas, ako budes hteo, javi se na pm...

 

Cena mu je oko 150-160 evra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Gde u Beogradu moze da se kupi Scorpion kaciga?

 

Nigde. Jedino da narucis iz Louisa. Ima sad fantastican novi model (oznaka nesto 1000), deluje mi kao super kaciga po jako razumnoj ceni.

 

Scorpion exo 1000 ima jastuke na napumpavanje u obrazima (pumpica i dugme za otpustanje pritiska se nalazi ispod brade), tako da se moze postici "perfect fit"...imate review negde na netu, pa pogledajte...

 

Inace, onaj model exo 700 sto sam ja uzeo je za te pare zaista dzabe, jako dobra kaciga (u Louis-u je cena bila oko 200, ja je platio na snizenju 120, a vidim da je pala na 80e), tako da kupujte, nema sanse da omasite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

da samo je problem sto nema vise "standardnih" brojeva.ostali sve neki ili premali ili preveliki

 

Pa kad niste na vreme procitali ovu temu :D...

Salim se, pratite, ima to obicaj da se pojavi jos neki broj na dan/dva, valjda kako im sta stigne, pa tada naruciti/rezervisati...ima tu valjda dve color scheme, pa od jedne od te dve ce valjda biti broj koji nekom odgovara...ja boju/patern za tu cenu nisam birao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja