Ja se sećam jedne mislim 97.. P. Island, Doohan u desnoj krivini izgubio prednji kraj i jedno 20 metara suljao i pokušavao da ga podigne, sećam se kolko je dimilo, što od prednje gume što od odeće... i đoka!
Pa sad mi recite da Doohan nije umeo a Marquez po 5-6 puta za vikend i bar jednom na trci podigne laktom bez ikakve asistenicije. Ajte molim vas, nismo deca.