Jump to content

Moto Zajednica

Мото крос стаза у Темерину

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ja cu najverovatnije ici na stazu sledeci vikend pa ako bude zainteresovanih mozemo otici svi zajedno...pazario sam prednju gumu pa da probam kako ce se ponasati na offu...

 

Ja kontam da je tamo sad malo jezerce :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Sta ima veze taman da zaperes motor malo 1nanana.gif<br style="font-size: 9pt;">

Ako metnemo nove opanke eto i mene.

Ja cu najverovatnije ici na stazu sledeci vikend pa ako bude zainteresovanih mozemo otici svi zajedno...pazario sam prednju gumu pa da probam kako ce se ponasati na offu...

 

Ja kontam da je tamo sad malo jezerce :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

ajd ako je subota mozda se i ja malo provozam do Temerina

taman da mi pokazete gde je ta kasarna/prodavnica u kojoj se diluje povoljna vojna oprema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ma i meni zvoni i lupka u masini nesto vec 2 godine...promenio sve sto se promeniti moze i opet zvonca...mada samo ti dodji makar i apnom

 

Tako ti je to kad vozis lominu :nanana::nanana::nanana::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Bili smo danas na stazi, nije u tako losem stanju sto se traqve tice, osim sto na pojedinim delovima ima vode i blata pa je bilo malo i zaglavljivanja sa moje strane. Naravno, moja mrcina od 190 kila ne moze sa lubenicom pozadi da istera kroz blato i mulj... Dusan (Dominator96) je bas uzivao vozeci apenca kroz stazu, cak je i blato lako savladavao. Imamo jos jednog endurasa u najavi jer Dusan planira da cesce dolazi na stazu, veli, svidelo mu se1lol.gif...0takoje.gif Kasnije nam se i Srdjan (Svaler) pridruzio pa smo kolektivno vozali stazu...

 

Evo malo i dokaznog materijala:

post-17175-0-69681000-1400941670_thumb.jpg post-17175-0-30287500-1400941674_thumb.jpg post-17175-0-14924700-1400941680_thumb.jpg post-17175-0-28816100-1400941689_thumb.jpg post-17175-0-29938900-1400941693_thumb.jpg post-17175-0-04936800-1400941700_thumb.jpg post-17175-0-07916100-1400941710_thumb.jpg

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Jel se vozi negde ovih dana ili za vikend? Moram pod hitno na neko izivljavanje a konacno ide i lepo vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Svrati u petak, ako imas vremena 1nanana.gif

Radim u petak...1neznam.gif A i Sombor mi je na drugu stranu pa nemam toliko goriva da odem i tamo i vamo...1zvizduk.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Evo gde se mi zaebavamo, vide se brdasca u pozadini, napravili smo put kojim vozimo, napred je jos bolje samo sto nemam sliku tog dela, cak na jednom mestu imamo "testeru" jedno 10m dugacku i posle nje 3 skoka jedan za drugim i onu krivinu od 180 stepeni sto ima kao onaj zid pa da legenes u nju lepo :zdravo:

DSC_0038_zpsfe842b8c.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Evo gde se mi zaebavamo, vide se brdasca u pozadini, napravili smo put kojim vozimo, napred je jos bolje samo sto nemam sliku tog dela, cak na jednom mestu imamo "testeru" jedno 10m dugacku i posle nje 3 skoka jedan za drugim i onu krivinu od 180 stepeni sto ima kao onaj zid pa da legenes u nju lepo :zdravo:

DSC_0038_zpsfe842b8c.jpg

A gde se to nalazi? Ja bi u nedelju svratio da vidim...1moto3.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Ovo je na "Jarosu" u Zablju, problem nekad prave krave kojih ima dosta, nedaleko je nekad bila prava staza na kojoj su se odrzavale trke davno...nisam bio ni rodjen.

Navraticu i ja jednom do Temerina da vidim to, najverovatnije kad prodje prijemni, a i drug ima u planu neku cvaju od 250cc samo za off road pa bi dosli zajedno...Ovaj moj pulser je vise da se prodje staza nego da se nesto divlja po njoj, gume su supermoto plasticne (katastrofa) jos ako se nadje neko govno odo ja dole 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja