Iannone-a niko neće govnjivim štapom da pipne. Makar tako pričaju. U fab. Ducati ne ide sigurno, Suzuki uopšte nije nameravao da mu produži ugovor. Možda neki satelit ali nema ih ni na vidiku.
Odjebao je Suzuki zbog para a i njima je dosta samozaljubljenih psihopata.
Yamaha ne može da upravlja timom sa tri samozaljubljene psihopate..
Honda već ima rešena tri fabrička vozača...
Ostaje mu da nešto uradi u sledeće dve trke na Ducatiu, pristane na paket kao Dovi. Fiksna plata plus bonus za rezultat... ili hop u Kawasaki.
On i dalje insistira da njegove tri GP titule zaslužuju više milionski fix godišnje.
Izgleda da je zacrtao da zaradi 100 miliona u GP-u (bez zajebancije!!)
Radili su od starta na varanju. Zato nisu hteli M. Marelli software inženjere nego su insistirali na soostvenim. Sad kad nisu uspeli nikakve trikove da iskoriste viču neoravda.
Da ne ulazimo u temu kita od vozačkog kadra.
Ali može dobar educated guess da se napravi na osnovu karijere u moto3. Ljudi koji se ovim bave po 20 i 30 godina možda imaju više osećaja za to koji talenat je odgovarajući talenat.
Niko Terol je ličio na budućeg šampiona a nestao je ko prdež na vetru - ništa nije zagarantovano!
@brdy Ne mora da znači, bio ovde jedan, banovali ga trajno, ubija golim rukama. Nekima je zaličio na keyboard warriora a on krenuo da se raspituje o adresama... Ne kažem da je Nidža opasan po život ali ne bih se kladio da je baš ovaj iz tvog opisa.