Jump to content

Moto Zajednica

KINROAD XT250-16

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Odlucio sam da postanem bajker.

Pardon nisam ja to odlucio preko noci vec pre par godina ali nisam znao da kod nas ima cruisera.

Odlucio sam se za kinroad XT250-16.

Sad molim da mi oni koji su vozili ovakav motor odgovore koje su mu mane.

Znam bilo je dosta toga ali se sve na kraju zavrsavlo na ubedjivanju da li su kinezi dobri ili ne!

Procitao sam dosta foruma o tome ali uglavnom je to na kraju bilo jedni brane kineze dok ih drugi pljuju!!!!

Zato molim da mi se jave oni koji su ih ili ih i dalje voze!i da objasne sve njihove prednosti i mane

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Prijatelju,ovu temu postavi u sekciji "Motori",a ne u malim oglasima.

 

Molim neke od moderatora da prebace temu na odgovarajuce mesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

E ovako jedan moj komsija ga vozi  godinu dana motor je estecki ok, naravno jeftina izrada se primeti ali nije toliko strasno, imas fine pregledne cajgere po meni previse sarene ali to je subjekivno .Ono sto je ok imas merac nivoa goriva u rezervoaru.Relativno udobna masinica koja ide 100 - 120 na sat.Sledece kad ga je kupio imao je problema sa instalacijom palio mu se regler,odvezao u servis i posle 15.dana motor je pruzeo .Vozio je jos jedno mesec dana zaglavio mu je menjac motor mu je lezao jos 20 -25 dana na servisu i ko bojagi bio je popravljen. Ipak posle nedelju dana morao je ponovo u servis zbog iste stvari e tada su uradili pravu stvar umesto da popravljaju stavili su mu novi menjac  Naravno i to je trajalo desetak dana, e od tada nije imao nikakvih problema i napravio je 15 - 20000  naravno ne racunam dotezanje lanca i pratece problemcice standardne za motore i motoriste.

 

Moj zakljucak kosta oko 2000 eura novo , 250 ccm ne preskupo za odrzavanje, trosi ko upaljac .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Ma super su sad kosta oko 1500 e ! pala cena tako da je super izbor... Bas cudno da je imao tih problema. ocigledno varira od primerka do primerka... ima vec par tema o kinezima i tom i slicnim motorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kinroad 250-16

Mislim da imamo ovakvu temu svakih par dana... :)

Ja sam uzeo isti motor. U pocetku sam imao ogromne probleme, a onda sam odvezao motor do majstora na Vidikovcu i od tada motor radi savrseno. Jednom cu naci vremena da prekucam sta sve nije valjalo pre toga (dao mi covek spisak).

 

Za 1900 koliko sam platio + 50 za servis, i dalje mislim da je odlicna sprava. Za 1500 nema konkurenciju. Nije bas za moju visinu (193 cm), ali moze se. Nervira me sto je menjac malo cudan, pa je ubacivanje u ler nezgodno, a tacno osetim u nozi kad nije izbacio iz brzine (iako lampica tvrdi da jeste). No, mozda je problem u mojoj visini i uglu stopala. A meni je, kao pocetniku, odlicno sto ima i sve cajgere.

 

Sto se zvuka tice, meni je sasvim ok (naravno da ne zvuci kao Yamaha od 1100 kubika), a sirena zvuci smesno kao decija trokolica. Sveukupan izgled je odlican iz daljine i na slikama, ali motor nije za one koji hoce da paradiraju, jer se itekako vidi da je (skoro) sve plasticno. Meni ne smeta, ali naglasavam, jer ima ljudi koji skidaju original nalepnice i stavljaju Hondine (ko nasedne na to ionako ne zna sta je Honda, pa ne znam cemu to).

 

Na -10, posle duzeg perioda stajanja, bilo je potrebno desetak minuta da se motor potpuno zagreje (motor je garaziran).

 

Ako imas neko konkretnije pitanje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja