-
Broj tema i poruka
1856 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Skittles
-
Da li neko ostavlja motor u garažama tržnih centara, viđam da ima stoje na istim mestima duže vreme. Ja sam baš blizu i Bea i Tempa kod CZ, oba imaju podzemnu garažu sa motorima unutra. Pošto ja svoju nemam, a i kuburimo sa prostorom oko zgrade, razmišljam o tome kao opciji. Iskustva?
-
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Skittles je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
Poslao liku poruku za farbanje, zvao me da mi kaže da ga ne zovem više da sam mnogo dosadan i detaljan i još nešto al sam mu tad već spustio slušalicu. Realno mi je učinio uslugu, previše je tu crvenih zastava bilo. -
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Skittles je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
http://www.polovniautomobili.com/motori/20190157/benelli-trk-502x Da li je nekome poznat, ili da li neko ko ima model može da ukaže na nešto na šta treba da obratim pažnju? Pitao sam lika za stanje, tvrdi da je sve ok. Motor je iz Italije, vin je ZBNP16015JB946215. Spustio je kao poslednju na 4.3k, ali preko telefona Ima li ko u blizini, da baci oko? -
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Skittles je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
Naleteo na ovaj CBF600 koji je za hiljadu manje od proseka + kaže lik moguća veća korekcija cene… Honda cbf 600 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Honda cbf 600, 2005. godište, Touring, vozilo prešlo 85000 km, Beograd. Cena 2.400 € - Motori -... ? Šta je fora -
Dal radi ENP Tag naš?
-
Mislio sam da neko prodaje quad lock ovde Ali vidim da ću i ja da naručujem.
-
si probao pixelplus?
-
Verujem da bi to i bio slučaj, jer ga i sada vozim stalno na 50. Danas sam prešao 50ak km, ostalo 30% baterije ali sam se dopunio nekih 10ak posto usput. Zadovoljan dometom skroz, samo da rešim brzinu. Da može 90, ja bih ga i 90 terao
-
Tražim i ja, za iPhone 12 mini?
-
Tako je, ja sam pokušavao ovo sa gasom i kočnicom. I da, sve poništava garanciju.
-
Da li je neko uspeo da otključa svoj? Ja probao jedno 50x neće.
-
Ja sam danas pokupio svoj TS1200R. Ide 50ak na sat, za 10km je baterija spala sa 40 na 20%. Kasnije ću da ga otključam, fali tih 10-20 na sat. Za sada veoma zadovoljan
-
Pa da, zato što je preko firme + su ga prodali kao polovno vozilo, ali opet, baš je dobar dil.
-
Toliko sam ga platio + pdv. Ne znam za šta da vam dam link, a fotke nemam, u ponedeljak ga preuzimam tek
-
Uzeo sam danas prilično impulsivno TC1200R. Bio juče na test vožnji i za taj mi rekli da je ostao samo jedan i da će mi dati neki dobar popust, još ako uzimam preko firme… I zovu danas, 90.000 rsd. Ima li nekih novih iskustva sa ovime, saveti itd?
-
Imao CB500 2004. odličan motor. Kupio od devojke, i njoj je bio taman, meni je bio za 8% manji nego što bih hteo (183cm).
-
Levoruk, lakše na desnu stranu. Dodaj neko glasanje gore da imamo statistiku u %, deluje zabavno.
-
-
Možda je nezgodno da se gomila motovlog tema meša sa drugima stalno. Slažem se da ih treba staviti sve na jedno mesto - ali ne u jednu temu, nego u zaseban deo. Toliko drugih stvari je dobilo svoje sub kategorije, može i ovo. Mislim daj, ako Counter Strike može da ima svoj deo...
-
Skoro nekorišćena, dobro očuvana. Stoji mi, nisam navikao na tako sitne i ravne dugmiće. 80 € Nemanja 0605002354
-
Gađa ciljnu grupu kao Honda CB500X
- 26 odgovora
-
- bmw g 310 gs
- bmw
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Razlika kod novih je ispod 1000€, a kod polovnih preko. Spomenuti jedan jedini CB500X (2015.) je bio na oglasima za 4.000€, a NC750X idu od 5.500€ do nekih 6.000€ u tim godinama (2014-2015.) koje gledam. Šta je primetna razlika, ali kažem, kako je krenulo, pre ću skupiti razliku nego što će se pojaviti još jedan CB. Mislio sam se i o NC700X, pošto su jeftiniji, ali nisu toliko jeftiniji od 750 da bi se isplatilo cenim.
-
Neka, neka, samo vi pišite. I ja se i dalje dvoumim između ova dva, ali vidim da će na kraju biti NC. Njih na oglasima ima da bira čovek, a CB sam video samo 1 od početka februara (gledam svaki dan oglase). I taj se prodao za dva dana. Nisam stigao ni da ga pogledam. Što se tiče registracije i potrošnje, to mu dođe na kraju isto. Ovaj se skuplje registruje a onaj više troši. I za putovanja i za po gradu, navikne se čovek lako. Putovao sam i sa 125cc, a po gradu terao afriku. CB mi je prvi izbor bio zbog 1000-1500€ niže cene.
