Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14026
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. @mixa nađoh ti manu! Nema rekorda staze i najbržeg kruga u najavi!!
  2. Prvih 16 u sekundi!
  3. Ja bih uzeo Millera a Gigi ne znam koga bi. Tu se i Dorna dosta pita, jedini Australijanac u GP-u... zato i mislim da Petrucci ide u Aprilliu
  4. Mi smo zakon za neke strane forume. Stari ES forum, početak dve hiljaditih, pakao. Pri tom se još uvek nisam gnušao od Rossista. U jednom momentu sam shvatio da mi opada IQ čitajući šta budale pišu. Ovde ima ludosti ali mahom je navijačko proseravanje i sprdnja u pitanju. A ima dosta ozbiljnih postova.
  5. Pa zar ovde nije samo stručnjacima dozvoljen pristup?
  6. Baš pričamo o tome
  7. Do jaja! Mathew Birt je odličan lik.
  8. Zna @mixa, to je bitno!
  9. Ako mu ponude fabrički status neće da se zajebe u nekom drugom smislu. Spekulacija je u pitanju... ali iz informisanog izvora.
  10. Check out @BBCSPORTNI’s Tweet: https://twitter.com/BBCSPORTNI/status/997193182562660353?s=09
  11. Tačna računica .
  12. Wee wizard je Seeley .
  13. Byrne se polomio na Snetherton-u .
  14. Nemam bolje rezultate.. .
  15. POČELO!!
  16. Neil Hodgson, BT sport, WSBK svetski šampion, devojka za sve, uključivši i grid walk. Last to first - Oulton park .
  17. Šta bi dali za ovakav poredak u nedelju. .
  18. Kolko je Viňales bio na drugoj planeti. Padoše i 93 i 46, Dovi na 4. mestu... mislio je da je tu neđe. Kad ono međutim...
  19. Ma nema nikakvih razloga da se ne započne s tim. Klupsko trkanje je kategorija za sebe. A kako je narastao TD izgleda da bi interesovanje bilo veliko. Ljudi većinom paze na druge jer se već i znaju, nema love i sponzorstva, sve je dosta opušteno. Uvek bude neki manijak ali se s time da nositi. A da je rizicno to valjda svi znamo.
  20. Baš gledam snimak s prošlogodišnje trke, zabi se Pedrosa u Crutchlow-a, vrlo sličan kontakt onom od pre dve nedelje.
  21. Gotivan spam! Prošle godine u ovo vreme Honda kuburila na izlasku iz krivine.. Čas im šasija kriva, čas software... uglavnom ove godine deluje da nemaju nikakav problem sem što imaju jednog hronično nesrećnog vozača. Valjda ovaj put neće niko da ga pokupi. Yamaha bi trebalo da je OK na ovoj stazi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja