Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14043
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Vremena s testa: .
  2. Ukucaš ime i prezime i iskoči istorija učešća s rezultatima na ostrvu. https://www.imuseum.im/search/
  3. Pa nije samo sledeće onda. Ako niko neće zbog VR46 da uđe sledeće godine sigurno neće ni 2020.
  4. Ekspres Politika!
  5. Ćuti bre!
  6. Meltdown u Marc VDS timu je definitivno izazvao pometnju.
  7. Misliš da ima jadova koji bi usli na dve godine dok se Uccio ne navežba. Ili će s nekim da naprave normalan dil ili nemaju satelit sledeće 2 godine.
  8. Da ne bude posle da ja trolujem: .
  9. A MVDS ni kod Honde nije bio prvi satelit. Kako god, posle ovih skandala teško da će i jedna fabrika hteti da ih asociraju sa tim timom.
  10. Inače nemaju satelit sledeće dve godine.
  11. Pa sad... jedna od varijanti ali moguće je i da imaju dva satelita kao Honda ili Ducati.
  12. Nešto si pomešao! Poncharal je sa Yamahom skoro 20g.
  13. Inženjerski opis!
  14. Ali može dobar educated guess da se napravi na osnovu karijere u moto3. Ljudi koji se ovim bave po 20 i 30 godina možda imaju više osećaja za to koji talenat je odgovarajući talenat. Niko Terol je ličio na budućeg šampiona a nestao je ko prdež na vetru - ništa nije zagarantovano!
  15. @brdy Ne mora da znači, bio ovde jedan, banovali ga trajno, ubija golim rukama. Nekima je zaličio na keyboard warriora a on krenuo da se raspituje o adresama... Ne kažem da je Nidža opasan po život ali ne bih se kladio da je baš ovaj iz tvog opisa.
  16. Nije Marc VDS smrt nego Honda. A specijalno satelitska Honda.
  17. Jedna fabrička za JL i jedna onako za XY
  18. Izgledna je potpuno. Svima je cilj da podele što više fabričkih. Motora. Za svaku soekulaciju treba da se ima u vidu da Dorna poseduje, finasira i dotira SVE. Ukoliko ima interesnatnih vozača za Suzuki, Jorge bi u Yamahu mogao i preko nekog nazovi satelita. Yamaha prelaskom Tech3 kod KTM-u gubi jedini satelitski tim. Nekoliko kombinacija je moguće. Nisam čitao tekst al mi je ovo palo na pamet par puta. Ne kažem da će da se desi ali ako ikako može ima više zainteresovanih strana.
  19. Daj bože!!
  20. Ovo treba da se čita između redova. Dog wisteling, drugim rečima niko ne dobija ono što Marquez dobija al ne smem da kažem jer ću da završim sa šimikom u dupetu ko Max Biaggi kad je provalio da ga sabotiraju,
  21. Ja se sećam jedne mislim 97.. P. Island, Doohan u desnoj krivini izgubio prednji kraj i jedno 20 metara suljao i pokušavao da ga podigne, sećam se kolko je dimilo, što od prednje gume što od odeće... i đoka! Pa sad mi recite da Doohan nije umeo a Marquez po 5-6 puta za vikend i bar jednom na trci podigne laktom bez ikakve asistenicije. Ajte molim vas, nismo deca.
  22. Videli smo razne kako pokušavaju da spreče pad laktom i kolenom. Nije valjda Marquez bogom dan da jedini uspeva. Do sad bi valjda još nekom uspelo da navežba trik. Makar ovi redovni padavičari kao CRU i sl. imaji dosta prilika da emuliraju Marquezov rezultat. Možda im krene za rukom kad i motor nauči trikove.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja