Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14043
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Zbogom brate Kenane! Najuspešniji SSP vozač u istoriji klase. 33g, penzioner od danas!
  2. Šta gledaš? Kenanov oproštaj?
  3. West 6. Mislim da je startovao iz 6. reda!
  4. Hahahahaha.. Jebo te leš! Kad bi neki meteorit udario i uništio sav tennis...
  5. Ah..
  6. Super je to. Ja uglavnom na letovanju kupujem pojedinačne za GP. Glupo mi da dajem 140€ za godišnji pass kad imam na TV-u BT sport.
  7. Jebo mamu, kad god vidim Gigi-a, pomislim: "eno ga BRACO!!"
  8. Pao je Depuniet 15 min nakon starta.
  9. Šešelj je Seeley, pretpostavljam!
  10. McGuinness ne učestvuje ove godine ni na NW ni na IOM. Prelom noge koji se nije zalečio. Bruce Anstey takođe preskače sezonu, kancer. Josh Brookes bozi Nortona. Ako sam dobro shvatio više ne koriste RSV4 agregate nego su konstruisali sopstveni V4. Nisam 100% siguran.
  11. Gotovo s cinculiranjem! .
  12. https://en.m.wikipedia.org/wiki/FIM_Endurance_World_Championship Najbolje gledaj na Eurosportu na Engleskom. Veoma kompetentni komentatori. I moš misliti šta sve čuješ za tolike sate prenosa.
  13. to crank

    NW200, 2018

    Uskoro kreće nw200, izgleda da će vreme da posluži. .
  14. Biće odmah!
  15. Pa da. Samo ih zivem aplikacije. Meni je konstantno komojuter "na ostrvu".
  16. Evo ih 5. trenutno!
  17. Sve sam ispratio. Samo bih voleo da je otišao u Serres
  18. Valjda nisam opet prevideo postavljenu temu!! Rea opet odvalio. I super pole i trku. Sa svim ograničenjima. Ne mogu da zamislim da će V4 Panigale išta bolje da prođe protiv Rea/ZX kombinacije.
  19. Vratili se u top 10.
  20. Julian Ryder i Jack Burnicle na Eurosportu!!
  21. Neverovatna je količina promašenih tema!! Čovek je mogao da: 1. Ode na stazu bez ATA karneta s rizikom 2. Bez rizika NE ode na stazu. Jesi li na kraju išao?
  22. Ja pišem Rossista iz sažaljenja.
  23. Kaže da su još na prošlom testu rešili. Juče nisam primetio da ljulja.
  24. Imam british eutosport na satelitu HD Juče svi treninzi WSBK prenošeni. Whitham na terapiji pa je James Haydon bio u studiju... malo zamuckuje ali ne lupa.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja